Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

mgr Łukasz Bugajak

Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent 4 letnich studiów podyplomowych w European School of Osteopathy w Wielkiej Brytanii. Stały rozwój umiejętności zawodowych i personalnych oraz udział w kursach i szkoleniach zapewniają osiągnięcie sukcesu w terapii z pacjentem. W swojej pracy kieruje się profesjonalnym, indywidualnym oraz holistycznym podejściem do problemu z jakim zgłasza się chory.

Umawianie Wizyt On-Line:

Łukasz Bugajak – ZnanyLekarz.pl ! function ($_x, _s, id) { var js, fjs = $_x.getElementsByTagName(_s)[0]; if (!$_x.getElementById(id)) { js = $_x.createElement(_s); js.id = id; js.src = "//platform.docplanner.com/js/widget.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); } }(document, "script", "zl-widget-s");

Inni lekarze

Cennik

Krioterapia 10 zabiegów
180zł
Krioterapia 1 zabieg
20zł
Prądy 10 zabiegów
180zł
Prądy 1 zabieg
20zł
Laser 10 zabiegów
180zł
Laser 1 zabieg
20zł
Ultradzwięki 10 zabiegów
180zł
Ultradzwięki 1 zabieg
20zł
Pole magnetyczne 10 zabiegów
180zł
Pole magnetyczne 1 zabieg
20zł
Konsultacja Uroginekologiczna
160zł
Terapia stawów skroniowo-żuchwowych
180zł
Terapia mięśniowo-powięziowa
180zł
Terapia manualna
180zł
Osteopatia
180zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
180zł

* Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

Fachową i skuteczna obsługa. Empatyczne i indywidualne podejście do pacjenta. Jest tyle wizyt, ile trzeba. Miałem bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, które promieniowały do stawu biodrowego, kolana i stawu skokowego. Terapia zastosowana przez Pana Łukasza doprowadziła do zniwelowania bólu, zaproponowany zestaw ćwiczeń w domu, pozwala utrzymywać ten stan. Z całego serca polecam! Pan Łukasz to miły i ciepły człowiek
Wizyta bardzo profesjonalna, szczegółowe wytłumaczenie problemu i etapów terapii. Specjalista bardzo kompetentny i wyrozumiały. Kolejne wizyty przede mną, bo mam zamiar z pomocą Pana Łukasza stanąć na nogi bez codziennego bólu.
Pan Łukasz konkretnie opisał prawdopodobną przyczynę kontuzji, zastosowana terapia przyczyniła się do poprawy, przedstawił też dalsze kroki oraz zaproponował dodatkowe ćwiczenia we własnym zakresie. Gabinet czysty i przyjemny. Dziękuje
Z powodu uprawiania sportów czasami mam traumy i dlatego już widziałem trochę fizjoterapeutów. Z pewnością mogę stwierdzić że Pan Łukasz jest prawdziwym specjalistą, który zna swoją sprawę. Miałem na razie tylko jedna wizytę, ale prawie wszystkie bólowe dolegliwości mojego nadgarstka zniknęły. Polecam!
Bardzo dobry fizjoterapeuta. Efekty i ulga po jednej wizycie. Zostałem poinformowany o ćwiczeniach które powinienem robić w własnym zakresie żeby było tylko lepiej. Bardzo polecam, Pan Łukasz zna się na rzeczy.
Nigdy nie byłam na wizycie u osteopaty, nie do końca wiedziałam czego mogę się spodziewać. Najbardziej bałam się bólu i nieoczekiwanych ruchów, nastawiania urazów bez zapowiedzi, ale nic takiego nie miało miejsca, byłam uprzedzana o kolejnych etapach. Wizyta przebiegła dobrze, Pan Łukasz ma wszystko pod kontrolą, zwraca uwagę na szczegóły np: zakupienie odpowiedniej wkładki do butów. Zaleca ćwiczenia które mają pomóc w powrocie do zdrowia. Polecam
Po kilkuletniej i bezsensownej tułaczce od jednego do drugiego specjalisty z ciągłym bólem i obrzękiem stopy, trafiłam do Pana Łukasza. Po pierwszej wizycie czuję niesamowitą ulgę jeśli chodzi o ból, a obrzęk znacznie się zmniejszył. Szczerze polecam i baaaardzo dziękuję za pomoc! To nie tylko świetny profesjonalista, ale także przesympatyczny człowiek.
Profesjonalna pomoc, życzliwe podejście do pacjenta. Oprócz zabiegu, który spełnił oczekiwania i potrzeby, uzyskałam informacje na temat źródeł problemu i wskazówki dotyczące sposobu poprawy samopoczucia.
Pan Łukasz to bardzo dobry specjalista, który leczy mój kręgosłup odcinka lędźwiowego,po każdej wizycie jestem zadowolona i nie odczuwam bólu kręgosłupa. Polecam serdecznie:)
Szczerze polecam wszystkim, którzy borykają się od lat z problemami około mięśniowymi. Pan Łukasz jest specjalista, który słucha pacjenta, patrzy całościowo i skupia się na rozwiązywaniu nie tylko doraźnych bóli, ale też wraz z pacjentem pracuje nad długotrwałym polepszeniem funkcjonowania. Trafiłam z nawracajacą i paraliżująca codzienne funkcjonowanie rwą gruszkową, która inni lekarze leczyli faszerowaniem mnie środkami przeciwbólowymi, a dzięki pracy z panem Łukaszem wróciłam do normalnego funkcjonowania. W gabinecie jest ciepło i komfortowo dla pacjenta. Pan Łukasz krok po kroku tłumaczy co robi i jaki to będzie miało efekt. Nie obiecuje cudów, a o dziwo cuda się dzieją :)
Pan Łukasz pomógł mi wyjaśnić sprawę bólu w stawie ramiennym, po kilku wizytach w gabinecie oraz zastosowanych metodach terapii znacznie lepiej się czuję. Dziękuję bardzo.
Po pierwszej wizycie jestem pełna nadziei, że dzięki p. Łukaszowi będę mogła znów funkcjonować bez bólu. Wizyta nie była dla mnie bezbolesna, bo też taka nie mogla być, ale zangażowanie i profesjonalizm oraz otwarcie na klienta i jego problemy powodują że bez obaw podejmuję dalszą pracę z Panem Łukaszem.
Jestem po pierwszej wizycie, która dała mi nadzieje na funkcjonowanie bez bólu. Lekarz kompetentny i rzeczowy . Życzliwe podejście do pacjenta.
Polecam Bardzo miły i sympatyczny przede wszystkim kompetentny. Pierwsza wizyta zobaczymy jak dalej ale na ten moment godny polecenia
Bardzo miły, sympatyczny i konkretny. Ma wspaniałe podejście do dzieci, leczy mojego 7,5 miesięcznego synka. Widać, że Pan Łukasz lubi swoją pracę i wykonuję ją z powołania! Wizyty są punktualne, trwają ok 45 min, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Wyjaśnia wszystko co i jak powinno się robić. Pozdrawiam
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora, bardzo mi pomógł, od razu poczułem ulgę w plecach i ból zniknął. Polecam Pana doktora bo jest naprawdę świetnym specjalistą.
Wystarczyło opisać dolegliwości by p. Łukasz od razu wiedział, jak pomóc. Wszystko zostało mi wyjaśnione w sposób przystępny i zrozumiały. Czułam, że jestem w dobrych rękach
Słuchający bardzo uważnie pacjenta, kompetentny, zaangażowany. Stara się pomóc w możliwie jak najlepszy sposób. Duża ulga w moich przewlekłych dolegliwościach bólowych. Gorąco polecam.
Pan Łukasz przeprowadził szczegółowy wywiad i dobrał odpowiednie techniki terapeutyczne. Ból ustąpił. Fizjoterapeuta godny polecenia.
Bardzo szczegółowe wskazówki leczenia i problemu, który u mnie występuje.Pan Łukasz jest bardzo sympatycznym człowiekiem, fizjoterapeuta z powołania Po wizycie bóle mijają i mogę funkcjonować normalnie. Polecam
Bardzo sympatyczny Pan. Od "wejścia" stwarza miłą atmosferę :) Szczegółowo przeprowadza wywiad i dochodzi do sedna problemu. Po pierwszej wizycie zmniejszył znacznie mój ból. Wzbudza zaufanie , szczegółowo tłumaczy z czego wynika problem i daje ćwiczenia, aby móc wrócić do normalnego funkcjonowania. Jestem zadowolona, że trafiłam w dobre ręce.
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor prowadzi szczegółowy wywiad gdzie na tej podstawie wie jak pomóc. W gabinecie bardzo dużo dyplomów które świadczą o profezjonalizmie. Warto przynieść wyniki, dzięki którym już na pierwszej wizycie lekarz wie jak leczyć. Polecam z całego serca.
Jak zwykle wszystko jak najlepiej, dokładnie wyjaśnione, dużo zaleceń do samodzielnego wykonania w domu. 15/10
Profesjonalne podejście do sprawy. Uzyskałam rzeczową odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania i obawy. Zostałam "postawiona na nogi". Po wizycie ból pleców w większej mierze ustąpił. Uważam, że wszelkie zabiegi były wykonywane bardzo pewnie i fachowo. Nie mam zamiaru poprzestawać na jednej wizycie. Polecam.
Miły lekarz, widać że zna się na rzeczy. Ma podejście do dzieci(5mies dziecko) nie płakało, mówił spokojnie co też dziecko uspokajało. Wszystko szczegółowo wyjaśnił, pokazał co robić w domu. Jak dla mnie ok i mogę polecić.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca