Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

dr n. med. Emilia Boczek-Leszczyk

endokrynolog łódź

Specjalista Endokrynolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. Tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii uzyskała w 2015 roku. W latach 2006-2011 oraz 2012-2015 pracowała w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ponadto doświadczenie zawodowe zdobywała także pracując w Pracowni USG i Biopsji Tarczycy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej, w Poradni Chorób Metabolicznych oraz w Poradni Leczenia Osteoporozy.

Umawianie Wizyt On-Line:

dr n. med. Emilia Boczek-Leszczyk - ZnanyLekarz.pl

Inni Lekarze Endokrynolodzy w La Vida

dr n. med. Barbara Pniewska-Siark
Przyjmuje:

Czwartek 16:00 - 18:00

Cennik

Wizyta - dr n.med. Barbara Pniewska-Siark
200zł
Wizyta - dr n.med. Emilia Boczek-Leszczyk
200zł
USG Tarczycy - dr n.med. Emilia Boczek-Leszczyk
200zł
Wizyta + USG Tarczycy - dr n.med. Emilia Boczek-Leszczyk
340zł

* Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

Wieloletnie problemy z tarczycą są powodem moich wizyt u endokrynologa. Do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomej i po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Dobre wrażenie sprawia Pani Doktor, bardzo dokładna i skrupulatna. Wypytała o wszystko dokładnie, wykonała badanie. Miła w kontakcie z pacjentem.
Serdecznie polecam, jestem po 1 wizycie u Pani Doktor, zleciła niezbędne badania, wszystko wyjaśniła, na pewno wrócę.
Po mojej pierwszej wizycie u pani doktor mam pozytywne odczucia. Bardzo konkretna osoba, zaangażowana i przede wszystkim dokładna. Obszerny wywiad, badanie USG wykonane bez pośpiechu. Dodatkowo pani doktor to miła osoba z którą normalnie można porozmawiać. Jako specjalista ma u mnie pełne zaufanie.
Od 15 roku życia mam problemy z tarczycą. Mama jeździła ze mną od lekarza do lekarza aż do teraz. Pani doktor zadaje bardzo szczegółowe pytania. Odkąd jestem pod jej opieką, nie budzę się już ze spuchniętymi powiekami przestałam chodzić wiecznie zmęczona. Polecam!
Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa pacjenta . Pani doktor rzeczowa , miły kontakt, pełna kultura. Konkretny wywiad z pacjentem. Polecam
Pani doktor przesympatyczna i wyrozumiała. Indywidualne podejście do pacjenta, widać że pracuje z powołania :) Co najważniejsze - ostrożność i dokładność diagnozy. Byłam wcześniej u wielu lekarzy z moim problemem, cieszę sięn że w końcu trafiłam do odpowiedniej osoby. Pozdrawiam serdecznie :)
Taka doktorka to skarb. :) Mam problemy z tarczycą od wielu lat, a dopiero Pani Emilia umiała mi pomóc, jest bardzo wrażliwa, wszystko wyjaśnia na bieżąco, nie zostawia pacjenta z pytaniami, mówi zrozumiale dla laika. Bardzo się cieszę, że udało mi się do Pani trafić i życzę każdemu, żeby miał tylko takich lekarzy! Z ogromną wiedzą, ale i ogromnym sercem!
Rewelacyjna obsługa! Diagnoza celna w 100%. Jestem bardzo zadowolony z wizyt - rozmowa z panią doktor to czysta przyjemność - jest nie tylko rzeczowa i pomocna, ale wzbudza ogromne zaufanie, co moim zdaniem jest podstawą dobrego leczenia. Z czystym sumieniem polecam panią doktor!!!
Świetny specjalista. Pani Doktor wysłuchała mnie z uwagą, zleciła potrzebne badania i postawiła trafną diagnozę. Po wycieczkach do kilku endokrynologów znajomy polecił mi Panią Doktor Leszczyk i cieszę się, że skorzystałam. Mimo szczegółowej rozmowy wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pani doktor bardzo miła i wyrozumiała
Podejście do pacjenta na 5. Pani doktor wysłuchała mnie . Zadawała dużo pytań. Z uwag na problemy z tarczycą chodziłam do wielu specjalistów i nic. Pani doktor wysłała mnie na dodatkowe badania, zmieniła leki i teraz czuję się dużo lepiej. Szczerze polecam panią doktor Emilie Boczek-Leszczyk.
Jestem tak szczęśliwa, że trafiłam na panią doktor! Skuteczna diagnoza i skuteczne leczenie. Mila atmosfera, którą wprowadziła pani doktor - miła, uprzejma, rzeczowo wyjaśniająca sprawę. Polecam bardzo!
W mojej rodzinie każda kobieta ma problem z tarczycą, lecz dopiero ja trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Pani Doktor Emilia Boczek-Leszczyk zleciła mi dodatkowe badania w celu dalszej diagnostyki, którą wykonała prawidłowo. Inni lekarze badali mnie tylko pod kątem tarczycy, a żaden z poprzednich prócz wlaśnie tej Pani nie zajął się moim cukrem. Cieszę się, że w końcu mogę powierzyć moje zdrowie osobie profesjonalnej, wiedząc że mogę jej zaufać.
We współczesnym świecie trudno o dobrego zaangażowanego lekarza jednak Pani Doktor wykazała się dużym zaangażowaniem, dokładnością przeprowadzonego wywiadu jak i badań. Zaproponowane leczenie okazało się skuteczne. Mocno polecam!
Po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne odczucia. Bardzo konkretna osoba, zaangażowana i przede wszystkim dokładna. Obszerny wywiad, badanie wykonane bez pośpiechu. Jako specjalista ma u mnie pełne zaufanie.
Chyba nie mogłam trafić lepiej! W końcu została mi postawiona poprawna diagnoza i skuteczne leczenie. Pani Doktor bardzo miła, uprzejma, odpowiedziała na wszystkie dręczące mnie pytania. Na plus atmosfera w gabinecie oraz punktualność.
Pani dr. bardzo zaangażowana i dbająca o pacjenta. Na konsultacjach byłem bardzo zestresowany jednak Pani dr. podała mi dokładne informacje dotyczące niedoczynności tarczycy oraz zleciła odpowiednie badania. Widać było zainteresowanie moim problemem. Serdecznie polecam
Przebieg konsultacji z panią doktor przebiegł sprawnie, bardzo jestem zadowolony z wizyty, pani doktor bardzo miła i wyrozumiała
Wizyta u Pani doktor rzeczowa, USG przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor cierpliwie odpowiada na zadawane pytania, szuka przyczyn choroby. Czuję się dobrze zaopiekowana. Polecam.
Pani dr bardzo przyjazna i wyrozumiała. Wizyta przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze. Po wizycie czuje się, że jest się w dobrych rękach. oczywiście szybko wróciłem do zdrowia. Polecam !
Pani doktor wysłuchała historii choroby i na bieżąco zadawała pytania o dotychczasowe leczenie i przyjmowane leki. Trafnie zlecone badania związane z zaburzeniami pracy tarczycy. Pani doktor zainteresowana, by pomóc i wyprowadzić na prostą związaną ze zdrowiem i dobrym funkcjonowaniem hormonów.
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor, po pierwszej wizycie zostały mi zlecone niezbędne badania, wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam
Bardzo serdecznie polecam tego lekarza! Pan jest bardzo sympatyczny i ma w sobie dużo profesjonalizmu oraz empatii. Cała wizyta przebiegła szybko, ale pomoc była niezastąpiona. Dowiedziałam się wszystkich najważniejszych informacji i Pan bardzo dokładnie odpowiadał na moje pytania. Dzięki niemu wyszłam z gabinetu dużo spokojniejsza.
Mój dziadek jest bardzo oporny, jeśli chodzi o wizyty lekarskie i mimo coraz gorszego zdrowia unika ich jak ognia. Udało się go zaciągnąć do dr. Boczek-Leszczyk i po czasie sam przyznaje, że było warto. Postawiona diagnoza była trafna, a podjęte leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Takich lekarzy nam potrzeba.
Pomimo młodego wieku miałam problemy z tarczycą. Okazało się, że wcale nie jest to aż takie straszne, dzięki szybkiemu rozpoznaniu choroby. Pani doktor dosłownie w momencie, po obejrzeniu wyników badań i przeprowadzonej rozmowy dobrała leczenie, które poprawiło moje wyniki w krótkim czasie
Jakiś czas temu byłem zmuszony skorzystać z pomocy Pani doktor. Zostałem odpowiednio przyjęty , wyjaśniono mi wszelkie szczegóły związane z moją chorobą, dzięki czemu wiem znacznie więcej na jej temat, co pozwala mi odpowiednio dbać o siebie. Jak najbardziej polecam.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Naszymi organizmami rządzą hormony i dzieje się tak na każdym etapie życia. Dziedziną medycyny, która zajmuje się wydzielaniem i pracę hormonów przez rozmaite gruczoły jest endokrynologia.

Kim jest endokrynolog?

Już wiele powinien wyjaśnić w tej materii wyjaśnić powyższy wstęp. Jednak zawsze można to zagadnienie nieco rozwinąć. Lekarz endokrynolog Łódź zatrudniony w Poradni Endokrynologicznej przyj Centrum Medycznym La Vida to fachowiec pracujący się wykrywaniem, leczeniem i działaniami profilaktycznymi w kontekście chorób związanych z działalnością gruczołów wydzielania wewnętrznego. Zazwyczaj wszystkim endokrynologia kojarzy się tarczyca i związanymi z nią dolegliwościami. Jednak to tylko część prawdy, gdyż na równi poświęca ona swój czas też pracy przysadki mózgowej, nadnerczom i jajnikom.

Kiedy powinniśmy odwiedzić endokrynologa?

Najczęściej z usług tego specjalisty korzystają panie przy schorzeniach kobiecymi takich jak: zaburzenia okresu, nieprawidłowa praca hormonów, czy dolegliwości skórne. To jednak nie jest w żadnym razie kres problemów, z jakimi powinniśmy udać się na konsultację do endokrynologa.

Warto bowiem pamiętać, że lista niepokojących symptomów jest dłuższa i znajdziemy na niej:

 • zaburzenia wzrostu,
 • nadmierne owłosienie ciała u pań,
 • wypadanie włosów i łysienie u kobiet,
 • nadmierny trądzik,
 • wahania się poziomu libido,
 • ginekomastię,
 • wzrost potliwości,
 • duże i niczym nieuwarunkowane skoki masy ciała,
 • kłopoty z zasypianiem,
 • wahania nastroju,
 • problemy z tarczycą.

Odwiedzającym naszą przychodnię wspiera najwyższej klasy specjalista. Jest nim prof. Przemysław Biliński, który to jest specjalistą Specjalista Chorób Wewnętrznych, Zdrowia Publicznego i Medycyny Pracy.

Dzięki jego wsparciu i fachowej wiedzy możemy poradzić sobie z takimi chorobami jak:

 

 • nadczynność i niedoczynność tarczycy,
 • osteoporoza
 • choroba Hashimoto
 • schorzenia przysadki,
 • choroba Gravesa – Basedowa

Do tego odwiedzając poradnię endokrynologiczną, mamy pewność, że endokrynolog łódź starannie zdiagnozuje przyczynę choroby, a później wdroży najskuteczniejszą formę leczenia i dalszą profilaktykę.

Przebieg wizyty

Już na wstępie warto rozwiać wszelkie obawy naszych przyszłych pacjentów. Warto bowiem podkreślić, że pierwsza wizyta u endokrynologa jest bardzo zbliżona do tej u lekarza rodzinnego. Nie powinno to jakoś specjalnie zaskakiwać, gdyż jej fundamentem jest wywiad lekarski. W jego czasie nasz endokrynolog nie tylko stara się wyłuskać wszelkie informacje od pacjenta na temat choroby, ale też analizuje dokumentację medyczną i przeprowadza osłuchanie pacjenta. Jeżeli pacjent ma kłopoty związane z tarczycą, to dodatkowo na polecenie endokrynologa wykonuje się czasem badanie USG. Do tego są też nierzadko zlecane badania hormonalne wykonywane z krwi. Tego rodzaju badania mogą jednak wydłużyć czas na postawienie diagnozy. Tym samym warto czasem pomyśleć o tym wcześniej i już na własną rękę poddać się rutynowej diagnostyce. To, które badania warto wykonać niejednokrotnie, pomaga lekarz pierwszego kontaktu.

Zapraszamy na konsultacje osoby zainteresowane z łodzi i najbliższych okolic!

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca