Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Przychodnia Zdrowia Psychicznego Łódź

Poradnia Zdrowia Psychicznego w Centrum Medycznym La Vida to świetni specjaliści którzy pomogli już kilku tysiącom łodzian.

Psychiatra Łódź – specjalizuje się w leczeniu:
 • zaburzeń lękowych (nerwicowych) i związanych z reakcją na stres,
 • zaburzeń nastroju (depresja, mania…),
 • zaburzeń snu,
 • zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenii),
 • otępień (np. otępienia w chorobie Alzheimera) oraz bliskich i opiekunów osób z tymi schorzeniami,
 • zaburzeń psychicznych u osób ze schorzeniami somatycznymi (także o ciężkim przebiegu, np. chorób nowotworowych), czy zażywających wiele leków,
 • zaburzeń psychicznych (np. depresji, bezsenności) u osób cierpiących jednocześnie z powodu wszelkiego rodzaju bólu,
 • psychoonkologii – także bliskich i opiekunów osób chorujących onkologicznie,
 • uzależnień (diagnostyka, konsultacje, leczenie współistniejących zaburzeń psychicznych).

Cennik lek. Jakub Artur Bald

Pierwsza wizyta
230zł
Kolejna Wizyta
230zł
Wizyta w Sobotę
260zł

* Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

Polecam Masz problem to czekaj. Przyjdź, ten lekarz ci pomoże o wysłucha. Polecam gorąco bo warto wiedzieć gdzie znajdziesz I uzyskasz pomoc, ktoś cię wysłucha Życzliwie, opiektywnie, bez emocji i zbędnych słów
Profesionalizm i zaangażowanie. Rzadko spotyka się lekarza z obiema tymi cechami. Szczerze polecam!! Dodatkowo doktor jest empatyczny, okazuje dużo zrozumienia, wzbudza zaufanie.
Moja pierwsza wizyta. Bardzo miły i spokojny lekarz. Wysłuchał i zaproponował metody leczenia. Trzymam kciuki za siebie.
Pan Doktor cechuje się dużą empatią, zaangażowany, konkretny. Upewnił się czy pacjent wszystko zrozumiał tzn. przebieg leczenia i skuteczność oraz dawkowanie. Miła atmosfera. Dziękuję
Szybka i fachowa pomoc w czasie epidemii! Po samej rozmowie już było mi lepiej.:-) Pierwsza wizyta odbyła się w przychodni. Kolejne - okazało się, że możliwe są do wyboru - osobiście lub przez telefon. Uważam, że to świetny pomysł i wyjście na potrzeb różnym potrzebom pacjentów.W dodatku, pochwalić należy profesjonalne podejście do procedur zapobiegających zakażeniu koronawirusem, dzięki czemu na wizycie osobistej czułam się bezpiecznie.
Lekarz dobrze znajacy potrzeby pacjenta. Empatyczny, konkretny. Rozmowa przebiegla w milej atmosferze. Lekarz przepisal mi leki, ktore wprowadzil ostroznie, co nie zaburzylo mojego samopoczucia. Zadawal duzo pytan, co pomoglo zapewne w ocenie mojego stanu zdrowia.
Pan Jakub jest nastawiony na cel. Konkretnie, rzeczowo, skutecznie, niesztampowo. Dokładnie tak wyobrażam sobie leczenie - jak najmniej zaszkodzić, a pacjent ma być zdrowy. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, jestem po drugiej konsultacji i na pewno będą dalej kontynuować dalsze leczenie u Pana doktora. Lekarz na 6 :)
Jest bardzo zaangażowany,kontaktowy jestem bardzo ciężkim przypadkiem,a lecze się stosunkowo niedawno jestem zadowolona.Trawilam do doktora po długi leczeniu u innego lekarza,gdziczulam się fatalnie po wizycie u dr.Balta bez przesady na drugi dzień byłam innym człowiekiem,ale przede mną jeszcze długa droga ważne że jest lepiej.Dziekuje Doktorze Alicja.P.
Polecam Specjalistę każdemu, kto zmaga się z jakimiś własnymi problemami, nie ma sensu męczyć się samemu. W gabinecie Pana Doktora każdy znajdzie zrozumienie i pomoc w cierpieniu, zagwarantowaną będzie miał anonimowość i dyskrecję a wszystko to w miłej i przyjacielskiej atmosferze.
Bardzo dobry lekarz. Wlasciwa osoba, na wlasciwym miejscu. Z zaangazowanie podchodzi do wykonywanego zawodu, sprawia wrazenie osoby godnej zaufania. Polecam.
Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, zaangażowany i skuteczny. Rozumie potrzeby pacjenta. Duża wiedza, doświadczenie i wyrozumiałość. W różnych sytuacjach życiowych potrafi zadbać o Twój komfort. Godny polecenia!
Doskonały specjalista w 100% wart polecenia świetne indywidualne podejście do pacjenta, spokojnie wysłuchuje do końca w celu prawidłowego zdiagnozowania problemu .Polecam.
Przebieg mojej pierwszej wizyty odbył się w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor wysłuchał mnie z uwagą i zastosował od razu leczenie. Czekam na kolejną wizytę
Pan Doktor to specjalista bardzo wyrozumiały, empatyczny i solidnie przygotowany. Wysłuchał mnie w atmosferze spokoju.
"Ciągle jeszcze istnieją anioły. Nie mają skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i oferują swoją pomoc..." Składam serdeczne podziękowania Panu Doktorowi Jakubowicz Arturowi Bald za profesjonalną, troskliwą opiekę medyczną, życzliwą postawę, szczerą empatię i okazanie ciepło i zrozumienie, miły uśmiech inwidualne podejście do każdego pacjenta wdzięczna pacjentka.... Marta S..
Bardzo dobry specjalista z dziedziny psychiatrii. Ma czas dla każdego pacjenta. Nie szufladkuje pacjentów. Każdego traktuje indywidualnie. Ja trafiłam do doktora po tym, jak moja poprzednia pani doktor, która mnie leczyła, niebyła w stanie poradzić sobie z moim przypadkiem twierdząc ze tylko pobyt w ośrodku zamkniętym, bo lekarstwa przyjmowane w domu już nie bedą działały. Na szczęście trafiłam z polecenia znajomej do doktora Balda, który wysłuchał mnie uważnie, postawił swoją diagnozę, dobrał odpowiednie leki, właściwie tylko dwa lekarstwa. Wróciłam do normalności, bez lęków, niepokoju i depresji. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Gorąco polecam.
Pan doktor bardzo sympatyczny. Jak na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolona P. Doktor mnie wysluchal dobrał odpowiednie leczenie i już są efekty lepiej się czuje i mijają mi leki i nastroje depresyjne. Polecsm
Jeden z lepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Podejście indywidualne do każdego pacjenta i dobór odpowiedniego sposobu leczenia. Pomaga stanąć człowiekowi na nogi. Polecam :)
Bardzo dobry lekarz badający potrzeby pacjenta. Potrafi wysłuchać i dopasować odpowiednie rozwiązanie do problemu. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam!
Takich lekarzy jak pan doktor to naprawdę ze świecą szukać... Prawdziwy lekarz z powołania!!! Zawsze cierpliwie wysłucha i udzieli dobrej rady. Dodatkowo cechuje go indywidualne podejście do każdego swojego pacjenta, w procesie leczenia wykazuje zainteresowanie, zaangażowanie oraz troskę. Wizyty odbywają się zawsze punktualnie w przytulnym, schludnym i jasnym gabinecie. Dzięki terapii u Pana Doktora czuję się już o wiele lepiej
Świetny psychiatra.Wizyta sprawna i diagnoza dobrze wystawiona. Czuję się teraz bardzo dobrze. Polecam :)
Polecam tego lekarza. Wizyta przebiegła sprawnie, diagnoza została trafnie postawiona. Czuję się dobrze. :)
Dr Bald bardzo uważnie mnie wysłuchał i wykazał się niezwykłą empatią i życzliwością. Postawił inną diagnozę niż poprzedni lekarz i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny, ale nie wywyższa się. Chodzę do niego regularnie, póki co byłam pięć razy i bardzo polecam!!!
Przyszedłem do Pana doktora z problemem lekomanii, uzależnienia, z początku wydawało mi się że był wrogo nastawiony, że myśli że przyszedłem tylko po receptę na jakieś substancje psychoaktywnych. Lecz jednak po przedstawieniu mu moich prób leczenia się wcześniej, nastawienie się zmieniło. Pan doktor bardzo mi pomógł przepisanymi lekami. Dzięki nim właśnie przestaje brać benzodiazepiny i opioidy. Nie spodziewałem się, że tak szybko mi to pomoże. Po prostu Pan Doktor bardzo dobrze dobrał leki. Bardzo polecam tego Pana!
Wspaniały człowiek, Pan doktor pomógł mi się uporać z depresja, która odbierała mi radość i wolę życia. Stopniowo staję na nogi. Ponad to moja fobia społeczna powoli ustępuje i bardziej korzystam z życia, mniej boję się ludzi. Leki dobrze dobrane.

Umów się na wizytę

Jakub Artur Bald - ZnanyLekarz.pl

poradnia psychiatryczna łódź

Wszyscy mamy świadomość, że zdrowie psychiczne to dobro osobiste każdego człowieka. Tym samym niezwykle ważne jest, aby dana osoba mała szanse wyjść z cierpienia. Tutaj właśnie jest nasza rola, która polega na pomocy wszystkim tego potrzebującym. Jako poradnia psychiatryczna łódź świadczymy najwyższej próby usługi medyczne, które w każdym przypadku są zgodnie z bieżącymi aktami prawnymi i przewidywaniami pacjentów.

Do naszej poradni przychodzą osoby w różnym wieku, które borykają się z szeregiem problemów natury psychicznej. Można tu wymienić, chociażby takie przypadłości jak: lęki, depresję problemy dorastania, problemy małżeńskie, depresja poporodowa czy wiele innych problemów i traum. My na szczęście wiemy doskonale, że za sprawą umiejętnie dopasowanej terapii i wsparciu Pacjenta jesteśmy w stanie wspólnie zajść naprawdę daleko!

poradnia zdrowia psychicznego

Daj nam sobie pomóc!

Nie podejmując leczenia wszelkiego typu zaburzeń mamy prostą drogę do tego, aby się one pogłębiły. Należy zdać bowiem sobie sprawę, że tego rodzaju problemy same raczej nie ustąpią. Tym samym konieczne jest tu wsparcie ze strony psychologa czy psychiatry. Znane są też przypadki, kiedy to ma miejsce nałożenie się kilku problemów. Wówczas bardzo często nie m wręcz zajęcie się sobą i swoim samopoczuciem. Nie znaczy to jednak, że należy się poddawać bez walki. Tu właśnie jest miejsce na to, aby to profesjonalna poradnia zdrowia psychicznego udzieliła nam niezbędnego wsparcia.

W Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Medycznym La Vida zatrudnieni są najwyższej próby fachowcy, którzy to miej możliwość udzielenia pomocy tysiącom łodzian.

Nasza placówka specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu:

 • problemów z zasypianiem,
 • wahaniami nastroju (depresja, manie itd.)
 • nerwicy i reakcji na stres,
 • problemów psychotycznych (np. schizofrenii),
 • dysfunkcji natury psychicznej, które współistnieją przy dolegliwościach bólowych,
 • otępień
 • uzależnień i diagnozowaniu ich,
 • psychoonkologii,
 • problemów natury psychicznej u pacjentów ze schorzeniami somatycznym lub stosujących szereg leków.

Nasza przychodnia zdrowia psychicznego to gwarancja profesjonalnego podejścia do pacjentów!

przychodnia zdrowia psychicznego

Chociaż placówek medycznych w samej tylko Łodzi jest sporo to nie każda, jest jednakowo warta naszej uwagi. Jak zatem mądrze podejść do jej wyboru? Należy w tym celu skorzystać z rad osób, które już korzystały z jej oferty. Tak też jest w przypadku Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Medycznym La Vida Pacjenci. Jest ona bowiem polecana przez pacjentów pocztą pantoflową. Jednak nie jest to zwykły marketing, bo ci ludzie rzeczywiście potwierdzili jakość naszych usług.

Nasi specjaliści dysponują odpowiednim doświadczeniem, które pomaga udzielić specjalistycznej pomocy również w najbardziej trudnych przypadkach. W naszym przypadku nie ma sytuacji beznadziejnych. Do tego w każdej sytuacji reagujemy elastycznie, co pozwala zawsze trafnie postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dlatego też gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą placówką. Bez większych przeszkód można skontaktować się z nami telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź też odwiedzając nasz gabinet w Łodzi osobiście.

Copyright © 2022 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca