Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Gastrologiczna Łódź

Jest nam niezmiernie miło przywitać wszystkich przeglądających ofertę naszej Poradni Gastrologicznej w Centrum Medycznym La Vida Łódź, gdzie zajmujemy się udzielaniem porad w zakresie gastroenterologii. Obejmują one różnego rodzaju problemy związane z chorobami przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby.

Cennik

Wizyta
240zł

* Tylko osoby pełnoletnie. Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

Na wizytę u pana doktora zdecydowałem się ze względu na dolegliwości żołądkowe – tak mi się przynajmniej zdawało. Pan doktor najpierw o wszystko dokładnie wypytał, zlecił badania które miałem wykonać. Następnie jak dostarczyłem wyniki, zapoznał się z nimi dokładnie a następnie przedstawił dalsze zalecenia. Jest poprawa i to ogromna w stosunku do tego co było. Jestem zadowolony z wizyt i mogę pana doktora polecić jako sprawdzonego i przede wszystkim skutecznego lekarza.
Świetny człowieki lekarz. Nie dość że po pierwszym dniu leczenia dolegliwości ustępują to jeszcze skierował na badania i wszystko dokładnie wyjaśni l. Człowiek wyszedł z gabinetu pełen wiedzy i bez zbędnych pytań. Dziękuję bardzo bo to naprawdę rzadko spotykane..
Lekarz kompetentny, przeprowadził szczegółowy wywiad, zweryfikował dotychczasowe leczenie. Pacjent nie czuje się intruzem, co zdarza się w niektórych gabinetach, nie boi się dopytać , uzyskuje wyczerpujące odpowiedzi. Ocena jak najbardziej pozytywna. Na efekty leczenia trzeba dopiero poczekać.
Wizyta w miłej atmosferze, pan doktor konkretny. Potrafi wszystko dokładnie tłumaczyć. Bardzo zaangażowany w swoją pracę, wypytał o problemy, zrobił badanie. Wizyta w terminie o umówionej godzinie. Moje oczekiwania co do wizyty zostały spełnione i mogę polecić usługi pana doktora.
Miałem problemy ze zgagą która występowała moim zdaniem zbyt często i była bardzo problematyczna dla mnie osobiście. W tym właśnie celu umówiłem się do pana doktora. Najpierw zostałem o wszystko dokładnie wypytany – dolegliwości, dietę, itd. Miałem wykonane także badanie przez pana doktora. Zostały mi zapisane leki. Poprawa jest i to znaczna. Najwidoczniej diagnoza przez pana doktora była trafnie postawiona. Dla mnie dobry specjalista którego mogę polecić.
Wizyta u pana doktora odbyła się w umówionym terminie, bez kolejek i czekania. Zostałem zaproszony do gabinetu gdzie w pierwszej kolejności zostałem wypytany o moje przyczyny wizyty. Następnie pan doktor zrobił badanie. Po wszystkim powiedział co należy dalej zrobić i zapisał mi leki. Dziś jest znaczna poprawa i to się liczy. Jestem zadowolony z wizyty u pana doktora, dał się poznać jako dobry specjalista. Jak będzie potrzeba to na pewno wrócę.
Po wizycie mogę napisać, że pan doktor spełnił moje oczekiwania. Ma moje pełne zaufanie. Konkretny i rzeczowy, dało się wyczuć na każdym kroku ogromną wiedzę. Wykonał dokładne badanie, zapytał o wszystkie problemy. Ja już czuję się lepiej po lekach od pana doktora więc diagnoza była jak najbardziej trafiona.
W nowoczesnym gabinecie przyjmuje bardzo ciepły i uśmiechnięty doktor Stasiak. Podczas wizyty czułam się jakbym była jedyną pacjetką. Pan doktor spytał mnie o objawy i zlecił badania z których okazało się że mam Helikobacterie . Wypisał mi potrójny antybiotyk i teraz jest już dobrze. Następna wizyta u miłego doktora będzie tylko kontrola ale już się cieszę że porozmawia ze mną bardzo mądry lekarz
Pełne zadowolenie z wizyty u pana doktora. Dobre podejście do problemu pacjenta. Pan doktor bardzo dokładny i skrupulatny, miły w kontakcie bezpośrednim. Przeprowadził szczegółowy wywiad w zakresie dolegliwości (często pojawia się u mnie zgaga). Dostałem leki które faktycznie pozytywnie na moją dolegliwość wpłynęły.
To moja druga wizyta u dr Stasiaka. Szczerze polecam. Przemiły, kompetentny, zaangażowany. I choć leczenie może być trudne i długotrwałe, czuje się doinformowana i zaopiekowana.
Bardzo kompetentny i fachowy lekarz , troskliwie zajął się moją osobą wszystko szczegółowo wyjaśnił . Przepisał leki Polecam
Bardzo dobry lekarz wyjaśnił co mi dolega i przepisał dobre leki które pomogły , dostałem wytyczne co mogę jeść czego nie Bardzo dziękuję za pomoc
Po pierwszej wizycie jestem zadowolona, warto było pójść. Pan doktor to godny polecenia fachowiec. Bardzo dokładny w swojej pracy, wypytał o wszystkie problemy, wykonał badanie. Dostałam receptę z lekami do wykupienia – widać znaczną poprawę. Jestem zadowolona z pana doktora – oby więcej takich specjalistów z takim podejściem.
Pan Doktor to prawdziwy pasjonat swojego fachu. Wysłuchał i przekazał mi odpowiednią poradę. Jest niezwykle miły i empatyczny. Moje problemy gastryczne, powoli idą w zapomnienie. Polecam
Moja ocena pana doktora jest pozytywna. Zrobił na mnie dobre wrażenie swoim podejściem. Miły, z ludzkim podejściem, zaangażowany w swoją pracę. Z wizyty u pana doktora jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić.
Bardzo kompetentny lekarz, prowadzi wnikliwy wywiad, nie przepisuje leków na chybił trafił, dobral takie ktore mi bardzo pomogly
Pan doktor Michał to prawdziwy lekarz z powołania, rzadko można natrafić na takiego lekarza, sposób przeprowadzenia wywiadu i umiejętność wysłuchania to jedne z wielu zalet pana doktora Michała, polecam
Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt i szczerze polecam. Bardzo empatyczny, życzliwy i opanowany lekarz. Ogromny plus za atmosferę podczas wizyty - przyjazną i nieśpieszną.
Bardzo miły Pan Doktor. Na początku wypytał się o powody wizyty a następnie przepisał mi lekarstwa które pomogły. Poświęcił mi sporo czasu. Polecam Serdecznie
Pan doktor to świetny specjalista miałem poważne problemy z żołądkiem lekarz przeprowadził wywiad szczegóły podjął odpowiednie skuteczne leczę teraz odczuwam ulgę z czystym sumieniem polecam lekarza
Profesjonalny doktor z dobrym podejściem. Zostałem dokładnie wypytany o powody wizyty, poświęcił mi sporo czasu - chwali się takie podejście. Zostały mi przepisane leki, widzę poprawę i to jest najważniejsze.
Pan doktor bardzo miły i przede wszystkim z ludzkim podejściem. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładne badanie, wypytał o problemy. Leki które zapisał dały poprawę - czuję się lepiej. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z wizyty. Profesjonalizm i fachowość na każdym kroku.
Bardzo dobry specjalista. Sympatyczny, konkretny, przede wszystkim potrafi prosto wytłumaczyć na czym polega problem.
Mam pozytywne zdanie o panu doktorze jako specjaliście i przede wszystkim jako o człowieku. Miły i uśmiechnięty, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Wypytał o dolegliwości i objawy. Z wizyty jestem zadowolona i polecam z czystym sumieniem usługi pana doktora.
estem bardzo zadowolona po wizycie u pana doktora. Do wszystkie podszedł z należytą starannością, zrobił dogłębny wywiad, zapytał o dolegliwości. Zapisał mi też leki które mają mi pomóc uporać się z problemami. Po kilku dniach ich zażywania mogę stwierdzić, że jest poprawa. Jeżeli chodzi o osobę pana doktora to jest bardzo miły do pacjenta, ma łatwość w komunikacji.

Umów się na wizytę

Poradnia Gastrologiczna Łódź - ZnanyLekarz.pl

Poradnia Gastrologiczna Centrum Medyczne La Vida

poradnia gastrologiczna łódź

Ilość pacjentów, jaka zgłasza się do nas z opisanymi przed momentem przypadłościami diametralnie rośnie. Czemu tak się dzieje? Odpowiedzialne są za to nasze nawyki niesprzyjające zdrowiu. Można tu wyróżnić wzrost tempa życia, stres, uzależnienie od nikotyny i alkoholu, a także złą dietę. To wszystko zebrane razem ma niebagatelny wpływ na nieprawidłowe funkcjonowanie żołądka, jelit i wątroby. Jeżeli jeden z tych elementów zaczyna źle funkcjonować, to może to się przełożyć na ogólne samopoczucie, funkcjonowanie całego organizmu, ale i jakość życia pacjenta. Nasza przychodnia gastrologiczna stara się uświadamiać pacjentów, że kłopoty wynikające z pracy układu trawiennego zaliczają się do przodujących chorób cywilizacyjnych. Jednym z większych niebezpieczeństw z tego wynikających jest nowotwór jelita grubego, który znajduje się w czołówce śmiertelnych zdarzeń. Do tego niebezpieczna jest też choroba wrzodową żołądka i dwunastnicy, rak żołądka, czy choroba refluksowa.

Choroby te swoje śmiertelne żniwo zbierają nie tylko z uwagi na uwarunkowania genetyczne czy środowiskowe, lecz wielką rolę odgrywa tu stadium wykrycia danej choroby. Stąd też warto pamiętać o profilaktyce, która ma tu niemałe znaczenie.

Nasza poradnia gastrologiczna łódź specjalizuje się w:

poradnia gastrologiczna łódź

  • diagnozowaniu i leczeniu przypadłości dotykających układ pokarmowy,
  • zapobieganiu i leczeniu nietolerancji pokarmowych, biegunek i zaparć.

Z jakich względów warto zdecydować się na poradnię gastroenterologiczną La Vida?

Nasza poradnia gastroenterologiczna łódź jest w stanie zapewnić Państwu najlepszą opiekę i pomoc. Objawia się to w następujący sposób:

  • Dysponujemy specjalistyczną opieką. Do każdego pacjenta podchodzimy z należytą troską. Do tego krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Możemy też pochwalić się profesjonalnie wyposażonym zapleczem medycznym.
  • W trakcie swojej pracy w kompleksowy sposób podchodzimy do zadań. Tym samym w jednym miejscu skupiamy ofertę lekarzy różnych specjalizacji.

Przychodnia gastrologiczna zaleca, aby na wizytę do lekarza tej specjalizacji umówić się przypadku, gdy następujące dolegliwości trwają dłuższy czas:

  • kłopoty z przełykaniem, zgaga i mdłości,
  • dolegliwości bólowe w wątrobie,
  • uczucie pełności, bóle żołądka,
  • zauważalny i niewyjaśniony spadek wagi, brak apetytu.

W Centrum Medycznym La Vida w przypadku wystąpienia określonych przesłanek zalecamy przeprowadzenie niezbędnych badań takich jak np. badania krwi, kolonoskopia, gastroskopia, badanie RTG jamy brzusznej z kontrastem i badania USG jamy brzusznej. W przypadku niektórych problemów gastrolodzy z poradni La Vida stosują konsultacje z innymi specjalistami: alergologami, chirurgami, dietetykami, onkologami itp. Wszystko po to, aby w pełni zdiagnozować problem pacjenta, z jakim się do nas zgłosił i możliwie szybko mu pomóc.

Poradnia gastroenterologiczna łódź zaprasza wszystkich zainteresowanych do umówienia się na wizytę!

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca