Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Poradnia urologiczna – urolog prywatnie w La Vida Łódź

Prywatny Urolog Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenie do USG Voluson S6.

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 
Marcin Cichockidr n.med.
MARCIN CICHOCKI
  od 16:30
do 20:00
 od 17:00
do 20:00
 11
Michał Olczaklek.
MICHAŁ OLCZAK
 od 15:30
do 20:00
    11

Cennik*

 Wizyta140zł  Wizyta + USG250zł  
 USG jąder (dr n.med. Marcin Cichocki)120zł   USG Przezodbytnicze (dr n.med. Marcin Cichocki)130zł 
 USG urologiczne130zł  Plastyka krótkiego wędzidełka prącia700zł. 

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Musisz skorzystać z porady urologicznej? Zapisz się do jednego z naszych lekarzy!

Problemy urologiczne mogą się zdarzyć każdemu z nas. Dopadają one większość mężczyzn po 50. roku życia, którzy przeważnie skarżą się m.in. na rozrost gruczołu krokowego, jednak nie omijają również pań, u których częstsze są zaburzenia pracy pęcherza oraz stany zapalne dróg moczowych. Jeżeli czujesz, że któryś z tych problemów dotyczy Ciebie, zachęcamy Cię do odbycia wizyty u jednego z naszych lekarzy urologów. W Łodzi z pewnością nie znajdziesz lepszych specjalistów od naszych!

Doskonale wykształceni lekarze to nie jedyny atut naszej kliniki. Oprócz tego dysponujemy również świetnie wyposażonymi gabinetami oraz najnowszym sprzętem medycznym. Zgłaszając się do nas, masz pewność, że zostaniesz poddany pełnej diagnostyce i że zostaną u Ciebie wykonane wszelkie niezbędne badania. Nasz specjalista wszystko dokładnie Ci wyjaśni i sprawnie dobierze odpowiednią dla Ciebie oraz skuteczną terapię. Możesz na nas liczyć!

Potrzebny Ci dobry urolog? Łódź – to miasto, w którym mieszkasz? W La Vida znajdziesz najlepszych specjalistów!

Jeśli więc potrzebny Ci jest dobry lekarz urolog, koniecznie zarezerwuj wizytę u jednego z naszych specjalistów! Wizyta w klinice La Vida (Łódź) zapewni Ci nie tylko profesjonalną i opartą o najnowszą wiedzę poradę medyczną, lecz także pełną dyskrecję. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakt z lekarzem tej specjalności może dla wielu osób być stresujący i krępujący, dlatego staramy się zagwarantować naszym pacjentom stuprocentowy komfort. Nie zwlekaj więc dłużej z wizytą i nie lekceważ swoich dolegliwości – zapisz się do nas, a bez wątpienia będziemy w stanie Ci pomóc oraz podnieść jakość Twojego życia! Odwiedź prywatnie naszą poradnię – Zapraszamy!

Choroby:

 • Choroby urologiczne,
  Prywatny Urolog Łódź
  Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.
 • Nowotwory układu moczowego,
 • Choroby układu moczowego,
 • Infekcje dróg moczowych,
 • Krwiomocz,
 • Stulejka,
 • Impotencja, zaburzenia wzwodu,
 • Łagodny rozrost gruczołu krokowego,
 • Rak gruczołu krokowego,
 • Kamica nerkowa/ moczowa,
 • Choroby męskich narządów płciowych,
 • Rak jądra,
 • Nietrzymanie moczu,
 • Torbiele nerek,
 • Niepłodność męska,
 • Guz pęcherza moczowego,
 • Żylaki powrózka nasiennego,
 • Guzy nerek,

Badania USG

 • Układu moczowego
 • Prostaty
 • Przezodbytnicze 

Opinie o dr n.med. Marcin Cichocki

Lekarz bardzo kontaktowy , wyjaśnił więcej niż szpital. Jestem zadowolony z wizyty i poleciłbym tego lekarza kolejnym pacjentom.

Bardzo konkretny,rzeczowy,profesjonalny oraz empatyczny.Polecam tego lekarza.To najlepszy urolog w mieście łódź ! Poza tym podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta.

Świetny lekarz, Profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem- co można odczuć już w 1szej minucie wizyty. Jego szerokie podejście do problemu zrobiło na mnie wielkie wrażenie- traktuje organizm jak szereg połączonych układów-nie skupiając się jedynie na urologicznym, dr analizuje co mogło wpłynąć na obecny stan organizmu

Jako laik nie czuję się kompetentny, żeby oceniać umiejętności czy wiedzę doktora. Niemniej na wizytę zgłosiłem się chory, teraz jestem zdrowy. Czego więcej chcieć?
To, co mogę z całą pewnością stwierdzić, to że nigdy do tej pory nie spotkałem lekarza, który wykazałby się taką troską i zainteresowaniem w stosunku do pacjenta. A trzeba zaznaczyć, że mój przypadek, choć pozornie prosty, był na tyle przewlekły i uciążliwy, że nawet sam do siebie zacząłem tracić cierpliwość.

Wizyta przebiegała na wysokim poziomie merytorycznym z wypisaniem leków po postawianiu diagnozy, która zgadza się z opinią innego niezależnego lekarza.

Więcej opinii na portalu znanylekarz.pl

Opinie o lek. Michał Olczak

Polecam leczenie u tego doktora. Spokojny, uprzejmy i zawsze empatyczny. Taki powinien być każdy lekarz.

Miło mi wystawić referencje temu lekarzowi. Miły, mądry i zna się na rzeczy. Świetny specjalista.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli masz problemy ze zdrowiem, to wybierając tego lekarza podejmujesz najlepszą decyzję. Jest dobrze zorientowany w nowoczesnych metodach leczeniach, przepisuje wszystkie konieczne badania, potrafi również podnieść na duchu, dając cenną nadzieję że jeszcze wrócimy do zdrowia. Polecam go.

Od kiedy zacząłem regularnie leczyć się u Michała Olczaka, moje zdrowie znacznie się poprawiło. Nowe leki, częstsze badania i wizyty i od razu widać efekty. Żałuję tylko że tak późno trafiłam na tego specjalistę.

Mogę mówić na temat tego lekarza wiele superlatyw, ale najważniejsze są jego kompetencje. To one pomagają mi wracać do zdrowia. Powolutku, małymi krokami, ale systematycznie do przodu. Wierzę że dzięki tej osobie odzyskam jeszcze zdrowie i będę żył jak dawniej.

Od pierwszej wizyty polubiłem pana doktora. Trochę surowy wyraz twarzy każe trzymać się na dystans, ale po krótkiej rozmowie już wiemy, że to ciepła osoba z dużą wiedzą medyczną. Polecam!

Więcej opinii na portalu znanylekarz.pl

Zapraszamy 🙂

Urolog Łódź