Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Poradnia ortopedyczna – ortopeda prywatnie w La Vida Łódź

Prywatny Ortopeda Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenie do USG Voluson S6.

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 
Wojciech Gwizdaładr n. med. WOJCIECH GWIZDAŁAod 13:00 do 17:00     11

 

Cennik*

 Ortopeda
 Wizyta 150zł Wizyta + USG Jednego Stawu220zł
 Wizyta + USG Dwóch Stawów 320złPRP – Terapia Osoczem Bogatopłytkowym1000zł 800zł
Możliwość podania dostawowo kwasów hialuronowych i innych leków. Przy umawianiu wizyty prosimy o powiadomienie celem przygotowania preparatu.

Lista leków ->kliknij tutaj<.

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. ** W cenę podania leku wliczona jest cena wizyty *** Cena uzależniona od wielkości obklejanego obszaru

W Prywatny Ortopeda Łódź Wykonuje się:

Prywatny Ortopeda Łódź
Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.
 • Konsultacje Ortopedyczne
 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna
  • USG stawu ramiennego (dr. Gwizdała)
  • USG stawu skokowego
  • USG nadgarstka (dr. Gwizdała)
  • USG stawu łokciowego (dr. Gwizdała)
  • USG obręczy barkowej
  • USG stawu biodrowego
  • USG stopy
 • Zastrzyki dostawowe,
 • Zabiegi mało inwazyjne oraz artroskopie stawu kolanowego i skokowego, (dr. Gwizdała)

Opinie o lekarzach w Prywatny Ortopeda Łódź

Zawsze z podejrzeniem patrzę na określenia typu “jeden z najlepszych specjalistów”, ale w przypadku tego doktora to jest prawda. Od paru miesięcy poszukiwałem osoby, która potrafi zdiagnozować moje cierpienia. Zrobił to doktor Milczarek na pierwszej wizycie i jego zalecenia rehabilitacyjne przynoszą efekty. Naprawdę jest z jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Krzysztof

Po dwóch wizytach z synem (sportowiec) mogę potwierdzić wszystkie pozytywne oceny. Diagnoza poprzedzona wnikliwym wywiadem i badaniem, troska o dobre samopoczucie pacjenta (kimkolwiek jest) i zainteresowanie wynikiem leczenia. Pełne bezpieczeństwo. Polecam bardzo.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Fajne ma podejście do dzieci. Nie sieje paniki jak nie potrzeba. Konkretny i rzeczowy. Mega pozytywny człowiek!

Doskonały lekarz, rzeczowy, konkretny, bardzo sympatyczny a do tego o wyokiej kulturze osobistej . Polecam gorąco.

Wnikliwie wykonane badanie, dokładny wywiad. Bardzo dobre podejście do dzieci (córka 11 lat). Polecam.  katarzyna.ostrowska26

Po wypadku w pracy trafiłem na SOR w Łodzi i to właśnie Dr Marcin Milczarek zajął się mną i prowadził przez całe leczenie. Bardzo miły i pomocny człowiek. Szybko zdiagnozował problem i wydał opinie. Udało mi się wyleczyć kolano dzięki Marcinowi bez operacji i bez zbędnych zabiegów. Co jakiś czas chodziłem na diagnozę i słuchałem porad lekarza. Wszystko wytłumaczy, doradzi, pomoże. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim specjalistą. Tak dobrym specjalistą, ponieważ mało jest na świecie tak życzliwych ludzi. Po roku czasu moje kolano jest sprawne i mogę biegać, trenować i wykonywać w pełni mój zawód. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam 🙂

Potwierdzam. Rok temu skręciłem na meczu kolano i zawieziono mnie do pogotowia, gdzie trafiłem na Doktora. Wyciągnął mi z kolana kilka strzykawek krwi, założył gips. Wszystko zostało mi objaśnione co i dlaczego. Dostałem od niego numer komórki i przez kilka następnych tygopdni zajmował się mną aż do pełnego wyleczenia. Skutek – kolano ma się dobrze, a ja wróciłem do gry z kolegami.

Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Profesjonalnie zajął się moimi haluksami, jestem bardzo zadowlona po zabiegu, znowu mogę chodzić w szpilkach! Polecam tego specjalistę.  Katarzyna

Masz problem ortopedyczny? Potrzebujesz porady lekarskiej? Zgłoś się do nas – kliniki La Vida!

Problemy ortopedyczne dotykają w obecnych czasach coraz większą ilość osób. Siedzący tryb życia, dźwiganie ciężarów, praca fizyczna ponad siły – wszystko to znacząco wpływa na stan naszego układu kostnego. Z dolegliwościami z jego strony zmagają się dziś nie tylko seniorzy, lecz także młodzi ludzie – dwudziestokilku-, a nawet nastolatkowie. Jeżeli czujesz, że i Ciebie mogą one dotyczyć, prawdopodobnie niezbędna będzie wizyta u specjalisty takiego jak lekarz ortopeda. Łódź to miejsce Twojego zamieszkania? W takim razie zapewniamy Cię, że najlepszych specjalistów w swojej okolicy znajdziesz w klinice La Vida!

W naszej klinice spotkasz lekarzy z powołania – doskonale wykształconych, na bieżąco uzupełniających swoją wiedzę i szczerze przejmujących się dobrem pacjentów. Przychodząc do nas, masz pewność, że Twój przypadek zostanie potraktowany indywidualnie i z należytą uwagą. Lekarz najpierw przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, a następnie zleci niezbędne badania – i dopiero po tym wszystkim postawi diagnozę oraz wybierze terapię, która jego zdaniem okaże się najskuteczniejsza. Jeśli więc dobry ortopeda prywatnie w Łodzi – to tylko u nas!

Dobry ortopeda? Łódź to miasto, w którym działa klinika La Vida! U nas spotkasz najlepszych specjalistów

Dlaczego La Vida to najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o ortopedę w Łodzi? Każdy z naszych specjalistów ma do dyspozycji doskonale wyposażony gabinet i najwyższej klasy sprzęt medyczny. Posiadamy między innymi nowoczesne i bardzo precyzyjne urządzenia do wykonywania badania USG narządów ruchu (m.in. kolana, stawu łokciowego, obręczy barkowej czy też stopy). Oprócz tego nasi lekarze mogą pomóc Ci również poprzez wykonanie zastrzyków dostawowych, artroskopii stawu kolanowego albo skokowego czy też terapii osoczem bogatopłytkowym. Zaufaj nam, a na pewno będziemy w stanie Ci pomóc!