Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Dermatologiczna Łódź

Leczone Choroby:

 • trądzik,
 • trądzik różowaty,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • wyprysk alergiczny,
 • pokrzywka,
 • łojotokowe zapalenie skóry,
 • łuszczyca, borelioza,
 • bielactwo,
 • grzybica
  • skóry,
  • paznokci,
 • nowotwory skóry,
 • znamiona barwnikowe,
 • łysienie
  • androgenowe,
  • plackowate,
  • telogenowe,
 • nad potliwość,
 • kłykciny kończyste,
 • brodawki wirusowe (kurzajki),
 • choroby przenoszone drogą płciową:
  • rzeżączka
  • kiła,
 • blizny,
 • starzenie skóry,
 • choroby błon śluzowych.

Lekarze

dr n.med. Marlena Chmielnicka
Przyjmuje:

Środa 15:00 - 19:00

lek. Paweł Chmielnicki
Przyjmuje:

Poniedziałek 16:45 - 20:00

Cennik

Wizyta
200zł
Krioterapia do 3 zmian
220zł
Elektrokoagulacja *
250zł

* W ramach wizyty wykonuje badanie dermatoskopowe do 5 zmian, cena badania każdej kolejnej zmiany ustalana indywidualnie z lekarzem. Cena wymrażania każdej kolejnej zmiany ustalana indywidualnie z lekarzem w zależności od wielkości i rodzaju zmiany

* cena od 250zł. cena zabiegu zależy od wielkości zmian i ich liczby, przed zabiegiem wymagana konsultacja kwalifikacyjna

Opinie

Pani doktor bardzo miła, szczegółowo omówiła każdą zmianę i doradziła najlepsze leczenie. Bardzo polecam wizytę (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Pani doktor szczegółowo wyBardzo miła Pani Doktor. Na początku wysłuchała problemu. Następnie przepisała leki które pomagają . Leczenie przebiega pozytywnie tłumaczyła sposób leczenia oraz przedstawiła inne metody. Dokładnie wyjaśniła zalecenia. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Polecam kontakt z dr Chmielnicką. Leczyłam u p. dr zaawansowany trądzik, wdrożone leczenie pomogło. Jestem bardzo zadowolona. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Leczenie przebiega bardzo pomyślnie. Polecam (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Polecam serdecznie panią dermatolog. Bardzo miła pani, szybko zdiagnozowała mój problem i wiele mi doradziła. Bardzo miła :) (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Wizyty przebiegają w komfortowej atmosferze. Pani Doktor ma dużą wiedzę i wszystko jest szczegółowo objaśniane, a leczenie przebiega pomyślnie. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. Leczenie dermatologiczne jest często długotrwałe, więc z tym trzeba się liczyć. pani doktor jest bardzo miła, wszystko wyjaśnia, doradza. Leczenie przynosi poprawę:) Bardzo dziękuję:) (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Świetny specjalista, a jednocześnie bardzo serdeczna, ciepła, uśmiechnięta osoba. Pani Dr Chmielnicka pomogła mojemu synkowi, u którego rozpoznała ziarniniaka naczyniowego. Dokładnie wyjaśniła na czym polega zabieg krioterapii. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości, cierpliwie wysłuchała, wytłumaczyła jak postępować po zabiegu. Dziś ani śladu po zmianie, która przez swą lokalizację na buzi, tym bardziej budziła mój niepokój. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za skuteczność, a przede wszystkim zrozumienie. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Lekarz z dobry podejściem do pacjenta i jego problemu. Miałam zmiany skórne które mnie zaniepokoiły. U pani doktor otrzymałam sprawną pomoc - przepisana maść szybko pomogła. Pani doktor bardzo miła i przede wszystkim bardzo profesjonalna na każdym kroku. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Odwiedziłem wielu dermatologów, ale dopiero Pani Chmielnicka była w stanie mi pomóc, pozostałych widocznie nic łączyło z zawodem poza tytułem ze studiów. Zna się na tym co robi, wie jak dobrać odpowiednie substancje dla konkretnego schorzenia i nie boi się stosować niektórych grup leków, bo ma o tym dużą wiedzę. To już moja kolejna wizyta, a włosy z miesiąca na miesiąc są coraz gęstsze i mocniejsze. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Świetny sympatyczna pani doktor. Wszystko dokładnie wyjaśnione i trafione leczenie. Problem skóry, który męczył mnie przez wiele miesięcy prawie zniknął po lekach zapisanych przez panią doktor. Leczenie trwa nadal ale jest już o wiele lepiej.Polecam serdecznie (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pani Doktora." (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
W końcu trafiłam na odpowiedniego dermatologa. Wzięłam stare opakowania leków przypisanych przez innych dermatologów, które się powtarzały. A swoją drogą do tanich nie należały .. Sympatyczna Pani Marlena poleciła mi maść której jeszcze nie miałam i efekty były już po 3 zastosowaniach. Jestem zadowolona także podejściem do pacjenta i wytłumaczeniem nawet najmniejszych szczegółów. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Serdecznie polecam ! Bardzo profesjonalne podejście i zaangażowanie do pacjenta . Wdrazone leczenie trądziku przyniosło sukces dla mojej cery i nareszcie czuje się dobrze bardzo dziękuję (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Idealna mieszanina profesjonalnego podejścia i empatii do pacjenta. Pani Doktor w prostych i przystępnych słowach objaśniała naturę problemu i doradziła jak go unikać. Gorąco polecam! (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Wizyta przebiegła sprawnie, Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, zaproponowała leczenie i wszystko wyjaśniła, pierwszy dermatolog, który powiedział, że nie odstawia się od razu leków, kiedy nastąpi poprawa tylko należy je podtrzymywać. Na razie jestem po pierwszej wizycie i czekam na efekty kuracji. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Pani Doktor bardzo profesjonalna, a przy tym życzliwa i uśmiechnięta. Szczegółowo opisała proces leczenia i rodzaj choroby. Zdecydowanie polecam. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Bardzo szybka diagnoza stanu mojej skóry. Pani dr bardzo sympatyczna, dokładnie opisała jak stosować antybiotyk. Mam nadzieje , ze kuracja będzie skuteczna. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Bardzo miła Pani doktor. Udzieliła mi szczegółowych informacji na temat mojego problemu i zaproponowała leczenie, które pomogło. Polecam (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Na moim ciele pojawiły się dość znaczące zmiany skórne. Nie bagatelizując problemów postanowiłam skorzystać z usług profesjonalisty. I tak też znalazłam się u pani doktor. Wizyta w dobrej atmosferze, pani doktor miła i uśmiechnięta. Zapoznała się ze zmianami bardzo dokładnie, zapisała odpowiednie leki. Poprawa jest znaczna i liczę, że za kilka dni nie będzie śladu. Dziękuję za fachową pomoc. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Z czystym sumieniem polecam Panią dr. Marlenę Chmielnicką. Przesympatyczna osoba, konkretna i przede wszystkim skuteczna w leczeniu. Leki trafione na pierwszej wizycie. Bardzo dziękuję. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Panią doktor odwiedziłem ponieważ wydawało mi się, że dostałem grzybicy stóp. Wizyta o umówionej godzinie, pani doktor bardzo miła. Zrobiła badanie a następnie zapisała odpowiednie leki. Potwierdziło się moje przypuszczenie co do grzybicy. Po kilku dniach od kiedy zacząłem stosować zalecenia pani doktor widać było poprawę. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor i złego słowa nie powiem. Bardzo zaangażowana, dokładna w swojej pracy. Potrafi tłumaczyć w prosty sposób czego dotyczy problem. Pomogła mi bardzo, place skórne zniknęły po kilku dniach od smarowania maścią. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Zaniepokoiły mnie zmiany skórne i w związku z tym zdecydowałam się na wizytę u pani doktor. Pani doktor bardzo miła, przyjęła mnie o umówionym czasie. Dokładnie zapoznała się z dolegliwością, wytłumaczyła skąd się bierze i przepisała leki. Po trzech dniach była znaczna poprawa. Bardzo dziękuję za sprawną pomoc i właściwą opiekę. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Polecam serdecznie. Pani doktor bardzo miła, z podejściem do dzieci. Zaordynowała skuteczne leczenie. (opinia o lek. Marlena Chmielnicka)
Pan doktor dwa razy poprawnie zdiagnozował mój problem i przepisał właściwy preparat. Wizyta przebiegła sympatycznie i fachowo. Polecam. (opinia o lek. Pawle Chmielnickim)
Podczas wizyty i trafnej diagnozie od razu zastosował leczenie w formie wymrażania. Jestem bardzo zadowolona gdyż bez zbędnego czekania pozbyłam się uciążliwych narośli. Jeśli jeszcze kiedyś będę zmuszona udać się do dermatologa to tylko do dr Chmielnickiego. Polecam Elżbieta G. (opinia o lek. Pawle Chmielnickim)
Bardzo dobry specjalista i dodatkowo bardzo sympatyczny. Od razu zdiagnozował problem i dobrał odpowiednie leki. Wystarczyła tylko jedna wizyta, żeby problem się rozwiązał. (opinia o lek. Pawle Chmielnickim)
U mnie trafnie zdiagnozował bardzo rzadką chorobę (Łupież Czerwony Mieszkowy), z czym miało problem wielu dermatologów, w tym z tytułem profesorskim. Więc duży szacunek dla tego lekarza. (opinia o lek. Pawle Chmielnickim)

poradnia dermatologiczna

Ludzi dotykają różnego rodzaju schorzenia tym samym, warto być na nie w jakiś sposób przygotowanym. Tak też jest w przypadku chorób skóry, których z całą pewnością nie należy lekceważyć. Tym samym obserwując u siebie jakieś nawet lekkie zmiany, ale wydające nam się w jakiś sposób niepokojące, to należy skonsultować ze specjalistą.

Konkretnie chodzi tu o to, że wspomnianymi przypadłościami zajmuje się przychodnia dermatologiczna. Są jednak bardzo często przypadki, że pacjenci mają problem, z jakimi przypadłościami mogą się oni zgłosić się do dermatologa. Chociaż sama ta socjalizacja jest szeroka, to nasza placówka tj. La Vida z Łodzi postara się niniejszym tekstem rozwiać te wątpliwości.

Warto bowiem wiedzieć, że lekarze dermatolodzy w Łodzi mają naprawdę sporo do zaoferowania swoim w tej materii. Nie powinno to jakoś specjalnie zaskakiwać, gdyż jest to dziedzina medycy, która w dalszym ciągu się rozwija. Jednocześnie warto pamiętać, że nawet niewielki problem np. nieleczony trądzik bądź łuszcząca się skóra może przemienić się z czasem w nieprzyjemną przypadłość. Warto zatem odpowiednio wcześnie konsultować się z lekarzem, bo jest to opcja korzystna dla nas samych i naszego zdrowia.

przychodnia dermatologiczna

Które problemy skórne należy skonsultować z lekarzem dermatologiem?

Zatrudniony w naszym Centrum Medycznym dermatolog łódź prywatnie sugeruje, aby w przypadku niepokojących symptomów zgłaszać się do specjalisty.

Wśród tego rodzaju problemów warto wyróżnić zwłaszcza:

 • plamki,
 • przebarwienia,
 • krosty,
 • grudki,
 • bąble,
 • rumienie.

Oprócz tego nie warto również bagatelizować łamliwości i kruchości włosów czy paznokci.

Chociaż w początkowej fazie wszystkie te problemy mogą mieć łagodny przebieg, to z czasem mogą przekształcić się w o wiele poważniejsze problemy natury dermatologicznej. Co więcej, podłoże tych problemów również bywa zróżnicowane. Czasem może być to skutkiem wadliwego funkcjonowania danych elementów, a innym z kolei rezultatem chorób ogólnoustrojowych. Jeszcze poważniejszym problemem jest to, że niektóre zmiany skórne wynikają z zaburzeń hormonalnych, chorób nowotworach, alergii czy schorzeń charakterze wenerycznym.

Z jakich powodów to dermatolog z placówki La Vida będzie najlepszy?

 • Nasza poradnia dermatologiczna łódź jest w stanie zagwarantować wszystkim pacjentom nie tylko troskliwą, ale i fachową opiekę. Do tego naprawdę krótkie terminy na umówioną wizytę. Możemy też pochwalić się dobrze wyposażonym zapleczem medycznym.

 • Wszyscy lekarze dermatolodzy pracujący w Centrum Medyczne La Vida to naprawdę doświadczona kadra o wysokim stopniu wykwalifikowania

 • Nasze działania są skupione na pacjencie i tym samym dużą uwagę przywiązujemy do badania diagnostycznego.

 • W naszej placówce na skuteczną pomoc mogą w równym stopniu liczyć dorośli, jak i też dzieci. Zatem chcemy do naszego centrum medycznego w Łodzi zaprosić każdego, kto boryka się z jakimikolwiek problemami skórnymi. Wspólnymi siłami zawsze znajdziemy źródło problemu, a potem wdrożymy odpowiednie do okoliczności działania medyczne.

Jednym słowem w każdym przypadku wyciągamy do pacjenta pomocną dłoń.

Nie tylko nie musi wstydzić się swoich problemów, ale też ma świadomość tego, że lekarz dermatolog będzie w stanie mu pomóc!

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca