Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Ortopedyczna Łódź

Poradnia Ortopedyczna w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia do USG.

W Poradnii Ortopedycznej Wykonuje się:

poradnia ortopedyczna łódź
 • Konsultacje Ortopedyczne
 • USG narządów ruchu,
  • USG kolana
  • USG stawu ramiennego
  • USG stawu skokowego
  • USG nadgarstka
  • USG stawu łokciowego
  • USG obręczy barkowej
  • USG stawu biodrowego
  • USG stopy
 • USG bioderek u dzieci
 • Zastrzyki dostawowe,
 • Zabiegi mało inwazyjne

Lekarze

Dr n. med. Wojciech Gwizdała
Przyjmuje:

Poniedziałek 13:00 - 18:00

lek. Jakub Jończyk
Przyjmuje:

Poniedziałek 13:00 - 16:00

Piątek 13:00 - 16:00

Cennik - dr n.med. Wojciech Gwizdała

Wizyta
220zł
Wizyta + USG jednego stawu
300zł
Wizyta + USG dwóch stawów
380zł
Zdjęcie Szwów
100zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta
100zł

Cennik - lek. Jakub Jończyk

Wizyta
220zł
Wizyta + USG jednego stawu
300zł
Wizyta + USG dwóch stawów
380zł
Zdjęcie Szwów
100zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta *
100zł

* Przed iniekcją konieczna konsultacja

Opinie

Przeciążenie ręki spowodowało dość duży ból i problemy przy wykonywaniu nawet najprostszych czynności. Pan doktor wykonał badanie ręki następnie zaproponował leczenie (rehabilitację). Finalnie po rehabilitacji wszystko zaczęło wracać do normy. Ręka dziś już ma się dobrze i duża w tym zasługa pana doktora. Świetny specjalista, cieszę się, że do niego trafiłam. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Z wizyt u pana doktora można powiedzieć, że jestem zadowolony. Pan doktor konkretny, widać u niego ogromną praktykę. Pomógł mi bardzo w doprowadzeniu mojej nogi po skręceniu do stanu sprzed kontuzji. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Problem z kolanami spowodował, że musiałem zapisać się na konsultację. Pan doktor to dobry specjalista. Podczas pierwszej wizyty wypytał o wszystko. Zrobił potrzebne badanie. Zlecił też odpowiednią rehabilitację. Zasugerował też, żeby mimo wszystko spróbować zastosować dietę ponieważ masa ciała zbyt mocno obciąża kolana i problem będzie się pogłębiał. Posłuchałem rad pana doktora i faktycznie widzę po tych 3 miesiącach różnicę. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Do pana doktora trafiłem na konsultacje w zakresie skręconego stawu skokowego. Wizyta odbyła się w umówionym czasie, bez kolejki i czekania. Pan doktor w pierwszej kolejności wypytał o dolegliwości, zapytał jak to się stało a następnie wykonał badanie usg. Następnie przedstawił plan leczenia. Kilkanaście tygodni trwało zanim noga do sprawności wróciła jednak teraz nie mam żadnych problemów. Pan doktor wykazał się sporą wiedzą i praktyką. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Bez zastrzeżeń polecam Pana doktora. Sympatyczny, rzeczowy i komunikatywny w kontakcie z pacjentem . Zrobił mi USG kolana , postawił diagnozę, zlecił leki i rehabilitację i wyjaśnił skąd taka dolegliwość. No i udzielił instrukcji jak mam dalej postępować z uszkodzoną łąkotką. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Dla mnie bardzo dobry lekarz sportowy. Świetnie obyty w temacie urazów. Przyszedłem z moim nieszczęsnym kolanem. Naderwane więzadła kolanowe wymagały sporo zaangażowania ze strony pana doktora. Finalnie jednak wszystko się udało, sprawność kolana wraca, niebawem będę mógł zaczynać treningi. Cieszę się bardzo tym bardziej, że pierwsza diagnoza była mniej optymistyczna. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Miałem robioną blokadę przez pana doktora. Dobry fachowiec z dużą praktyką lekarską. Zna się świetnie na swojej pracy. Blokady zdały egzamin i mogłem sezon dokończyć bez konieczności pauzy. Polecam. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Wizyta dla mnie udana, jestem zadowolony. Świetny lekarz, mający praktykę i to da się wyczuć podczas wizyty. Przyszedłem ze skręconą kostką, pan doktor dokładnie zbadał nogę, bez pośpiechu. Sprawdził też jak wygląda noga na zdjęciu które wcześniej zrobiłem. Pan doktor bardzo rzeczowy i konkretny. Zlecił rehabilitację nogi, poprawa jest duża, jestem na etapie delikatnego truchtu. Mam nadzieję, że za kilkanaście dni sprawność nogi będzie już pełna i będę mógł znowu normalnie funkcjonować i uprawiać sport. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Byłam pierwszy raz u pana doktora (konkretnie z urazem kolana) i wychodziłam w pełni zadowolona. Pan doktor miły, zbadał dokładnie nogę, zapytał o to co się stało i zapoznał się dokładnie z wynikami badań które już wcześniej zrobiłam. Zlecił odpowiednią rehabilitację. Po kilkunastu dniach widać znaczną poprawę. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Pozytywnie oceniam moją wizytę u tego lekarza. Miły, potrafi wytłumaczyć genezę problemu. Badanie wykonane szczegółowo - pan doktor zapytał w jaki sposób powstał uraz a także powiedział co należy zrobić dalej, żeby przywrócić nodze sprawność. Aktualnie mam rehabilitację i wszystko zaczyna wracać do normy. Wizytę oceniam na plus. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Do pana doktora udałem się z urazem kolana który był następstwem przeciążenia. Kolega mi pana doktora polecił. Pan doktor zrobił dobre wrażenie, konkretny, zaangażowany, bez pośpiechy wszystko obadał. Powiedział też co należy dalej zrobić i jak będzie wyglądać rehabilitacja. Widać poprawę, bardzo dziękuję za okazaną pomoc. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Jestem zadowolony z wizyt u pana doktora. Dał się poznać jako doskonały specjalista u którego znalazłem dobrą pomoc i opiekę. Ból pleców ustąpił. Cały czas stosuję się jednak do zaleceń, przestrzegam uwag którego otrzymałem od pana doktora. Poprawa jest ogromna, mam nadzieje, że ból już nie wróci. Dziękuję jeszcze raz za pomoc. (opinie o dr n.med.Wojciechu Gwizdale)
Przyszedłem do lekarza ze spuchnięta kostką. Na miejscu zostało wykonana badanie USG, na całe szczęście nic poważnego się nie stało. Na plus także to że mimo iż wizyta była prywatna nie byłem namawiany na kolejna wizytę. Mam przyjść jeśli coś będzie się działo, ale nie wcześniej niż za 3 tyg. Polecam. Fajny lekarz i fajny gabinet. (opinie o lek. Marcin Czekała)
Była to moja pierwsza wizyta - powodem był ból barku. Pan doktor wykonał badanie USG i okazało się, że jest problem z obojczykiem. Otrzymałem skierowanie na rehabilitację i po kilku tygodniach widać poprawę - ból ustąpił i sprawność ręki również się poprawia. Pana doktora bardzo cenię za jego podejście i wiedzę. Dziękuję za pomoc. (opinie o lek. Marcin Czekała)
Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta. Dokładny w swojej pracy, zaangażowany. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział jak będzie wyglądać dalsze leczenie nogi po skręceniu. Z wizyt jestem bardzo zadowolona. (opinie o lek. Marcin Czekała)
Do Pana doktora trafiłam po złamaniu nogi, którego dostałam podczas treningu w piłkę nożną. Dr Czekałę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Cierpliwie i niezwykłe dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, udzielał cennych rad oraz wskazówek a także skierował na rehabilitację. Dodatkowym atutem jest przytulny, zawsze czysty gabinet. Wizyty odbywają się bez żadnych opóźnień (opinie o lek. Marcin Czekała)
Konsultowałem się odnośnie nagłego urazu kolana. Pan doktor szybko i trafnie zdiagnozował problem i zaordynował leczenie. Poradził również jak mogę pomóc sobie we własnym zakresie. Jestem bardzo zadowolony, polecam. (opinie o lek. Marcin Czekała)
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia,miałam problemy z kolanem>Pan doktor dobrał odpowiednie leczenie,teraz znacznie lepiej się poruszam.Dziekuję Panie Marcinie (opinie o lek. Marcin Czekała)
Wizyta w bardzo przyjaznym dla oka gabinecie. Pan doktor szczegółowo przeprowadził wywiad. Dostosował zalecenie do możliwości fizycznych, skierował na zabiegi. Lekarz zadawal bardzo wiele pytań aby jak najdokładniej i jak najwięcej informacji uzyskać o moim stanie. Badanie fizykalne było bardzo dokładne, mimo że przyszłam z jednym problemem zostałam prze ana od stopy po przyslowiowy czubek głowy. Rzetelna diagnoza, miły kontakt (opinie o lek. Marcin Czekała)
Z wizyty u pana doktora jestem zadowolony. Konkretnie podchodzi o problemu pacjenta, bez owijania w bawełnę. Zrobił badanie, zapytał o dolegliwości. Poświęcił mi dużo czasu i można powiedzieć, że jestem zadowolony z wizyty. (opinie o lek. Marcin Czekała)
Trafiłam do Pana Marcina z synem po wypadku na zawodach sportowych, miał poważną kontuzję kolana. Pan doktor wdrożył skuteczne leczenie, dzięki któremu syn szybko stanął na nogi. Polecam p. Czekałę, jest dobrym specjalistą! (opinie o lek. Marcin Czekała)
Jestem pod opieką Pana doktora już jakiś czas, i jestem bardzo zadowolona. Właściwie zdiagnozował wypadającą rzepke, wdrożył odpowiednie leczenie, wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Wywiad i badanie przeprowadzone na najwyższym poziomie. (opinie o lek. Marcin Czekała)
Wizyta w bardzo przyjaznym dla oka gabinecie. Pan doktor szczegółowo przeprowadził wywiad. Dostosował zalecenie do możliwości fizycznych, skierował na zabiegi. Lekarz zadawal bardzo wiele pytań aby jak najdokładniej i jak najwięcej informacji uzyskać o moim stanie. Badanie fizykalne było bardzo dokładne, mimo że przyszłam z jednym problemem zostałam prze ana od stopy po przyslowiowy czubek głowy. Rzetelna diagnoza, miły kontakt (opinie o lek. Marcin Czekała)
Serdecznie polecam Lekarz wykrył u mnie nowotwór kręgosłupa na szczęście w stopniu lekim ortopeda od razu przyjął mnie na odział ortopedyczny i po długim wywiadzie zostałam podana badaniom .Bardzo sympatyczne i specjalistyczne podejście do chorych (opinie o lek. Marcin Czekała)

Poradnia Ortopedyczna Łódź

Chociaż postęp cywilizacyjny niesie za sobą szereg wymiernych korzyści, to jednak ma on swoją cenę. Jednym z tego przykładów są różnego typu problemy ortopedyczne. Na domiar złego mogą one dotknąć naprawdę sporą grupę osób i to nie tylko tych w starszym wieku.

Problem ten dotyczy też wszystkich z siedzącym trybem życia, ale też i tych pracujących lub trenujących ponad siły. Jednym słowem każda skrajność jest dla naszego organizmu destrukcyjna.

Co w takim wypadku począć?

Czując, że problem ze stawami dotyka również i nas, to nieodzowna w tej sytuacji będzie wizyta u specjalisty. Mieszkając w Łodzi bądź jej najbliższej okolicy warto zdecydować się na ofertę naszej poradni ortopedycznej. To bowiem Centrum Medyczne La Vida! zapewnia najlepszą opiekę ortopedyczną w tej okolicy.

Dlaczego my?

Nasza przychodnia ortopedyczna jest tworzona przez doskonale wyszkolony zespół fachowców od traumatologii ruchu i ortopedii. Do tego nie jest im obca diagnostyka i przede wszystkim leczenie wszelkich urazów, jakie mogą dotknąć aparat ruchu. Działalność naszej poradni jest w równym stopniu oparta o kontrakt z NFZ, jak i też usługi typowo komercyjne.

Zatrudniamy tu prawdziwych lekarzy z powołania. Oznacza to, że lekarz szczerze jest zainteresowany dobrem pacjenta. Tym samym każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, a do tego z należytą uwagą. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań o charakterze medycznym z pacjentem przeprowadzany wywiad, który pozwala postawić diagnozę i nakreślić kierunek dalszych działań.

Przychodnia Ortopedyczna Łódź

Co powinno nas skłonić do wizyty u ortopedy?

Nasze konsultacje ortopedyczne są w zasadzie dla każdego. Dlatego też odczuwając jakiś dyskomfort związany z aparatem ruchu lub kręgosłupem nie zostanie przez nas ignorowany. Szczególnie warto o tym pamiętać w przypadku przewlekłych dolegliwości bólowych

stawów, kości czy kręgosłupa, przy spadku ruchomości stawów, zniekształceniu kości i wielu innych dysfunkcjach, jakie mogą uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. Co więcej, nasza poradnia ortopedyczna jest też otwarta dla wszystkich zainteresowanych wizytami o charakterze kontrolnym podczas leczenia szeregu urazów takich jak:

 • zwichnięcia,
 • złamania,
 • nadwyrężenia,
 • rehabilitacja pourazowa.

Usługi, jakie świadczy poradnia ortopedyczna łódź

Nasza przychodnia ortopedyczna umożliwia wykonanie:

 • USG kolana,
 • USG stawu skokowego,
 • USG stopy,
 • USG stawu biodrowego,
 • USG obręczy barkowej,
 • USG stawu łokciowego i nadgarstka,
 • USG stawu ramiennego,
 • USG bioderek u dzieci,
 • zastrzyki dostawowe,
 • Mało inwazyjne zabiegi.

Korzystając z usług poradni ortopedycznej La Vida w Łodzi, możemy spodziewać się opieki na najwyższym poziomie nie tylko z uwagi na wspomnianych już lekarzy po ponadprzeciętnych kompetencjach, ale i doskonałym sprzęcie medycznym. Pacjent może liczyć na innowacyjne urządzenia, które niezwykle precyzyjnie wykonują stawiane przed nimi zadania. Do tego dzięki zastrzykom dostawowym możemy przynieść ulgę naszym pacjentom.

Stąd też warto nam zaufać, bo w każdym przypadku jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca