Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Przychodnia Endokrynologiczna Łódź

Prywatny Endokrynolog Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie.

Zakres działalności,

  • choroby tarczycy ( w tym wrodzona niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto),
  • zaburzenia wzrastania (niedobór wzrostu, nadmierny wzrost)
  • przedwczesne i opóźnione dojrzewanie płciowe,
  • hipogonadyzm,
  • zaburzenia miesiączkowania,
  • choroby przysadki,
  • choroby nadnerczy,
  • hiperprolaktynemia,
  • zaburzenia gospodarki wapniowej,
  • osteoporoza

Lekarze

dr n. med. Barbara Pniewska-Siark
Przyjmuje:

Czwartek 16:00 - 18:00

Cennik

USG Tarczycy (dr Emilia Boczek)
120zł
Wizyta + USG Tarczycy (dr Emilia Boczek)
230zł
Wizyta (dr Emilia Boczek)
140zł
Wizyta dr n.med. Barbara Pniewska-Siark
140zł
Wizyta - prof. nadzw. dr hab.n.med Przemysław Biliński
150zł

Opinie

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor można powiedzieć, że wyprowadziła mnie z niedoczynność kory nadnerczy. Mam ogromny dług wdzięczności. Ogromna pomoc i opieka. Cudowny lekarz z powołania. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Lekarz godny polecenia.Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem.Poświęca dużo uwagi oraz czasu. Pani doktor bardzo pomogła mi z moja dolegliwością. Jeszcze raz serdecznie polecam (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Bardzo w porządku Pani Doktor. Wykonuje swoją pracę tak jak trzeba, dokładnie weryfikując, co mi jest, sprawdzając wszystkie opcje, bez robienia "na szybko". Wreszcie nie czuję się jakbym był pacjentem jednym z wielu, jak na taśmociągu. Z czystym sumieniem, polecam Panią Doktor, ponieważ zawsze poradzi i pomoże! (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Pani doktor miła ale przy tym konkretna. Zawsze mi poświęca sporo czasu, dokładnie wypytuje czy coś się dzieje, badanie bez pośpiechu. Godny polecenia lekarz jeżeli chodzi o problemy z tarczycą. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Pani doktor bardzo rzeczowa, pomocna. Wszystko wytłumaczyła. Bardzo miła, konkretną Pani. Polecam wszystkim potrzebującym fachowej porady (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Godny polecenia lekarz. Jestem z konsultacji u pani doktor bardzo zadowolona. Potrafi wszystko wytłumaczyć w jasny sposób. Dogłębna analiza przypadku – pani doktor o wszystko dokładnie wypytała, zrobiła badanie. Zaleciła również dalsze badania. Widać u niej ogromną chęć pomocy. Takich lekarza bardzo sobie cenię. Jestem zadowolona z wizyty. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Po pierwszej wizycie mam pozytywne zdanie. Wizyta w umówionym czasie, pani doktor zaprosiła mnie do gabinetu i w pierwszej kolejności wypytała o wszystko. Dostałam też skierowanie na dodatkowe badania. Wykonała również badanie. Rzeczowa i konkretna. Wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć. Wizyta bez pośpiechu z dużym zaangażowaniem ze strony pani doktor. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Pani doktor to w mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, powiedziała jakie będą dalsze kroki w zdiagnozowaniu problemu z tarczycą. Konkretna, potrafiąca wszystko wytłumaczyć, poświęciła mi sporo czasu. Wizytę u pani doktor oceniam na plus. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Zawsze obawiam się wizyt u lekarzy, ale ta zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Przemiła pani doktor, przede wszytskim bardzo dobre podejście do pacjenta! (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Trafiłam do pani doktor z moją tarczycą. Super lekarz z dobrym podejściem do problemy pacjenta. Widać u niej pełne zaangażowanie i przede wszystkim obycie lekarskie. Jestem zadowolona z wizyt. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Pierwszy doktor który podszedł do mojej choroby inaczej , niż poprzedni jestem bardzo zadowolony , okazało się , że nie musze przyjmować leków tylko wystarczy sam jod Polecam (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Od wielu lat borykam się z problemami tarczycy. U pani doktor w końcu znalazłam wsparcie takie jak oczekuję. Konkretna, potrafi wszystko wytłumaczyć. Da się wyczuć od pani doktor, że jest pewna swego i wie co robi. Takich specjalistów bardzo sobie cenię. Pani doktor ma moje pełne zaufanie. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Moja diagnoza do niedoczynność tarczycy. Pani doktor przedstawiła dokładnie konsekwen cje choroby i zaordynowała skuteczne leczenia. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. jestem zadowolony z wizyty (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Z mężem od dawna staramy się o dziecko. Niestety bez skutecznie. Chodząc od jego lekarza do drugiego otrzymałam sugestię, żeby przebadać się pod kątem hormonalnym. I tak właśnie trafiłam do pani doktor. Bardzo miła osoba, mocno angażuje się w swoją pracę. Na pierwszej wizycie zrobiła szczegółowy wywiad. Otrzymałam też listę badań które należy zrobić. Otrzymałam od pani doktor duże wsparcie. Takiego podejścia oczekiwałam i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z pani doktor. (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Miałem długo problemy z dziwnym biciem serca i drżeniem rąk. Pani doktor po zrobieniu badań postawiła prawidłową diagnozę. Przepisała mi dobre leki i czuję się dobrze. Polecam (opinia o dr n. med. Barbara Pniewska-Siark)
Pierwsza wizyta u Pana Profesora.Bardzo pozytywne odczucia. pan Profesor ma dużo empatii dla pacjenta.Poświęca dużo czasu na wywiad lekarski i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Lekarz z powołania, uśmiechnięty, sympatyczny. Odpowiedział na każde moje pytanie ze szczegółami. Po wizycie wszystko było dla mnie jasne. Dostałam pilne skierowanie do szpitala na leczenie, Pan Profesor wszystko załatwił sam. Życzę każdemu trafiać na takiego lekarza. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Profesjonalne podejście, lekarz zna się na rzeczy, spokojnie wyjaśnia problem, przyjazny i ma konkretne podejście (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Wspaniały specjalista. Pan profesor objaśnia szczegółowo jaką ma się tarczycę i jak ją leczyć. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do pr. Bilińskiego. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
W końcu trafiłam do prawdziwego endokrynologa, wspaniałego człowieka, który mnie wysłuchał i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Wizyta była bardzo miła i wiem że będzie owocna. Mam nowe zalecenia i jestem pełna nadziei. Dziękuję bardzo Panu Profesorowi i polecam wszystkim borykającym się z chorobami tarczycy. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, wyjaśnił szczegółowo wszystkie zagadnienia oraz dalsze leczenie. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Lekarz z powołania , cierpliwy , z bardzo dobrym podejściem do pacjenta umiejący wszystko na spokojnie wytłumaczyć , polecam pana Profesora Bilińskiego (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Lekarz najlepszy na świecie. Człowiek o wielkim sercu. Bardzo miły, dokładny, z wzorowym podejściem do pacjenta. Polecam Pana Profesora Bilińskiego (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Profesor nadzwyczajny, nieprzeciętny. Profesjonalista! Posiada fachową wiedzę w zakresie endokrynologii. Ma dobre podejście do pacjenta, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Godny polecenia! (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
tak zdiagnozowana jeszcze nigdy nie byłam przez żadnego lekarza endokrynologa cierpliwy przesympatyczny wyjaśnił wszelkie wątpliwości postawił diagnozę i wdrożył leczenie jestem bardzo zadowolona (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Profesor z powołaniem. Empatyczny, mający ogromną wiedzę i umiejący przekazać ją pacjentowi językiem zrozumiałym. Bardzo miły czego brakuje wielu lekarzom. Polecam w 100 %. profesora Bilińskiego. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Do Profesora Bilińskiego trafiłem przypadkowo i jestem pełen podziwu jak szybko zdiagnozował i wdrożył leczenie choroby hashimoto. Mogę powiedzieć że miałem szczęście trafić na takiego specjalistę. Dziś jestem już prawie zdrowy. Dziękuję Panie Profesorze. Szczerze polecam. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Byłam u Pana Profesora na wizycie, zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał tarczycę i udzielił odpowiedzi na moje pytania. Na pierwszy rzut oka, widać duże doświadczenie i empatię w stosunku do pacjenta. Serdecznie polecam. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, postawienie diagnozy. Wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu dla pacjenta. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi a wszystkie niejasności dokładnie wytłumaczy. Lekarz z powołania i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Polecam Pana Profesora i aby więcej takich lekarzy. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Profesor wysłuchał mnie, bardzo długo rozmawialiśmy o moich dolegliwościach, praktycznie wszystkich, skierował mnie na badania. Następnie ustalił ze mną plan leczenia, ma w sobie empatię i ogromną wiedzę, którą potrafi się dzielić. W przystępny sposób tłumaczy zawiłości choroby i zaproponowane leczenie. Gorąco polecam profesora, a wizytę oceniam na szóstkę. (opinia o prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński)
Copyright © 2020 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca