Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Poradnia Ortopedyczna – Ortopeda Prywatnie w La Vida Łódź

Prywatny Ortopeda Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenie do USG Voluson S6.

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 
Wojciech Gwizdaładr n. med.
WOJCIECH GWIZDAŁA
od 13:00
do 17:00
     11
Michał Olczaklek.
MARCIN CZEKAŁA
   od 15:00
do 18:00
 11

 

Cennik*

Wizyta
(dr Wojciech Gwizdała)
150złWizyta
(lek. Marcin Czekała)
130zł
Wizyta + USG jednego stawu
(dr Wojciech Gwizdała)
250złWizyta + USG jednego stawu
(lek. Marcin Czekała)
200zł
Wizyta + USG Dwóch Stawów
(dr Wojciech Gwizdała)
320złWizyta + USG Dwóch Stawów
(lek. Marcin Czekała)
250zł
  USG bioderek u niemowląt
(lek. Marcin Czekała)
130zł

Możliwość podania dostawowo kwasów hialuronowych i innych leków. Przy umawianiu wizyty prosimy o powiadomienie celem przygotowania preparatu.
Lista leków – >kliknij tutaj<.

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

W Prywatny Ortopeda Łódź Wykonuje się:

Prywatny Ortopeda Łódź
Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.
 • Konsultacje Ortopedyczne
 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna
  • USG stawu ramiennego
  • USG stawu skokowego
  • USG nadgarstka
  • USG stawu łokciowego
  • USG obręczy barkowej
  • USG stawu biodrowego
  • USG stopy
 • USG bioderek u dziec (lek. Czekała)
 • Zastrzyki dostawowe,
 • Zabiegi mało inwazyjne oraz artroskopie stawu kolanowego i skokowego.

Opinie o lekarzach w Prywatny Ortopeda Łódź z portalu znanylekarz.pl

Powiem krótko, dopiero teraz trafiłem na lekarza z zakresu ortopedii który mam absolutną pewność, że wie jak skutecznie pomóc pacjentowi. W moim przypadku przy urazie kolana, kilka dobrych miesięcy ( 9 m-cy) byłem “prowadzony” przez specjalistów……no właśnie, teraz wiem, że doktor Gwizdała jest rzeczywiście specjalistą, który potrafi swoją wiedzę w sposób praktyczny i co najważniejsze, skuteczny, wykorzystać. Pierwsze efekty w moim przypadku zmiany leczenia były już po niespełna 3 tygodniach….. jestem pewien, że temat mojego kolana z doktorem Gwizdałą zostanie szybko rozwiązany. Raz jeszcze dziękuję Panie Doktorze.

Kompetentny i godny polecenia lekarz, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dokładnie wszystko wyjaśnił, udzielił wszelkich niezbędnych informacji i był bardzo pomocny przez cały okres leczenia.

Pan doktor bardzo kompetentny,zrobił usg kolana,szczegółowo wytłumaczył na czym polega mój problem,zlikwidował torbiel,zrobił blokadę,poinformował co należy robić dalej,jakie dokumenty muszę mieć,aby wyznaczyć termin na zabieg w szpitalu.Polecałbym dr.Gwizdałę każdemu.

Bardzo dobry lekarz, Miałam rwę kulszową i Pan doktor pomógł mi przy moich problemach, kompetentny , miły, otwarty na problemy pacjentów.

Konkretny człowiek, słowny, nie bagatelizuje czyjegoś problemu zdrowotnego. wizyta sama i kontakt super. uraz szybko zdiagnozowany usg, wyleczony dzięki rehabilitacji jaka zalecił. polecam

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Fajne ma podejście do dzieci. Nie sieje paniki jak nie potrzeba. Konkretny i rzeczowy. Mega pozytywny człowiek!

Do pana doktora trafiłem po mojej przeprowadzce kiedy przenosiłem meble i niestety coś chrupnęło w obojczyku. Ból był spory i uniemożliwiła normalne funkcjonowanie. Pan doktor zlecił najpierw zdjęcie a później USG. Okazało się, że kawałek obojczyka ukruszył się – odłamki na szczęście nie powodowały większych problemów. Finalnie trafiłem na rehabilitację i dziś mogę powiedzieć, że ręką wróciła do swojej sprawności. Wielkie podziękowania dla pana Wojtka za profesjonalne podejście i trafną diagnozę.

Odwiedziłem gabinet pana Wojciecha z kontuzją nogi – grałem w piłkę i chyba naderwałem mięsień (taka była moja pierwsza diagnoza). Niestety dla mnie pan doktor to potwierdził. Zalecił kilkanaście dni odpoczynku oraz zapisał w późniejszym czasie odpowiednią rehabilitację. Ostatnio odbyłem swoją pierwszą grę po urazie i faktycznie nic już nie ciągnęło. Dla mnie super fachowiec który właściwie przeprowadził mnie przez tą sytuację.

Problemy z kolanem to był mój powód wizyty. Pan doktor bardzo skrupulatnie wszystko bada, prowadzi też dogłębny wywiad. Miałem okazję być na kilku wizytach ponieważ potrzebne były jeszcze dodatkowe badania (prześwietlenie, usg, itd.). W każdym razie wszystko z perspektywy czasu dla mnie skończyło się dobrze, kolano można powiedzieć, że odzyskało dawną sprawność a panu Wojciechowi należą się słowa uznania. Dobry fachowiec którego polecam.

Pan doktor dał się poznać jako świetny specjalista. Przyszedłem z bólem stopy, wszystko dokładnie zbadał, wysłał na zdjęcie, itd. Finalnie wszystko zakończyło się pozytywnie. Została mi zlecona rehabilitacja która zresztą pozwoliła wrócić do odpowiedniej sprawności. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Profesjonalnie na każdym kroku. Pan doktor to specjalista godny polecenia.

   

Masz problem ortopedyczny? Potrzebujesz porady lekarskiej? Zgłoś się do nas – kliniki La Vida!

Problemy ortopedyczne dotykają w obecnych czasach coraz większą ilość osób. Siedzący tryb życia, dźwiganie ciężarów, praca fizyczna ponad siły – wszystko to znacząco wpływa na stan naszego układu kostnego. Z dolegliwościami z jego strony zmagają się dziś nie tylko seniorzy, lecz także młodzi ludzie – dwudziestokilku-, a nawet nastolatkowie. Jeżeli czujesz, że i Ciebie mogą one dotyczyć, prawdopodobnie niezbędna będzie wizyta u specjalisty takiego jak lekarz ortopeda. Łódź to miejsce Twojego zamieszkania? W takim razie zapewniamy Cię, że najlepszych specjalistów w swojej okolicy znajdziesz w klinice La Vida!

W naszej klinice spotkasz lekarzy z powołania – doskonale wykształconych, na bieżąco uzupełniających swoją wiedzę i szczerze przejmujących się dobrem pacjentów. Przychodząc do nas, masz pewność, że Twój przypadek zostanie potraktowany indywidualnie i z należytą uwagą. Lekarz najpierw przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, a następnie zleci niezbędne badania – i dopiero po tym wszystkim postawi diagnozę oraz wybierze terapię, która jego zdaniem okaże się najskuteczniejsza. Jeśli więc dobry ortopeda prywatnie w Łodzi – to tylko u nas!

Dobry ortopeda? Łódź to miasto, w którym działa klinika La Vida! U nas spotkasz najlepszych specjalistów

Dlaczego La Vida to najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o ortopedę w Łodzi? Każdy z naszych specjalistów ma do dyspozycji doskonale wyposażony gabinet i najwyższej klasy sprzęt medyczny. Posiadamy między innymi nowoczesne i bardzo precyzyjne urządzenia do wykonywania badania USG narządów ruchu (m.in. kolana, stawu łokciowego, obręczy barkowej czy też stopy). Oprócz tego nasi lekarze mogą pomóc Ci również poprzez wykonanie zastrzyków dostawowych, artroskopii stawu kolanowego albo skokowego. Zaufaj nam, a na pewno będziemy w stanie Ci pomóc!