Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Urologiczna Łódź

Poradnia Urologiczna Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia do USG.

Leczone choroby

 • Choroby urologiczne,
 • Nowotwory układu moczowego,
 • Choroby układu moczowego,
 • Infekcje dróg moczowych,
 • Krwiomocz,
 • Stulejka,
 • Impotencja, zaburzenia wzwodu,
 • Łagodny rozrost gruczołu krokowego,
 • Rak gruczołu krokowego,
 • Kamica nerkowa/ moczowa,
 • Choroby męskich narządów płciowych,
 • Rak jądra,
 • Nietrzymanie moczu,
 • Torbiele nerek,
 • Niepłodność męska,
 • Guz pęcherza moczowego,
 • Żylaki powrózka nasiennego,
 • Guzy nerek,

Badania USG

 • Układu moczowego
 • Prostaty
 • Przezodbytnicze

Lekarze

dr n.med. Marcin Cichocki
Przyjmuje:

Środa 16:30 - 20:00

Piątek 16:30 - 20:00

lek. Michał Olczak
Przyjmuje:

Wtorek 15:20 - 20.00

Cennik

Wizyta
210zł
Wizyta + USG
350zł
USG Urologiczne
200zł
USG jąder
200zł
USG przezodbytnicze (dr Marcin Cichocki)
200zł
Plastyka krótkiego wędzidełka prącia
1500zł

* przyjmujemy pacjentów powyżej 16 roku życia

Opinie

Byłem pierwszy raz u lekarza urologa i trochę się stresowalem, ale szybko okazało się że niepotrzebnie. Dr Cichocki jest miły i bardzo kompetentny. Badanie przebiegło przyjemnie i uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam i pozdrawiam (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Pan doktor skonsultował ze mną niewłaściwą diagnozę innego lekarza. Przyszedłem do niego od innego specjalisty z podejrzeniem przerostu prostaty oraz kamieniami na nerce oraz zalegającym piaskiem po 2 tygodniowym intensywnym braniu antybiotyków, wyszedłem z diagnozą że ze mną wszystko ok i dalsze branie zapisanych medykamentów mogło się dla mnie skończyć utratą zdrowia. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Pan Marcin to lekarz sympatyczny i miły. W moim przypadku w czasie konsultacji urologicznej postawił błędną diagnozę i zaproponował bezskuteczne leczenie. Jego sposób leczenia stulejki poprzez maść sterydową jest stosowany wobec dzieci a nie dorosłych. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Lekarz z dobrym podejsciem do pacjenta.W moim odczuciu już w trakcie badania USG widać było duże doświadczenie i dociekliwość.Dzięki temu zostało wyeliminowane(na szczęście) podejrzenie innego schorzenia,które zasugerowano po rutynowym USG jamy brzysznej.W trakcie wywiadu lekarz zadaje krótkie,konkretne pytania . Po postawieniu diagnozy i ustaleniu leczenia otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania co potwierdza , że pacjent traktowany jest jak partner a nie jak petent , któremu nie ma co tłumaczyć bo i tak połowy nie zrozumie.Po zastosowaniu przepisanych leków i dodatkowych zaleceń ,w dalszym planie leczenia będzie ustalona kolejna wizyta sprawdzająca stan mojego zdrowia.Polecam tego lekarza (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Konsultacja u pana doktora trochę trwała ale to akurat uważam za plus. Dokładny, o wszystko dokładnie pyta. Badanie USG również wykonane bez pośpiechu, pan doktor wszystko dokładnie sprawdzał. Nie mam zastrzeżeń, ciesze się też, że wszystko ze mną jest ok. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Byłem na konsultacji w zakresie prostaty, chciałem sprawdzić czy wszystko ok. Pan doktor wykonał potrzebne badanie, prostata wygląda dobrze, więc nie ma powodów do obaw. Wolę się zawczasu badać i nie mieć później problemu. Wizyta bez pośpiechy, pan doktor dokładny. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Jestem bardzo zadowolony z wizyty polecam Objaśnienia szczegółowe Na wszystkie pytania była precyzyjna odp. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Wykonane usg jąder, okazało się, że pan doktor znalazł żylak który należy usunąć. Dokładny w swojej pracy, wie co robi. Po za tym widać ogromne doświadczenie. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora, podchodzi do problemu w sposób profesjonalny. Wizyty nie są w ogóle stresujące. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Pan Doktor spokojnie wysłuchał mojego problemu, konkretnie i rzeczowo odpowiadał na moje pytania. Polecam. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Uspokaja pacjenta i zapewnia ze bedzie dobrze pomimo wystawienia diagnozy która do miłych nie należy (nowotwor jadra). Powiedzial wprost że trzeba operować jak najszybciej oraz wyjaśnił jak wszystko będzie wyglądać po operacji. Miły i cierpliwy dla pacjenta. Lekarz godny polecenia. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Pozytywnie oceniam pana doktora. Konkretny i rzeczowy lekarz. Przeprowadził wywiad dotyczący mojego stanu zdrowia, wypytał o dolegliwości, zrobił badanie USG. Bez pośpiechu z dużą dokładnością podszedł do mojej osoby. Jestem zadowolony z wizyty u pana doktora. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Bardzo miła obsługa. Lekarz bardzo fachowo podszedł do sprawy. Gorąco polecam :) Zachęcam wszystkich do badania. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Panu Marcinowi jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Mega dobry lekarz, konkretny i rzeczowy. Badanie USG potwierdziło kamień na nerce. Leki przepisane dały ulgę i widać ogromną poprawę. Jestem bardzo wdzięczny za podejście do mojego problemu. (opinia o dr n.med.Marcinie Cichockim)
Wizyta pod każdym względem spełniła oczekiwania konsultacji lekarskiej. Zostałem wysłuchany, zbadany, pokierowany dalej. Merytorycznie i kulturalnie - zdecydowanie na plus. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Dzięki wyczerpującym odpowiedziom na moje pytania, po wizycie czułam się spokojniej. W porównaniu z badaniem, które wykonano mi szpitalu i jak prowadzono ze mną rozmowę to niebo, a ziemia. (Kamica nerkowa) Wiem, ze będę potrzebować wrócić i wrócę właśnie do Pana doktora. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Trafiłem z polecenia do pana doktora. Wyniki mojego nasienia były bardzo słabe. Istniało podejrzenie, że mam żylaki powrózka nasiennego. Na wizycie u pana doktora wszystko opowiedziałem, następnie pan doktor wykonał badanie USG. Po badaniu poinformował mnie, że faktycznie żylaki występują i będzie konieczna operacja. Wszystko dokładnie wytłumaczył i pokierował. Jestem wdzięczny za profesjonalne podejście. Takich specjalistów bardzo cenię. Dziękuję. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Byłem na konsultacji u pana doktora, żeby zrobił usg układu moczowego. Czuję, że coś się dzieje niepokojącego. Problemy które pojawią się podczas oddawania moczu trochę mnie zaniepokoiły. Pan doktor wykonał badanie. Jak się okazało faktycznie jest problem. Zapisał leki i poprawa jest. Trafiłem do dobrego lekarza w odpowiednim czasie. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Do pana doktora trafiłem w zakresie konsultacji dotyczącej prostaty. Mam już swoje lata, chciałem sprawdzić czy wszystko ok. Pan doktor miły, można z nim normalnie porozmawiać. Wykonał badanie – wszystko jest ok i to mnie cieszy. Konsultację zaliczam do udanych. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Bardzo rzeczowe podejście do tematu mojego problemu. Wszystko dokładnie wyjaśnione bez niepotrzebnego pośpiechu. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy. Polecam (opinia o lek. Michale Olczaku)
To moja pierwsza wizyta u Pana doktora. Profesjonalnie, cierpliwie i ze zrozumieniem Pan doktor mnie wysłuchał ,przedstawił diagnozę i plan leczenia. Polecam wszystkim Pana doktora. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Pana doktora odwiedziłem kiedy pojawiły się problemy z kamieniem na nerkach. Ataki zaczęły się pojawiać coraz częściej, bardzo mnie to zaniepokoiło. Pan doktor zrobił badanie które potwierdziło obecność kamieni. Otrzymałem leki które poprawiły sytuację. Konkretny doktor z dobrą praktyką lekarską. Moje odczucia po wizycie są dobre. Polecam. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Pan doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Na wszystkie pytania udziela wyczerpującej odpowiedzi. Przepisane lekarstwa są skuteczne. Według mnie najlepszy urolog w Łodzi. (opinia o lek. Michale Olczaku)
U pana doktora pojawiłem się z moimi kamieniami na nerkach. Na początku nie wiedziałem co się ze mną dzieje, miałem ataki kamienia i nawet nie wiedziałem, że to jest główny powód takiego stanu. Ataki występowały przynajmniej raz w miesiącu. Wizyta odbyła się w terminie o umówionej godzinie. Pan doktor najpierw mnie wypytał o objawy. Następnie zrobił badanie USG które potwierdziło kamienie. Na razie dostałem leki po których zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Jak nic się nie zmieni to będzie konieczny zabieg. Po wizycie u pana doktora czuje się usatysfakcjonowany. Czułem, że zostałem odpowiednio zbadany i poinformowany przez pana doktora. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Nie mogę złego słowa o panu doktorze powiedzieć. Zrobił dobre wrażenie jako specjalista. Zapytał o dolegliwości, wszystko zanotował, zrobił badanie USG. Dobre podejście, pełne zaangażowanie. Wizyta punktualnie. Polecam. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Udałem się na konsultację do pana doktora. Coraz większy problem przy oddawaniu moczu spowodował, że umówiłem się do pana doktora. Dziś śmiało twierdzę, ze było bardzo i żałuję że wcześniej nie odwiedziłem pana doktora. Na wizycie w pierwszej kolejności zostałem wypytany o moje dolegliwości. Po spisaniu wszystkie pan doktor zrobił badanie USG. Nic niepokojącego nie wyszło dlatego pan doktor zalecił dalsze badania. Finalnie powodem było zapalenie, pan doktor zapisał odpowiednie leki i poprawa była już widoczna po kilku dniach. Cieszę się, że tak to się skończyło i że wszystko udało się tak sprawnie załatwić. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Do pana doktora na wizytę umówiłem się kiedy zaczęły mnie niepokoić problemy z nietrzymaniem moczu. Podczas wizyty pan doktor przeprowadził wywiad dotyczący dolegliwości, wykonał potrzebne badanie (zalecił też jeszcze zrobić inne badania). Po wizycie trochę podniósł mnie na duchu swoim podejściem. Jest nadzieja, że wszystko będzie ok. Po pierwszej wizycie pan doktor ma ode mnie ogromny kredyt zaufania. (opinia o lek. Michale Olczaku)
Zgłosiłem się do pana doktora na wizytę ponieważ doskwierały mi problemy z nerkami a właściwie kamieniem na nerce. Z wizyty u pana doktora jestem bardzo zadowolony. Obsługa i podejście do problemu na najwyższym poziomie ze strony pana doktora. Konkretny, o wszystko wypytał, wykonał badanie. Finalnie zapisał tabletki i jest ogromna poprawa. (opinia o lek. Michale Olczaku)

poradnia urologiczna łódź

Poradnia urologiczna La Vida w Łodzi zajmuje się diagnozowaniem oraz procesem leczenia chorób układu moczowego i gruczołu krokowego. Oprócz tego na specjalistyczną pomoc w ramach działalności tej poradni mogą liczyć osoby uskarżające się na problemy związane z pracą nerek.

Różnego rodzaju przypadłości o charakterze urologicznym mogą się przytrafić każdemu z nas. Najczęściej jednak dotyczą one mężczyzn, którzy osiągnęli 50 rok życia. Jednak problem może dotoczyć też i kobiet, które uskarżają się na stany zapalne dróg moczowych i zaburzenia pracy pęcherza.

W jakich okolicznościach przychodnia urologiczna będzie dla nas wybawieniem?

Jest szereg rozmaitych przypadłości układu moczowo-płciowego, a wśród nich da się wyróżnić:

 • potencjalne zmiany w moczu np. białkomocz, ropa w moczu, krwiomocz czy też intensywna barwa,
 • uczucie dyskomfortu lub wręcz bólu przy oddawaniu moczu,
 • długotrwałe uczucie parcia na pęcherz,
 • drastyczna zmiana częstotliwości oddawania moczu,
 • nietrzymanie moczu,
 • obrzęki nóg,
 • bóle w dolnym odcinku pleców,
 • obrzęk i ból jąder,
 • zaczerwienienia, obrzęk lub inne zmiany prącia,
 • pieczenie w cewce moczowej.

Jeśli odnotowaliśmy jeden z wymienionych tu przypadków, to warto skonsultować lekarzem rodzinnym. Jeśli zajdzie konieczność to on zaleci wizytę u urologa. Będąc u tego specjalisty, musimy wiedzieć, że pierwszym czynnikiem mającym wpływ na przebieg leczenia jest wywiad medyczny. Tak postępuje każda dobra poradnia urologiczna i tak też jest w La Vida w Łodzi. Kolejnym etapem są ewentualne dodatkowe badania, które pomagają właściwą diagnozę. Rolą samego pacjenta jest z kolei dokładne informowanie o zaistniałych dolegliwościach, a także kontekście ich występowania.

poradnia urologiczna łódź

Czym możemy się pochwalić?

W naszej placówce pracują tylko i wyłącznie doskonale wykwalifikowani specjaliści. Mają oni do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt i doskonale wyposażone gabinety. Tym samym każdy, kto zawita w progi naszej przychodni, może oczekiwać profesjonalnej opieki i kompleksowego podejścia do problemu.

Jednym słowem można na nas liczyć!

Poradnia urologiczna Łódź

Pod szyldem naszej łódzkiej poradni można uzyskać szeroko rozumianą pomoc w kontekście problemów związanych z chorobami układu moczowego.

Do wspomnianych schorzeń naliczyć można:

 • rozwojowe wady układu moczowego,
 • przerost gruczołu prostaty,
 • zakażenia układu moczowego,
 • zapalenia męskiego narządu płciowego
 • torbiele i guzy na nerkach,
 • rak pęcherza moczowego i samego narządu płciowego męskiego
 • kamica moczowodowa, pęcherza moczowego i nerek.

Do tego prowadzimy diagnostykę opartą o:

 • badania radiologiczne,
 • USG,
 • badania cystoskopowe,
 • urodynamiczne badanie ciśnieniowo-przepływowe.

Tym samym w przypadku podejrzenia u siebie wystąpienia jakichkolwiek problemów z układem moczowym warto zapisać się na konsultację do naszych specjalistów! Odwiedzając przychodnię La Vida (Łódź), pacjenci mają gwarancje nie tylko na profesjonalną opiekę, ale też pełną dyskrecję. Mamy bowiem świadomość, że tego rodzaju badania dla szeregu osób może być nieco krępujące. Stąd też stawiamy sobie za cel pełen komfort opieki medycznej. Nie zalecamy odkładania na później wizyty i niebagatelizowania swoich problemów.

Tym samym skonsultuj się z nami, gdyż nasza poradnia urologiczna jest w stanie Ci pomóc.

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką!

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca