Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Kardiologiczna Łódź

Prywatny Kardiolog Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia do USG, oraz urządzenia do badania EKG.

W Poradnii Kardiologicznej wykonujemy:

 • Konsultacje Kardiologiczne
 • Badanie EKG

Cennik

Wizyta
220zł
Wizyta + EKG z opisem
270zł

Opinie

Podczas wizyty wykonane EKG. Pani doktor w jasny sposób przekazał zalecenia. Moje wyniki były średnie i tak też się czułam. Pani doktor dała mi jednak pozytywną nadzieję, przepisała leki i dziś mogę napisać, że jest duża poprawa. Cieszę się, że trafiłam właśnie na panią doktor. Dobry specjalista który poświecił mi sporo czasu. Dziękuję za okazaną pomoc.
Potrzebowałem konsultacji u internisty. Pani doktor miała wolny termin więc do niej się zapisałem. Z wizyty jestem zadowolony. Pani doktor podeszła do mnie indywidualnie, poświęciła sporo czasu na zbadanie mojej osoby oraz tego co mi dolega. Zaleciła dalsze badania. W mojej ocenie właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pojawiły się u mnie problemy z oddechem. Stał się jakiś płytki momentami. Bardzo mnie to przestraszyło dlatego też trafiłem do pani doktor. Wizyta w umówionym terminie, pani doktor zaprosiła mnie do gabinetu i w pierwszej kolejności wypytała o dolegliwości i objawy. Zleciła też trochę badań. Swoim podejściem wzbudziła we mnie pełne zaufanie. Nie mogę złego słowa powiedzieć.
U pani doktor byłam ponieważ potrzebowałam konsultacji kardiologicznej. Pani doktor zrobiła EKG, powiedziała o wynikach które trochę zaniepokoiły ją a także jakie powinnam podjąć dalsze kroki. Wszystko jasno przedstawione, z wizyty wychodzę z odpowiednią wiedzą. Czekają mnie jeszcze dalsze badania ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Pani doktor bez przeszkód polecam jako dobrego i sprawdzonego specjalistę.
Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor, jestem b.zadowolony z wizyty.Wywiad i badanie przeprowadzone dokladnie i szczegółowo,dużo cennych wskazówek co do dalszego leczenia ,zamierzam kontynuowac leczenie u Pani doktor.
Dobrze wspominam wizytę u Pani doktor. Jestem zadowolony. Miałem problem z nadciśnieniem. Pani doktor dobrała mi prawidłowe leki. Teraz lepiej się czuję. Gorąco polecam.
Kompetentny lekarz, wyjaśnił mi jak mam zadbać o swoje zdrowie zdrowie.Wizyta trwała na tyle długo abym mogła na spokojnie porozmawiać.
Problemy z ciśnieniem były powodem wizyty u pani doktor. Jako, że mam już swoje lata mam wahania nastroju ale ostatnio bardzo źle się czułam. Pani doktor mnie przebadała, zapoznała się też z moimi wynikami w zakresie ciśnienia (sama prowadzę zeszycik). Przepisała mi inne leki i okazało się, że jest poprawa. Cieszę się, że trafiłam właśnie do pani doktor. Dobry specjalista który podchodzi indywidualnie do swojego pacjenta.
Bardzo fachowa, rzetelna wizyta. Pani doktor bardzo skrupulatnie tłumaczyła diagnozę, opartą na specjalistycznych badaniach. Pani Doktor cierpliwie i fachowo tłumaczy, przede wszystkim w języku prostym dla zwykłego nie medycznego laika. Dobra diagnoza, szerokie spojrzenie na przypadek. Bardzo pomogła mi z moim problemem arytmii, a co za tym idzie udało nam się dostosować leczenie w taki sposób, że moja przypadłość nie doskwiera mi podczas codziennych czynności. A i o drugiego bobasa możemy się starać. Polecam
Byłem na wizycie u pani doktor któryś raz z kolei. Niestety problemy z sercem i ciśnienie powoduje, że dość często mam wahania nastroju a także ogólnej kondycji. U pani doktor spotkałem się z ogromnym zrozumieniem i przede wszystkim zaangażowaniem w kierunku właściwego zdiagnozowania mojego problemu. W końcu mam poczucie, że trafiłem na właściwą osobę która podchodzi do mojego przypadku indywidualnie.
Pani doktor bardzo zaangażowana, poświęciła dużo czasu na analizę mojego przypadku. Opowiedziałam pani doktor o moich dolegliwościach, pani doktor zrobiła ekg. Powiedziała też co jeszcze należałoby zrobić. W końcu trafiłam na lekarza z powołania który potrafi odpowiednio pokierować mnie jako pacjenta.
Pani Doktor dla mnie to rewelacja. Po analizie przedstawionej dokumentacji błyskawicznie rozpoznała przyczynę moich dolegliwości. Zwróciła uwagę na tę elementy, których nie brali pod uwagę wcześniejsi lekarze. Na miejscu wykonane echo serca. Niesamowite było To, że Pani Doktor sama mówiła jakie mam objawy. Dostosowała odpowiednie leki. Pani Doktor dziękuję za fachowość pod każdym względem. Polecam Panią doktor
Miła i uśmiechnięta Pani doktor podziałała na mnie jak lekarstwo na uspokojenie.Zbadała mnie obejrzała wyniki z krwi i zrobiła echo serca. Bardzo dobrze wytłumaczyła mi że z niedomykalnoscią zastawki żyje się normalnie. . Leki przepisała niedrogie .Polecam jako fachowca w kardiologii
Bardzo miła Pani doktor. Dobre podejście do Pacjenta. Miałem problemy z sercem. Ukucia. Dało się dzięki lekarstwom od Pani Doktor ustabilizować bicie serca. Serdecznie Polecam
Jestem bardzo zadowolony z usług pani doktor. Doskonały specjalista, wie jak podejście do pacjenta, bardzo miła jeżeli chodzi o bezpośredni kontakt. Wizyta odbyła się w umówionym terminie. Pani doktor o wszystko dokładnie mnie wypytała, spisała leki jakie biorę, zaproponowała też zmianę leków. Nowe leki faktycznie robią różnicę i to na plus. Jestem zadowolony z wizyty.
Polecam Panią Doktor. Jako jedyna dobrze dobrała mi leki na nadciśnienie, dzięki czemu wreszcie skończyły się moje uporczywe problemy. Pani Doktor potrafi słuchać pacjenta, bardzo wiele też doradza. Służy swoim doświadczeniem. Jestem jej bardzo wdzięczny za pomoc.Jeżeli pojawiają się problemy zdrowotne to wymagają one dobrego lekarza. Niewątpliwie dla mnie pani doktor jest właśnie takim specjalistom z powołania. Ogromne zaangażowanie, dogłębny wywiad tak w skrócie mogłabym scharakteryzować panią doktor. Bez pośpiechu o wszystko wypytała, zbadała mnie i zaleciła dalsze badania. Po za tym ma świetny kontakt z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego lekarza.
Pani doktor jest bardzo milą i przyjemną osobą. Wie co mówi po przypisanych lekach od niej szybko powróciłam do zdrowia,Osoba godna polecenia.
Zdecydowanie najlepszy kardiolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia!!! Na wizytę u pani doktor zapisałam się z polecenia przyjaciółki, która już od lat jest wierną pacjentką dr Rościszewskiej. Wizyta odbyła się punktualnie w czystym, schludnie urządzonym gabinecie, a pani doktor niezwykle cierpliwie i z zaangażowaniem przeprowadziła ze mną wywiad lekarski. Leki, które mi przepisała już po krótkotrwałym zażywaniu poprawiły mój ogólny stan zdrowia oraz wyniki badań. Polecam serdecznie!!!
Duszności z którymi miałem od jakiegoś czasu problem spowodowały, że zaniepokojony odwiedziłem panią doktor. Pani doktor mnie przebadała, zrobiła wywiad, zapytała o dolegliwości. Na koniec zasugerowała zmianę leków. Jak się okazało po kilku dniach faktycznie leki były problemem. Super doktor która bardzo mi pomogła. Pełne zaufanie mam do pani doktor. Tak pacjent powinien być właśnie obsłużony. Dziękuję.
Pani doktor z prawdziwego powołania bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta wyrozumiałość i przede wszystkim lekarstwa które mi przepisała przynoszą rezultaty polecam z czystym sumieniem.
Jestem z wizyt u pani doktor bardzo zadowolony. Rzeczowa, dokładna, poświęca dużo czasu pacjentowi. Widać, że ma duże doświadczenie. Wzbudza moje pełne zaufanie. Po lekach które zapisała widać poprawę, lepiej się czuję.
Jako, że swoje lata już mam muszę się co kilka miesięcy kontrolować u lekarza. U pani doktor byłem już na kilku wizytach, wzbudza ona u mnie zaufanie. Konkretna, wie o co pytać pacjenta, potrafi też dokładnie wszystko wytłumaczyć. Dokładna w swojej pracy.
Pani doktor to osoba z powołania. Jestem bardzo wdzięczny za opiekę jaką otrzymałem od niej. Wie jak podejść do pacjenta, jego problemu. W gabinecie pani doktor pojawiłem się ze względu na częste duszności i ogólne pogorszenie stanu zdrowia. Padło oczywiście na problemy z sercem ponieważ od kilku lat zażywam już leki. Wizytę u pani doktor uważam za bardzo owocną. Stan mojego zdrowia poprawił się po lekach (a właściwie ich zmianie) które pani doktor zaproponowała.
Pani doktor to dobry specjalista. Ma u mnie pełne zaufanie. Poświęca odpowiednią ilość czasu, zawsze o wszystko dokładnie wypyta. Profesjonalna na każdym kroku. Z wizyty jestem zadowolony.
Zaniepokojony swoim stanem zdrowia, dusznościami, itd. zapisałem się na wizytę do pani doktor. Przyjęcie u umówionej godzinie, pani doktor w pierwszej kolejności o wszystko wypytała. Zaleciła założenie Holtera. Dało się wyczuć, że pani doktor wie co robi – takie zaufanie jak pacjent darzy lekarza jest bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani doktor, wiem, że trafiłem na odpowiednia osobę.

Umów się na wizytę

Poradnia Kardiologiczna Łódź - ZnanyLekarz.pl

Poradnia Kardiologiczna

Kardiolog to specjalista zajmujący się diagnostyką i zwalczaniem schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego. Problemy tego rodzaju jednoznacznie bowiem przekładają się na zdrowie całego organizmu. Nie jest jednak rzadkością sytuacja, kiedy to pacjenci lekceważą początkowe symptomy powiązane z nieprawidłowym funkcjonowaniem ludzkiego „silnika”, a takim niewątpliwie jest nasze serce. Rzadko kiedy ustąpią one samoistnie i tym samym koniecznością jest odbycie wizyty u specjalisty z dziedziny kardiologii. Dlatego też w żadnym razie nie wolno bagatelizować problemów kardiologicznych. Nasze Centrum Medyczne La Vida Łódź czeka na Państwa!

Kiedy warto odwiedzić specjalistę z zakresu kardiologii?

Nasza przychodnia kardiologiczna zajmuje się na co dzień diagnozowaniem i leczeniem:

 • nadciśnienia tętniczego
 • chorób wieńcowych
 • zaburzeń rytmu serca
 • niewydolności serca
 • miażdżycy aorty i tętnic obwodowych
 • wrodzonych i nabytych wad serca
 • chorób zapalnych i metabolicznych mięśnia serca

W naszej placówce realizujemy:

 • konsultacje kardiologiczn
 • badanie Holter EKG (także na 2,3 lub 4 doby)
 • badanie EKG

Poradnia Kardiologiczna

Poradnia kardiologiczna radzi jak przygotować się do wizyty

Chcąc odwiedzić naszą łódzką placówkę koniecznie, trzeba wziąć ze sobą wyniki badań dodatkowych i konsultacji specjalistycznych, a także karty informacyjne z ewentualnego pobytu w szpitalu. Do tego przydatna będzie lista przyjmowanych medykamentów i ich dawek, gdyż i o to zapyta kardiolog.

Przebieg wizyty w poradni

Pierwszym etapem wizyty jest zawsze zebranie precyzyjnych informacji o stanie zdrowia pacjenta. Taki wywiad obejmuje szereg kwestii, bo kardiolog stara się poznać nie tylko aktualne problemy. Chodzi tu również o informacje na temat przyjmowanych leków chorób przewlekłych i rodzinnych, nałogów i nawyków żywieniowych, a także sposobu spędzania wolnego czasu. Dzięki tej rozmowie lekarz ma szansę w pełni zaznajomić się z kłopotami, które dręczą Pacjenta. W dalszej kolejności mają miejsce podstawowe badania diagnostyczne: osłuchanie klatki piersiowej, pomiar ciśnienia krwi, szukanie tętna na dużych naczyniach obwodowych. Taka pierwsza wizyta w poradni kardiologicznej to również doskonały czas na analizę badania EKG. Ważne jest jednak to, aby nie było ono starsze niż 14 dni. Po rozpoznaniu przypadłości medyk rozporządzi, jakie powinny być dalsze działania. Można więc spodziewać się przepisania konkretnych leków ewentualnie skierowania na badania uzupełniające czy też zabieg kardiologiczny.

Poradnia Kardiologiczna Łódź La Vida – Zapraszamy!

Łódź to spore miasto i tym samym znaleźć można tu naprawdę wielu lekarzy tej specjalności. Tak się jednak składa, że nasze Centrum Medyczne zadbało, aby większość z nich znalazła się właśnie u nas. Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko skłonić Państwa do wizyty w naszej klinice. Kardiolodzy i nie tylko oni spotkani w naszej placówce są gwarantem profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Wynika to ze stale pogłębianej wiedzy, ale przede wszystkim z ogromnego serca do pacjentów.

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca