Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Dr n. med. Wojciech Gwizdała

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM CSW w Łodzi.

W 2014 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Brał udział w kilkudziesięciu konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach.

Organizator szkolenia dotyczącego leczenia operacyjnego deformacji w obrębie stopy.

Przyjmuję wyłącznie osoby pełnoletnie, a jako lekarz sportowy osoby do 23 roku życia

Dr n. med. Wojciech Gwizdała wykonuje:

 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna,
  • USG stawu ramiennego,
  • USG stawu skokowego,
  • USG nadgarstka,
  • USG stawu łokciowego,
  • USG obręczy barkowej,
  • USG stawu biodrowego,
  • USG stopy,
 • Zastrzyki dostawowe,
 • Zabiegi mało inwazyjne oraz artroskopie stawu kolanowego i skokowego,

Specjalizuje się w:

 • Terapii biologicznej, w tym zastosowaniu czynników wzrostu (PRP, GPS, osocze bogatopłytkowe, Orthokine)
 • Przeszczepach komórek macierzystych w urazach sportowych i chorobach narządu ruchu.

Umawianie Wizyt On-Line:

Dr n. med. Wojciech Gwizdała - ZnanyLekarz.pl

Cennik

Wizyta
220zł
Wizyta + USG jednego stawu
300zł
Wizyta + USG dwóch stawów
380zł
Zdjęcie Szwów
100zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta
100zł

Opinie

Bolał mnie nadgarstek i z tym też trafiłam do pana doktora. Wszystko dokładnie sprawdził, zalecił dodatkowe badania. Bardzo miły i sympatyczny w kontakcie z pacjentem. O wszystko dokładnie pytał. Dla mnie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Pana doktora mogę polecić. Niestety bardzo bolał mnie kręgosłup i nie wiedziałam od czego. Wszystkim się zajął, pokierował na odpowiednie badania a następnie postawił diagnozę. Niestety problemem była rwa. Konieczne były zastrzyki dzięki którym normalnie mogłam funkcjonować. Dziś można powiedzieć, że czuję się dobrze i jestem wdzięczna za postawienie mnie na nogi. Pan doktor to dobry specjalista.
Świetny fachowiec z profesjonalnym podejściem. Dokładnie obejrzał moją nogę, zlecił dodatkowe badania. W mojej ocenie proces diagnozy prowadzony w należyty sposób. Pełne zadowolenie z wizyty i podejścia pana doktora.
Ostatnia gra w tenisa nie skończyła się dobrze – niestety, diagnoza pana doktora: skręcona kostka. Opuchła strasznie. W każdym razie pan doktor dokładnie się wszystkiemu przyjrzał, zalecił kilkanaście dni odpoczynku a następnie delikatny ruch. Dziś już mogę normalnie chodzić, niebawem mam nadzieję, że wrócę na kort. Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc i diagnozę. Pan doktor zna się na swojej pracy i mogę go bez przeszkód polecić.
Do pana doktora trafiłem po mojej przeprowadzce kiedy przenosiłem meble i niestety coś chrupnęło w obojczyku. Ból był spory i uniemożliwiła normalne funkcjonowanie. Pan doktor zlecił najpierw zdjęcie a później USG. Okazało się, że kawałek obojczyka ukruszył się – odłamki na szczęście nie powodowały większych problemów. Finalnie trafiłem na rehabilitację i dziś mogę powiedzieć, że ręką wróciła do swojej sprawności. Wielkie podziękowania dla pana Wojtka za profesjonalne podejście i trafną diagnozę.
Odwiedziłem gabinet pana Wojciecha z kontuzją nogi – grałem w piłkę i chyba naderwałem mięsień (taka była moja pierwsza diagnoza). Niestety dla mnie pan doktor to potwierdził. Zalecił kilkanaście dni odpoczynku oraz zapisał w późniejszym czasie odpowiednią rehabilitację. Ostatnio odbyłem swoją pierwszą grę po urazie i faktycznie nic już nie ciągnęło. Dla mnie super fachowiec który właściwie przeprowadził mnie przez tą sytuację.
Problemy z kolanem to był mój powód wizyty. Pan doktor bardzo skrupulatnie wszystko bada, prowadzi też dogłębny wywiad. Miałem okazję być na kilku wizytach ponieważ potrzebne były jeszcze dodatkowe badania (prześwietlenie, usg, itd.). W każdym razie wszystko z perspektywy czasu dla mnie skończyło się dobrze, kolano można powiedzieć, że odzyskało dawną sprawność a panu Wojciechowi należą się słowa uznania. Dobry fachowiec którego polecam.
Pan doktor dał się poznać jako świetny specjalista. Przyszedłem z bólem stopy, wszystko dokładnie zbadał, wysłał na zdjęcie, itd. Finalnie wszystko zakończyło się pozytywnie. Została mi zlecona rehabilitacja która zresztą pozwoliła wrócić do odpowiedniej sprawności. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Profesjonalnie na każdym kroku. Pan doktor to specjalista godny polecenia.
Wizytę uważam za udaną i bardzo merytoryczną. Polecam wszystkim poszukującym dobrego ortopedy, których poprzedni zawiedli.
Mąż trafił do lekarza za namową znajomego który polecił pana dr. Jako dobrego specjalistę i się nie mylił . Zajął się pacjentem fachowo wysłuchał, zbadał, zrobił usg i postawił diagnozę. Mąż pozytywnie odebrał wizytę u Pana dr. i gotów jest polecić go innym swoim znajomym.
Bardzo profesjonalna porada. Pan Doktor empatycznie podszedł do mojego problemu. Wyjaśnił, skąd biorą się moje dolegliwości. Wysłuchał moich obaw i uspokoił. Zaplanował dalsze postępowanie, przez co poczułam się bezpiecznie. Bardzo sympatyczny, cierpliwy człowiek. Mimo że porada miała dotyczyć barku, porozmawial o dolegliwościach występujących w innych stawach. Zdecydowanie polecam wizytę u tego Specjalisty.
Bardzo jestem wdzięczna panu doktorówi że wyprowadził mnie z tego urazu i mogę teraz bez trudu chodzić każdemu polecam tego lekarza bo naprawdę jest dobrym i znającym się na swojej pracy ortopedą.
Bardzo kompetentny Lekarz, życzliwy sympatyczny i znający się na wykonywanym zawodzie w 100%, pomógł doprowadzić moją nogę do sprawności sprzed złamania. Serdecznie polecam wizytę u tego Specjalisty
Wizyta zaplanowana odbyła się w wyznaczonym terminie. Po wykonanym USG zabieg i wszystkie niezbędne porady. Pan doktor Gwizdała jest osobą kompetentną, sympatyczną. Polecam wszystkim z problemami ortopedycznymi...
Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora jeśli potrzebuje się porady specjalisty jak i określenia problemu. Diagnoza trafna i bezbłędna. Dodatkowo wizyta w miłej atmosferze i bez stresu. Profesjonalne podejście do pacjenta jak i jego problemu.
Po skręceniu kolana i zerwaniu więzadła tylnego krzyżowego miałem olbrzymie problemy aby powrócić do sprawności sprzed kontuzji. Ból, raz silniejszy raz słabszy, nie dawał mi wytchnienia. Lekarze mówili, że wszystko jest w porządku, a ból minie, ale nie mijał... Panu Wojciechowi i jego rehabilitacji udało się go zlikwidować całkowicie. Polecam zdecydowanie!
Profesjonalne podejście do pacjenta. Moje kolano jak nowe. Terapia zdziałala cuda. Specjalista godny polecenia.Wizyta przebiegła profesjonalnie
Trafiłam do Pana doktora z bólem i opuchlizną kolana. Bardzo szybko postawił diagnozę, zlikwidował torbiel i wprowadził odpowiednie leczenie. Specjalista w swojej dziedzinie. Polecam.
Świetny lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta,wyjaśnia możliwe sposoby terapii. Przy tym jest uprzejmy ,cierpliwie odpowiada na zadawane pytania Polecam
Bardzo polecam tego ortopedę, szczególnie jeśli jesteś osobą która czynnie uprawia sport i często ma problemy z kontuzjami. W końcu biegam jeszcze sprawniej a kostki u nóg nie sprawiają mi problemu.
Wizyta u lekarza spełniła moje oczekiwania.Przebiegała w spokojnej atmosferze.Ocena problemu zdrowotnego kompetentna i życzliwa dla pacjenta.
Szybka i prawidłowa konsultacja. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Polecam Pana doktora jak najbardziej,bo wie jak podejść do pacjenta
Doskonale podchodzi do kazdego pacjenta indywidualnie. Godny polecenia :) . Punktualny. Super lekarz widać że z powołania. Pomógł mi przy urazie za co bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam
Kompetencja, fachowość, wiedza merytoryczna to niezaprzeczalne atuty Pana Doktora Wojciecha Gwizdały. I jeszcze jedna rzecz - umiejętność rozmowy, wsłuchania się w pacjenta, chęć pomocy w trudnych sytuacjach.
Pan Doktor to klasa, profesjonalizm, precyzja i ogromna wiedza. Postawił diagnozę, uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył. Poza tym, co bardzo ważne, to bardzo sympatyczny człowiek. Z ogromnym przekonaniem polecam.

“Moim zdaniem to jest bardzo dobry lekarz, dr n med i w pełni na ten tytuł zasługuje. Nie ma tzw. rentgena w oczach, jak niestety wielu lekarzy. Po prostu zleca odpowiednie badania i na ich podstawie wydaje trafną diagnozę. Takiemu lekarzowi można zaufać. W moim przypadku bardzo pomógł. Niepotrzebnie straciłam wiele czasu u innych śpieszących się niby lekarzy.

 

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca