Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

dr n. med. Barbara Pniewska-Siark

Specjalista Endokrynolog i Pediatrii
Przyjmuje dzieci i dorosłych

Jest specjalistą II stopnia z dziedziny endokrynologii i pediatrii, zajmuję się zaburzeniami endokrynologicznymi dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Od 1990r pracowała w Klinice Endokrynologii Wieku Rozwojowego Instytutu CZMP w Łodzi, która następnie rozszerzyła zakres opieki na pacjentów dorosłych, jako Klinika Endokrynologii i Chorób Metabolicznych.

W 1999 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu endokrynologii.

Jest autorem i współautorem wieku publikacji i rozdziałów w podręcznikach, w szczególności na temat wrodzonej niedoczynności tarczycy i przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci.

Przez szereg lat była kierownikiem programu terapeutycznego “Leczenie przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci” dla województwa łódzkiego.
Przez szereg lat była adiunktem w Katedrze Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego.

Obecnie, choć jest na emeryturze, nadal ma kontakt z Kliniką, nadal bierze udział w wielu szkoleniach, w tym także jako wykładowca.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Umawianie Wizyt On-Line:

Inni Lekarze Endokrynolodzy

Cennik

Wizyta dr n.med. Barbara Pniewska-Siark
140zł
Wizyta - prof. nadzw. dr hab.n.med Przemysław Biliński
150zł

Opinie

Godny polecenia lekarz. Jestem z konsultacji u pani doktor bardzo zadowolona. Potrafi wszystko wytłumaczyć w jasny sposób. Dogłębna analiza przypadku – pani doktor o wszystko dokładnie wypytała, zrobiła badanie. Zaleciła również dalsze badania. Widać u niej ogromną chęć pomocy. Takich lekarza bardzo sobie cenię. Jestem zadowolona z wizyty.
Po pierwszej wizycie mam pozytywne zdanie. Wizyta w umówionym czasie, pani doktor zaprosiła mnie do gabinetu i w pierwszej kolejności wypytała o wszystko. Dostałam też skierowanie na dodatkowe badania. Wykonała również badanie. Rzeczowa i konkretna. Wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć. Wizyta bez pośpiechu z dużym zaangażowaniem ze strony pani doktor.
Pani doktor to w mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, powiedziała jakie będą dalsze kroki w zdiagnozowaniu problemu z tarczycą. Konkretna, potrafiąca wszystko wytłumaczyć, poświęciła mi sporo czasu. Wizytę u pani doktor oceniam na plus.
Zawsze obawiam się wizyt u lekarzy, ale ta zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Przemiła pani doktor, przede wszytskim bardzo dobre podejście do pacjenta!
Trafiłam do pani doktor z moją tarczycą. Super lekarz z dobrym podejściem do problemy pacjenta. Widać u niej pełne zaangażowanie i przede wszystkim obycie lekarskie. Jestem zadowolona z wizyt.
Pierwszy doktor który podszedł do mojej choroby inaczej , niż poprzedni jestem bardzo zadowolony , okazało się , że nie muszę przyjmować leków tylko wystarczy sam jod Polecam
Od wielu lat borykam się z problemami tarczycy. U pani doktor w końcu znalazłam wsparcie takie jak oczekuję. Konkretna, potrafi wszystko wytłumaczyć. Da się wyczuć od pani doktor, że jest pewna swego i wie co robi. Takich specjalistów bardzo sobie cenię. Pani doktor ma moje pełne zaufanie.
Moja diagnoza do niedoczynność tarczycy. Pani doktor przedstawiła dokładnie konsekwen cje choroby i zaordynowała skuteczne leczenia. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. jestem zadowolony z wizyty
umówiłem wizytę u pani doktor w potrzebie konsultacji endokrynologicznej jest to naprawdę świetna i miła pani doktor zdiagnozowała niedoczynność tarczycy i prowadziła mnie przez cały okres leczenia polecam serdecznie
Z mężem od dawna staramy się o dziecko. Niestety bez skutecznie. Chodząc od jego lekarza do drugiego otrzymałam sugestię, żeby przebadać się pod kątem hormonalnym. I tak właśnie trafiłam do pani doktor. Bardzo miła osoba, mocno angażuje się w swoją pracę. Na pierwszej wizycie zrobiła szczegółowy wywiad. Otrzymałam też listę badań które należy zrobić. Otrzymałam od pani doktor duże wsparcie. Takiego podejścia oczekiwałam i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z pani doktor.
Miałem długo problemy z dziwnym biciem serca i drżeniem rąk. Pani doktor po zrobieniu badań postawiła prawidłową diagnozę. Przepisała mi dobre leki i czuję się dobrze. Polecam
Mam problemy z dolegliwością tarczycy. Pani doktor szybko i skutecznie postawiła diagnozę i wszystko wytłumaczyła. Już po tygodniu widoczna była poprawa leczenia.
Pani doktor szybko zdiagnozowala moja dolegliwość niedoczynność tarczycy , dokładnie szczegółowo wszystko wytłumaczyła i zalecila leczenie, które jest skuteczne rezultaty już są po tygodniu a samopoczucie lepsze. Polecam
Długo dotykałam się z dziwnymi dolegliwościami takimi jak pocenie się dziwne bicie serca i drżenie rąk. Aż trafiłam do Pani doktor i ta przemiła osoba po zrobieniu mi badań Taj i innych postawiła dobrą diagnozę. Choroba Hashimoto. Przepisane mi lek i teraz czuje się wspaniale. Dziękuję i polecam

Zakres działalności, dr n. med. Barbara Pniewska – Siark
(endokrynologia, endokrynologia dziecięca)

  • choroby tarczycy ( w tym wrodzona niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto),
  • zaburzenia wzrastania (niedobór wzrostu, nadmierny wzrost)
  • przedwczesne i opóźnione dojrzewanie płciowe,
  • hipogonadyzm,
  • zaburzenia miesiączkowania,
  • choroby przysadki,
  • choroby nadnerczy,
  • hiperprolaktynemia,
  • zaburzenia gospodarki wapniowej,
  • osteoporoza
Copyright © 2020 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO