Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Poradnia Leczenia Bólu Łódź

Leczenie bólu w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie.

Specjalizujemy się w leczeniu:

 • w chorobach reumatologicznych (w tym RZS, ZZSK, i inne choroby reumatyczne, zwyrodnieniowe),
 • po operacjach chirurgicznych, ginekologicznych, ortopedycznych, naczyniowych,
 • w chorobach neurologicznych (neuralgie, rwa kulszowa),
 • w chorobach naczyniowych (w tym bóle po amputacjach, bóle kikuta kończyny),
 • w chorobach onkologicznych (ból spowodowany chorobą nowotworowych, przetrwały ból po operacjach, podczas chemioterapii, radioterapii i po ich zakończeniu),
 • w opiece paliatywnej,
 • kostno-mięśniowego, pourazowego, w złamaniach, zwichnięciach czy po przeciążeniowego.
 • bólu jajników, migrenowych bóli głowy, bólu korzonków.

Pacjentów korzystających z naszej poradni prosimy o dostarczenie na pierwszą wizytę;

 • kserokopii (w celach załączenia do dokumentacji) oraz oryginału (do wglądu) dokumentacji szpitalnej zawierającej rozpoznanie potwierdzające chorobę nowotworową. Dzięki temu mogą państwo korzystać z wysokiej refundacji leków przepisywanych na receptę.
 • opisów badań obrazowych w tym USG, CT, MRI
 • ostatnich badań laboratoryjnych (morfologia, mocznik, kreatynina, koagulogram)- jeśli dostępne.

Cennik

Wizyta w Przychodni
160zł
Wizyta domowa (do 10km. od placówki)**
350zł
Tens – szkolenie z obsługi
50zł
Wypożyczenie aparatu do Tens 7dni
70zł
Wypożyczenie aparatu do Tens 14dni
130zł
Wypożyczenie aparatu do Tens 21dni
190zł
Suplasyn 1-Shot
400zł
Lidokaina ostrzykiwanie punktów spustowych (do 20ml)
300zł
Lidokaina – wlew dożylny
350zł

** Wizyta domowa w odległości większej niż 10km. – cena ustalana indywidualnie.

Opinie

Wspaniała pani doktor!!! Szybka diagnoza i dobre leczenie i co najlepsze widać efekty leczenia polecam.
Wspaniała osoba! Pani doktor bardzo mi pomogła z moim bólem kręgosłupa. Potrafiła mnie wysłuchać i nie lekceważyła żadnych słów, dzięki niej życie stało się dla mnie łatwiejsze.
Wizyta w dobrej atmosferze najpierw szczegółowy wywiad później dniagnoza i dobranie leków. Nareszcie ból kręgosłupa przestał mi dokuczać.
Od kilku lat zmagałam się z bólem kręgosłupa i już myślałam, że będę musiała się do tego przyzwyczaić. Pani doktor pomogła ujarzmić mi tę przykrą dolegliwość.
Fantastyczna Pani doktor, z aktualną wiedzą i rzetelnym podejściem do pacjenta. Leki, które przepisała, niemal zdziałały cud, wreszcie nie boli mnie kręgosłup.
Pracuję fizycznie, cały czas jestem w ruchu, lecz od dosyć krótkiego czasu w ciągu dnia towarzyszy mi ból pleców a wieczorami boli głowa. Okazało się że odpowiedni dobór leków jest mi w stanie pomóc. Dziękuję Pani Doktor za to !
po 6 latach walki z bólem przewlekłym każdego dnia, moja córka się uśmiecha i mówi: nie boli! Jest cudownie :) Polecamy Panią Doktor każdemu kto cierpi, bardzo szczegółowo wyjaśnia działanie leków, daje wybór pacjentowi.
Kompetentna Pani doktor, bardzo kontaktowa, działająca holistycznie. Bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło spojrzenie na moje problemy zdrowotne z pozycji ich powstawania a nie tylko przeciwdziałania objawom.Polecam całym sercem.
W związku ze stanem epidemii, skorzystałam z telewizyty. Rozmowa bardzo wiele wyjasniła. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mechanizm działania stosowanych leków i możliwe skutki uboczne. Wszystko poprzedzone wnikliwym wywiadem. Polecam.
Jestem pacjentką od września 2019 roku leki na pierwszej wizycie trafnie dobrane. Bardzo miła i kompetentna pani doktor .Podejście bardzo indywidualne i rzeczowe do pacjenta .Polecam z całego serca.
Serdecznie polecam. Pani doktor profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Wszystko wytłumaczyła mi tak jak powinna, doradzila. Idealnie dobrane leki. Cena za wizytę nie wygórowana.
Polecam! Nie spotkałam się jeszcze z lekarzem z takim podejściem. Wszystko wyjaśni, wytłumaczy, na spokojnie bez krzyków i uciszania. Miód na serce. Wszyscy inni mogą brać przykład z Pani doktor jak rozmawiać z pacjentem.
Lekarz z powołania, pomogła mi z pozbyciem się mojego bólu trafnie wdrażając leczenie. Polecam wszystkim
Bardzo polecam Panią Doktor. Pełen profesjonalizm. Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej Pani doktor zlokalizowała problem bólu i mogliśmy przystąpić do leczenia. Po 2 wizytach człowiek jak nowo narodzony. Ból został całkowicie wyeliminowany i można normalnie funkcjonować. Dziękuję bardzo.
Polecam. Trafiłem do Pani Doktor z przeraźliwym bólem kończyn spowodowanym nie dostatecznym dopływem krwi do kończyn. Pani Doktor, po dokładnym wywiadzie, poleciła odpowiednie zabiegi, przepisała leki, takie które nie obciążają mojego organizmu zbyt mocno. Pani Doktor, jest bardzo empatyczna, potrafi świetnie doradzić. Jestem w trakcie leczenia. Już praktycznie zapomniałem o bólu. Wreszcie mogę normalnie funkcjonować.
Miałem problem z bólem pourazowym pani doktor poradziła zmienić tableteki oraz ustaliła inne srodki na ból, ktore już zaczęły odnosić porządny skutek, polecam serdecznie panią doktor
Jestem pacjentem Pani doktor juz od roku, trafiłem z ciezkim bólem naczyniowym spowodowanym niedokrwieniem kończyn dolnych. Pani doktor przeprowadzila dokładny wywiad,spokojnie wysłuchała i dostosowała leczenie. Jestem pod kontrolą i leczenie jest zmieniane i odpowiednio dostosowane. Pani doktor jest osobą z doświadczeniem, rzetelną wiedzą i z powołaniem. Wizyta przebiega bez pośpiechu co obecnie rzadkość u lekarzy. Polecam i jednocześnie dziękuję
Pani Ania jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Szybko rozwiązała mój problem z bólem pleców, który mnie męczył już od roku. Polecam Dziękuje
Przed wizytą u Pani Doktor chodziłem po różnych Lekarzach. Dopiero gdy trafiłem do Pani Ani udało się ulżyć mojego bolącemu kręgosłupowi. Bardzo miła Pani. Lekarstwa które przepisała mi Pani Doktor pomogły. Serdecznie Polecam
Dr o niesamowitej wiedzy. Pomocna gdy ból nie daje żyć. Zawsze życzliwe . Polecam z całego serca. Korzystałam z pomocy Pani dr przed operacją kręgosłupa i przy neuropati nerwu twarzowo szczękowego.
Od niedawna doskwierały mi bóle pleców i kręgosłupa, chodziłam do różnych lekarzy ale dopiero pani doktór Anna Kociszewska-Bald postawiła poprawną diagnozę przyczyny bólu i wdrożyła leczenie dzięki któremu zaczynam widzieć efekty
Mila, kompetentna i cierpliwa Pani doktor. Długo trafialam do.niewlasciwych lekarzy z bolacym kregoslupem a skutkowało to zerowym efektem leczenia do puki nie trafilam do Pani Doktor. Ból okazal.sie do wyleczenie w 100%. Dzieki Pani Doktor. Naprawde godna polecenia.!! :)
Do p. dr. Kociszewskiej trafiłam z polecenia koleżanki, która leczyła się u niej z powodu bóli reumatycznych. Była niezwykle zadowolona z leczenia zastosowanego przez panią doktor i podczas jednej z rozmów, gdy poskarżyłam się, iż od kilku miesięcy dokuczają mi bóle kręgosłupa, powiedziała żebym koniecznie zamówiła wizytę u dr Kociszewskiej. Była to najlepsza decyzja jaką podjęłam!!! Wizyta odbyła się punktualnie w czystym, schludnym gabinecie, pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo skrupulatny wywiad, na podstawie którego udzieliła rad oraz przepisała odpowiednie leki, które natychmiast przyniosły ulgę w dokuczający mi od kilku miesięcy bólu kręgosłupa
Dzięki Pani Doktor oraz odpowiednim leczeniu ból kręgosłupa przestał być problemem. Polecam jak najbardziej
Bardzo dobry kontakt. Do Pani doktor trafiłem dzięki bogatej w detale stronie internetowej. Już czytając stronę, można zorientować się, jak szeroki wachlarz metod walki z bólem jest stosowany. Zdecydowanie polecam.

Umów się na wizytę

Poradnia Leczenia BóluCierpisz na dolegliwości bólowe? Zapraszamy Cię do skorzystania z usług naszej poradni!

Większość z nas na którymś etapie życia zmaga się z dolegliwościami bólowymi. Mogą mieć one różne przyczyny – od bardzo poważnych po błahe i łatwe do usunięcia. Jeśli w ostatnim czasie tego typu problemy stały się i Twoją codziennością, zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszej kliniki. Poradnia leczenia bólu La Vida – Łódź zrobi wszystko, aby Ci pomóc! Pracują u nas najlepsi i doskonale wykwalifikowani specjaliści, dla których dobro pacjenta jest najwyższym priorytetem. Zapraszamy do rezerwowania wizyt!

Dolegliwości bólowe potrafią bardzo mocno uprzykrzyć nam życie i to niezależnie od tego, czy doskonale wiemy, co jest ich przyczyną, czy też mamy problemy ze zdiagnozowaniem źródła cierpienia. W każdej z tych sytuacji wsparcia mogą Ci udzielić nasi lekarze! Dysponują oni najlepszymi narzędziami i urządzeniami diagnostycznymi, a przy tym również szeroką i na bieżąco aktualizowaną wiedzą. Poradnia leczenia bólu La Vida – Łódź to miejsce, w którym spotkasz wyłącznie najwyższej klasy specjalistów. Nam możesz zaufać!

Poradnia Leczenia BóluW La Vida znajdziesz najlepszą poradnię leczenia bólu w Łodzi!

Ból niestety towarzyszy niemalże wszystkim chorobom, często stanowi on pierwszy wyraźny sygnał, że coś jest nie tak. Większość z nas potrafi sobie z nim do pewnego stopnia radzić, niekiedy jednak przybiera on takie nasilenie, że staje się nie do zniesienia. I właśnie w takich sytuacjach pomaga nasza poradnia leczenia bólu. Niezależnie od tego, czy przyczyną Twojego cierpienia są choroby reumatyczne, neurologiczne, migrenowe, czy też ma ono swoje źródło w przebytych zabiegach lub urazach, my będziemy wiedzieli, jak przynieść Ci ulgę. Zachęcamy Cię do dołączenia do grona naszych pacjentów!

Copyright © 2020 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO