Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Diagnostyki Obrazowej Łódź

lek. Joanna Januszkiewicz

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Poradnia Diagnostyki Obrazowej

W 2007 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej specjalizowała się w Wojewódzkim Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

W roku 2016 zdała egzamin europejski- European Diploma in Radiology, a w roku 2017 zakończyła szkolenie specjalizacyjne i uzyskała polski tytuł specjalisty w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu oraz współpracuję z kilkoma centrami medycznymi w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych.

Cennik

USG piersi
140zł
USG ślinianek
120zł
USG węzłów chłonnych
120zł
USG jąder
120zł
USG nerek
120zł
USG układu moczowego
120zł
USG miednicy
120zł
USG tarczycy
120zł
USG jamy brzusznej
120zł

Opinie

Wizyta u pani doktor była w konkretnym celu - usg jamy brzusznej. Niestety od jakiegoś czasu odczuwam ból podbrzusza. Mój lekarz zalecił wykonanie takiego badania i tak też trafiłem do pani Joanny. Bardzo dokładna w swojej pracy, wszystko dokładnie sprawdziła. Po za tym bardzo miła w kontakcie. Wizyta o umówionej godzinie.
Miałem robione USG nerek. Jak się okazało się kamienie – konieczna jest dalsza konsultacja z urologiem. Pani doktor bardzo dokładna, wszystko sprawdziła bardzo dokładnie. Nie było u niej pośpiechu. Na takiej wizycie mi zależało – chciałem, żeby wszystko dokładnie zostało sprawdzone. Pani doktor z czystym sumieniem polecam, doskonały specjalista przy tym bardzo miła.
Byłam na USG piersi – dostałam skierowanie od swojego lekarza. Pani doktor przyjęła mnie punktualnie, badanie wykonane z zachowaniem dużej dokładności, bez pośpiechu. Miła atmosfera podczas wizyty. Pozytywnie oceniam swoją wizytę u pani doktor.
U pani doktor byłem na usg nerek. Badanie wykonane bardzo dokładnie, pani doktor mocno zaangażowana w swoją pracę. Można z nią normalnie porozmawiać, chętnie tłumaczyła co może być przyczyną mojej dolegliwości. Pełne zadowolenie po wizycie.
Pani doktor podczas badania wszystko dokładnie objaśnia. Odpowiada na każde pytanie .Przed rozpoczęciem badania przeprowadza dokładny wywiad. Bardzo wszystkim polecam.
Wszystko w porządku Pani doktor sympatyczna, rzeczowa badanie trwa tyle ile powinno, po badaniu otrzymałem opis oraz odpowiedzi na zadane pytania. Szczerze polecam.
Byłam na profilaktycznym USG piersi. Pani Doktor jest kulturalną i miłą osobą. Badanie zostało przeprowadzone w przyjaznej atmosferze. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania. Polecam.
Pani doktor miła, spokojna, uśmiechnięta I komunikatywna. Już od wejścia czułam się dobrze w gabinecie. Badanie wykonane dokładnie i bez pośpiechu, wszystko zostało mi wytłumaczone podczas badania, wiec od razu przestałam się stresować. Polecam wszystkim serdecznie, ja w razie potrzeby napewno wrócę.
Panią doktor odwiedziłem w związku z bólami brzucha. Zostało wykonane bardzo dokładnie USG. Bez pośpiechu, pani doktor poświęciła mi dużo czasu. Miła w kontakcie bezpośrednim. Z wizyty jestem zadowolony.
Super lekarz do którego mam ogromne zaufanie. Ostatnio u pani doktor miałam robione badanie piersi. Z dużą dokładnością i zaangażowaniem pani doktor przeprowadziła USG. Zrobiła też szczegółowy wywiad. Uspokoiła mnie bardzo. Dla mnie najlepszy radiolog.
Już od bardzo dawna wiem, że mam guzki na tarczycy. Zgodnie z zaleceniami doktora kontroluję się co jakiś czas. W związku z kontrolą odwiedziłam właśnie panią doktor. Wizyta w dobrej atmosferze, jestem zadowolona, mam poczucie, że zostałam przyjęta z należytą starannością. Pani doktor dokładnie wszystko sprawdziła na USG dzięki temu jestem spokojna o wszystko i wiem, że nic niepokojącego się nie dzieje.
Z badania USG u pani doktor jestem zadowolona. Przeprowadzone bez pośpiechu z należytą starannością. Po za tym pani doktor robi też dokładny wywiad. O wszystko zapyta, wyjaśni też jeżeli pojawiają się wątpliwości. Po prostu specjalista z powołania. Polecam serdecznie.
Pani doktor jest konkretną i przemiłą osobą. Udzieliła po zdiagnozowaniu porady o dalszym toku postępowania. Na pewno w przyszłości odwiedzę ponownie jej gabinet. Serdecznie polecam.
Pani doktor przesympatyczna, rzeczowa, empatyczna. W trakcie badania pokazuje na monitorze widoczne zmiany, jednocześnie dokładnie opisując pacjentowi co widzi. Odpowiada na pytania, nie zbywa milczeniem. Polecam tego lekarza.
Szczerze dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani doktor Januszkiewicz jest bardzo miłą osobą, badanie przeprowadzone zostało w mojej ocenie dokładnie, bez pośpiechu. Pani doktor cierpliwie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, ogólnie panujące odczucie zajęcia się pacjetem. Polecam :-)
Znakomity lekarz! Wybrałam się do Pani Dr, bo zaniepokoiła mnie zmiana w piersi. Już jak tylko weszłam i Pani Dr rozpoczęła wywiad, poczułam się spokojna i wiedziałam, że trafiłam na dobrego specjalistę. Pani Dr dokładnie zbadała moje piersi, uspokoiła, wszystko wytłumaczyła i dała jasne i czetelne zalecenia odnośnie kolejnych kontroli. Wspaniały Pani radiolog - profesjonalna w swoim fachu, ale jednocześnie bardzo sympatyczna i otwarta. Oby więcej takich lekarzy! Już wiem, że jeśli kiedykolwiek będę miała potrzebę wykonania badania - umówię się do Pani Dr :)
Polecam. Pełen profesjonalizm a przy okazji fantastyczny kontakt z pacjentem. Pani Doktor wnikliwie zbadała i wyjaśniła rozwiewając moje wątpliwości. Ciepła,serdeczna,bliska osoba i fachowiec w swojej dziedzinie.
Pani Doktor bardzo miła. Odpowiedziala na każde pytanie i wydała zalecenia co do dalszego leczenia. Polecam.
Bardzo kontaktowa Pani doktor, badanie przeprowadza bardzo skrupulatnie. Moje USG tarczycy, jak do tej pory nie było nigdy tak dokładnie zrobione, co ważne dla mnie, Pani doktor mówiła mi o tym , co widzi. Bardzo polecam
Bardzo polecam. Bardzo sympatyczny lekarz z powołaniem . Od lat należę i nie mam zastrzeżeń. A badania USG jak również inne są wykonywane bardzo profesjonalnie. Pozdrawiam
Badanie- usg jamy brzusznej, przeprowadzone było bardzo dokładnie, na bieżąco byłam informowana o jego przebiegu. Pani doktor jest bardzo miłą i wesołą osobą, oby więcej lekarzy miało tak ciepłe podejście do pacjentów.
Pani Doktor jest bardzo miłą osobą a co najważniejsze ma odpowiednie podejście do pacjenta. Wykonała mi usg wszystko dokładnie tłumacząc tak abym wiedziała jaki jest wynik badania.
Polecam Panią Doktor Januszkiewicz! Starannie i kompetentnie wykonała badanie USG! Oraz z uśmiechem na twarzy odpowiedziała na wszystkie zadane pytania !
Ostatnia wizyta u pani Januszkiewicz przebiegła pomyślnie. Zajęła zaledwie ok. 10 min, co w porównaniu z innymi jest świetnym wynikiem. Nie było żadnych nieporozumień, a pani bardzo otwarta na innych. Polecam (:
Jestem bardzo zadowolona z wizytą. Pani doktor przede wszystkim rzeczowa,dokładna ,kilkakrotbie sprawdzała zglaszany przeze mnie problem. Do tegi przemiła osoba. Polecam!

Umów się na wizytę

** USG piersi najlepiej wykonać między 5 a 10 dniem cyklu ( pierwszy dzień cyklu= pierwszy dzień miesiączki)

Poradnia Diagnostyki Obrazowej
Centrum Medyczne La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.

*** Przygotowanie do badania USG jamy brzusznej/miednicy:

  • w dniu poprzedzającym badanie unikać pokarmów wzdymających- surowych warzyw i owoców, itp. oraz napojów gazowanych – w dniu badania pozostać min. 6 godzin na czczo – można pić wodę niegazowaną bez ograniczeń – jeśli to możliwe, to przez słomkę ( w celu zminimalizowania ilości połykanego przy okazji powietrza),
  • w dniu badania nie żuć gumy, nie palić papierosów,
  • u Pacjentów z tendencją do wzdęć zaleca się przyjęcie ESPUMISANU lub ESPUTICONU (3×2 tabletki w dniu poprzedzającym badanie oraz w dniu badania 2–4 tabletek rano i w południe ( w przypadku badań w godzinach popołudniowych),
  • środek jest dostępny w aptekach bez recepty.,
  • do badania należy zgłosić się z pełnym pęcherzem– ok. 2 godziny przed badaniem należy wypić ok. 2 szklanek wody niegazowanej ( najlepiej przez słomkę) i od tego czasu nie oddawać moczu,
  • zaleca się przyjęcie leków na nadciśnienie i innych zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego,

Posiadamy wysokiej klasy urządzenie do USG Voluson S6 jest to najwyższej klasy urządzenie USG z bardzo bardzo wrażliwymi głowicami i obrazem najwyższej jakości.

Jest on dedykowany do badań szczegółowych kobiet w ciąży.

 

Copyright © 2020 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO