Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński

Specjalista Endokrynolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych, Zdrowia Publicznego i Medycyny Pracy. 

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

Tytuł profesora uzyskał w Centrum Zdrowia Matki Polski. Doktorat uzyskał w Instytucje Endokrynologii na Akademii Medycznej w Łodzi ul. Sterlinga 1/3

Specjalizuje się w leczeniu:

 • nadczynności tarczycy
 • niedoczynności tarczycy
 • chorobie Hashimoto
 • chorobie Gravesa – Basedowa
 • chorobach przysadki
 • osteoporozy

Cennik*

 Wizyty 180zł
150zł
  

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Lekarze w Endokrynolodzy w Centrum Medycznym La Vida

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 

dr n.med.
BARBARA
PNIEWSKA-SIARK

   od 16:00
do 18:00
 11

 

Kilka opinii z portalu znanylekarz.pl o Prof. Przemysław Biliński

Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, postawienie diagnozy. Wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu dla pacjenta. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi a wszystkie niejasności dokładnie wytłumaczy.
Lekarz z powołania i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Polecam Pana Profesora i aby więcej takich lekarzy.

Profesor wysłuchał mnie, bardzo długo rozmawialiśmy o moich dolegliwościach, praktycznie wszystkich, skierował mnie na badania. Następnie ustalił ze mną plan leczenia, ma w sobie empatię i ogromną wiedzę, którą potrafi się dzielić. W przystępny sposób tłumaczy zawiłości choroby i zaproponowane leczenie. Gorąco polecam profesora, a wizytę oceniam na szóstkę.

Świetny specjalista i lekarz z powołania- oprócz ogromnej wiedzy ma wysoki poziom empatii- przy nim nie czułam się jak kolejny przypadek do odhaczenia. Naprawdę opiekuje się swoimi pacjentami i widzi w nich ludzi, którym trzeba pomóc według swojej najlepszej wiedzy i starań.

Profesor z powołaniem. Empatyczny, mający ogromną wiedzę i umiejący przekazać ją pacjentowi językiem zrozumiałym. Bardzo miły czego brakuje wielu lekarzom. Polecam w 100 %. profesora Bilińskiego.

Do Profesora Bilińskiego trafiłem przypadkowo i jestem pełen podziwu jak szybko zdiagnozował i wdrożył leczenie choroby hashimoto. Mogę powiedzieć że miałem szczęście trafić na takiego specjalistę. Dziś jestem już prawie zdrowy. Dziękuję Panie Profesorze. Szczerze polecam.

Byłam u Pana Profesora na wizycie, zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał tarczycę i udzielił odpowiedzi na moje pytania. Na pierwszy rzut oka, widać duże doświadczenie i empatię w stosunku do pacjenta. Serdecznie polecam.

więcej na portalu znanylekarz.pl

Konferencje i Warsztaty:

 • Project Hope UJ w Krakowie
 • 3 x EFES Postgraduate Clinical Endocrinology Course
 • Światowy Kongres Endokrynologii w Nicei
 • Światowy Kongres Endokrynologii w Sydney
 • Światowy Kongres Osteoporozy w Rotorua
 • Word Prevention Alliance w Lyon

Zdjęcia Centrum Medycznego La Vida

Zapraszamy 🙂