Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Gastrologiczna Łódź

Poradnia Gastrologiczna – Prywatny Gastrolog Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w nowoczesnym gabinecie.

Cennik

Wizyta
150zł

Opinie

Na wizytę u pana doktora zdecydowałem się ze względu na dolegliwości żołądkowe – tak mi się przynajmniej zdawało. Pan doktor najpierw o wszystko dokładnie wypytał, zlecił badania które miałem wykonać. Następnie jak dostarczyłem wyniki, zapoznał się z nimi dokładnie a następnie przedstawił dalsze zalecenia. Jest poprawa i to ogromna w stosunku do tego co było. Jestem zadowolony z wizyt i mogę pana doktora polecić jako sprawdzonego i przede wszystkim skutecznego lekarza.
Świetny człowieki lekarz. Nie dość że po pierwszym dniu leczenia dolegliwości ustępują to jeszcze skierował na badania i wszystko dokładnie wyjaśni l. Człowiek wyszedł z gabinetu pełen wiedzy i bez zbędnych pytań. Dziękuję bardzo bo to naprawdę rzadko spotykane..
Lekarz kompetentny, przeprowadził szczegółowy wywiad, zweryfikował dotychczasowe leczenie. Pacjent nie czuje się intruzem, co zdarza się w niektórych gabinetach, nie boi się dopytać , uzyskuje wyczerpujące odpowiedzi. Ocena jak najbardziej pozytywna. Na efekty leczenia trzeba dopiero poczekać.
Wizyta w miłej atmosferze, pan doktor konkretny. Potrafi wszystko dokładnie tłumaczyć. Bardzo zaangażowany w swoją pracę, wypytał o problemy, zrobił badanie. Wizyta w terminie o umówionej godzinie. Moje oczekiwania co do wizyty zostały spełnione i mogę polecić usługi pana doktora.
Miałem problemy ze zgagą która występowała moim zdaniem zbyt często i była bardzo problematyczna dla mnie osobiście. W tym właśnie celu umówiłem się do pana doktora. Najpierw zostałem o wszystko dokładnie wypytany – dolegliwości, dietę, itd. Miałem wykonane także badanie przez pana doktora. Zostały mi zapisane leki. Poprawa jest i to znaczna. Najwidoczniej diagnoza przez pana doktora była trafnie postawiona. Dla mnie dobry specjalista którego mogę polecić.
Wizyta u pana doktora odbyła się w umówionym terminie, bez kolejek i czekania. Zostałem zaproszony do gabinetu gdzie w pierwszej kolejności zostałem wypytany o moje przyczyny wizyty. Następnie pan doktor zrobił badanie. Po wszystkim powiedział co należy dalej zrobić i zapisał mi leki. Dziś jest znaczna poprawa i to się liczy. Jestem zadowolony z wizyty u pana doktora, dał się poznać jako dobry specjalista. Jak będzie potrzeba to na pewno wrócę.
Po wizycie mogę napisać, że pan doktor spełnił moje oczekiwania. Ma moje pełne zaufanie. Konkretny i rzeczowy, dało się wyczuć na każdym kroku ogromną wiedzę. Wykonał dokładne badanie, zapytał o wszystkie problemy. Ja już czuję się lepiej po lekach od pana doktora więc diagnoza była jak najbardziej trafiona.
W nowoczesnym gabinecie przyjmuje bardzo ciepły i uśmiechnięty doktor Stasiak. Podczas wizyty czułam się jakbym była jedyną pacjetką. Pan doktor spytał mnie o objawy i zlecił badania z których okazało się że mam Helikobacterie . Wypisał mi potrójny antybiotyk i teraz jest już dobrze. Następna wizyta u miłego doktora będzie tylko kontrola ale już się cieszę że porozmawia ze mną bardzo mądry lekarz
Pełne zadowolenie z wizyty u pana doktora. Dobre podejście do problemu pacjenta. Pan doktor bardzo dokładny i skrupulatny, miły w kontakcie bezpośrednim. Przeprowadził szczegółowy wywiad w zakresie dolegliwości (często pojawia się u mnie zgaga). Dostałem leki które faktycznie pozytywnie na moją dolegliwość wpłynęły.
To moja druga wizyta u dr Stasiaka. Szczerze polecam. Przemiły, kompetentny, zaangażowany. I choć leczenie może być trudne i długotrwałe, czuje się doinformowana i zaopiekowana.
Bardzo kompetentny i fachowy lekarz , troskliwie zajął się moją osobą wszystko szczegółowo wyjaśnił . Przepisał leki Polecam
Bardzo dobry lekarz wyjaśnił co mi dolega i przepisał dobre leki które pomogły , dostałem wytyczne co mogę jeść czego nie Bardzo dziękuję za pomoc
Po pierwszej wizycie jestem zadowolona, warto było pójść. Pan doktor to godny polecenia fachowiec. Bardzo dokładny w swojej pracy, wypytał o wszystkie problemy, wykonał badanie. Dostałam receptę z lekami do wykupienia – widać znaczną poprawę. Jestem zadowolona z pana doktora – oby więcej takich specjalistów z takim podejściem.
Pan Doktor to prawdziwy pasjonat swojego fachu. Wysłuchał i przekazał mi odpowiednią poradę. Jest niezwykle miły i empatyczny. Moje problemy gastryczne, powoli idą w zapomnienie. Polecam
Moja ocena pana doktora jest pozytywna. Zrobił na mnie dobre wrażenie swoim podejściem. Miły, z ludzkim podejściem, zaangażowany w swoją pracę. Z wizyty u pana doktora jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić.
Bardzo kompetentny lekarz, prowadzi wnikliwy wywiad, nie przepisuje leków na chybił trafił, dobral takie ktore mi bardzo pomogly
Pan doktor Michał to prawdziwy lekarz z powołania, rzadko można natrafić na takiego lekarza, sposób przeprowadzenia wywiadu i umiejętność wysłuchania to jedne z wielu zalet pana doktora Michała, polecam
Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt i szczerze polecam. Bardzo empatyczny, życzliwy i opanowany lekarz. Ogromny plus za atmosferę podczas wizyty - przyjazną i nieśpieszną.
Bardzo miły Pan Doktor. Na początku wypytał się o powody wizyty a następnie przepisał mi lekarstwa które pomogły. Poświęcił mi sporo czasu. Polecam Serdecznie
Pan doktor to świetny specjalista miałem poważne problemy z żołądkiem lekarz przeprowadził wywiad szczegóły podjął odpowiednie skuteczne leczę teraz odczuwam ulgę z czystym sumieniem polecam lekarza
Profesjonalny doktor z dobrym podejściem. Zostałem dokładnie wypytany o powody wizyty, poświęcił mi sporo czasu - chwali się takie podejście. Zostały mi przepisane leki, widzę poprawę i to jest najważniejsze.
Pan doktor bardzo miły i przede wszystkim z ludzkim podejściem. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładne badanie, wypytał o problemy. Leki które zapisał dały poprawę - czuję się lepiej. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z wizyty. Profesjonalizm i fachowość na każdym kroku.
Bardzo dobry specjalista. Sympatyczny, konkretny, przede wszystkim potrafi prosto wytłumaczyć na czym polega problem.
Mam pozytywne zdanie o panu doktorze jako specjaliście i przede wszystkim jako o człowieku. Miły i uśmiechnięty, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Wypytał o dolegliwości i objawy. Z wizyty jestem zadowolona i polecam z czystym sumieniem usługi pana doktora.
estem bardzo zadowolona po wizycie u pana doktora. Do wszystkie podszedł z należytą starannością, zrobił dogłębny wywiad, zapytał o dolegliwości. Zapisał mi też leki które mają mi pomóc uporać się z problemami. Po kilku dniach ich zażywania mogę stwierdzić, że jest poprawa. Jeżeli chodzi o osobę pana doktora to jest bardzo miły do pacjenta, ma łatwość w komunikacji.

Umów się na wizytę

W 2008 r. ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Rezydenturę z zakresu chorób wewnętrznych odbywałem pod kierownictwem p. prof. Anity Gąsiorowskiej w Oddziale Gastroenterologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu.

W 2015 r. złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W czerwcu 2015 r. rozpocząłem pracę w Oddziale Klinicznym Gastroenterologii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi na stanowisku starszego asystenta.

Obszar moich zainteresowań w toku pracy zawodowej dotyczy chorób zapalnych trzustki (ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki) oraz raka tego narządu, jak również nieswoistych zapaleń jelit (wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna).

Poza pracą kliniczną zajmuję się również działalnością naukową, publikując w czasopismach naukowych (m.in. w Gastroenterologii Polskiej, Postępach Nauk Medycznych).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

W 2016 r. rozpocząłem studia doktoranckie w Klinice Przewodu Pokarmowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Copyright © 2020 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO