Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Dr n. med. Wojciech Gwizdała

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM CSW w Łodzi.

W 2014 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Brał udział w kilkudziesięciu konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach.

Organizator szkolenia dotyczącego leczenia operacyjnego deformacji w obrębie stopy.

 

Cennik*

 Wizyta150złWizyta + USG jednego stawu220zł
Wizyta + USG Dwóch Stawów320zł  
Możliwość podania dostawowo kwasów hialuronowych i innych leków. Przy umawianiu wizyty prosimy o powiadomienie celem przygotowania preparatu.

Lista leków ->kliknij tutaj<.

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. ** W cenę podania leku wliczona jest cena wizyty 

“Moim zdaniem to jest bardzo dobry lekarz, dr n med i w pełni na ten tytuł zasługuje. Nie ma tzw. rentgena w oczach, jak niestety wielu lekarzy. Po prostu zleca odpowiednie badania i na ich podstawie wydaje trafną diagnozę. Takiemu lekarzowi można zaufać. W moim przypadku bardzo pomógł. Niepotrzebnie straciłam wiele czasu u innych śpieszących się niby lekarzy.

Opinie z portalu znanylekarz.pl

Powiem krótko, dopiero teraz trafiłem na lekarza z zakresu ortopedii który mam absolutną pewność, że wie jak skutecznie pomóc pacjentowi. W moim przypadku przy urazie kolana, kilka dobrych miesięcy ( 9 m-cy) byłem “prowadzony” przez specjalistów……no właśnie, teraz wiem, że doktor Gwizdała jest rzeczywiście specjalistą, który potrafi swoją wiedzę w sposób praktyczny i co najważniejsze, skuteczny, wykorzystać. Pierwsze efekty w moim przypadku zmiany leczenia były już po niespełna 3 tygodniach….. jestem pewien, że temat mojego kolana z doktorem Gwizdałą zostanie szybko rozwiązany. Raz jeszcze dziękuję Panie Doktorze.

Kompetentny i godny polecenia lekarz, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dokładnie wszystko wyjaśnił, udzielił wszelkich niezbędnych informacji i był bardzo pomocny przez cały okres leczenia.

 Pan doktor bardzo kompetentny,zrobił usg kolana,szczegółowo wytłumaczył na czym polega mój problem,zlikwidował torbiel,zrobił blokadę,poinformował co należy robić dalej,jakie dokumenty muszę mieć,aby wyznaczyć termin na zabieg w szpitalu.Polecałbym dr.Gwizdałę każdemu.

Bardzo dobry lekarz, Miałam rwę kulszową i Pan doktor pomógł mi przy moich problemach, kompetentny , miły, otwarty na problemy pacjentów.

konkretny człowiek, słowny, nie bagatelizuje czyjegoś problemu zdrowotnego. wizyta sama i kontakt super. uraz szybko zdiagnozowany usg, wyleczony dzięki rehabilitacji jaka zalecił. polecam

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Fajne ma podejście do dzieci. Nie sieje paniki jak nie potrzeba. Konkretny i rzeczowy. Mega pozytywny człowiek!

opinie z portalu znanylekarz.pl

Dr n. med. Wojciech Gwizdała wykonuje:

Marcin Milczarek
Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.
 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna,
  • USG stawu ramiennego,
  • USG stawu skokowego,
  • USG nadgarstka,
  • USG stawu łokciowego,
  • USG obręczy barkowej,
  • USG stawu biodrowego,
  • USG stopy,
 • Zastrzyki dostawowe,
 • Zabiegi mało inwazyjne oraz artroskopie stawu kolanowego i skokowego,

Specjalizuje się w:

 • Terapii biologicznej, w tym zastosowaniu czynników wzrostu.
 • Przeszczepach komórek macierzystych w urazach sportowych i chorobach narządu ruchu.

 

 

Zapraszamy 🙂