Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Poradnia kardiologiczna – prywatny kardiolog w La Vida Łódź

Prywatny Kardiolog Łódź w Centrum Medycznym La Vida to świetni lekarze w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Posiadamy wysokiej klasy urządzenie do USG Voluson S6.

Holter EKGDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 
Holter EKG HOLTER EKGGodzina założenia i zdjęcie Holtera są uzgadniania przy zapisie.
Holtera EKG zakładamy również na 2,3 lub 4 doby.
 11

Cennik*

 Wizyta150zł.  Wizyta + Holter  EKG250zł. 
 Holter EKG – 1 doba120zł.  Wizyta + EKG z opisem180zł. 
 Holter EKG – 2 doby200zł. EKG z opisem 40zł. 
 Holter EKG – 4 doby420zł.Holter EKG – 3 doby 300zł. 

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

 

Kilka opinii z portalu znanylekarz.pl o lek. Anicie Rościszewskiej – Kuncman

Prywatny Ortopeda Łódź

Lekarz godny polecenia oraz każdej wydanej złotówki wszystko potrafiła pacjentowi wytłumaczyć, uspokoić, szuka najdogodniejszego rozwiązania problemu oraz bardzo dokładnie bada. Poświęca pacjentowi taką ilość czasu jakiej pacjent wymaga. Moja wizyta trwała 45min…lekarz wnikliwie przedstawił mi mój problem oraz błyskawicznie znalazł przyczynę dolegliwości. W trakcie mojej choroby odwiedziłam wielu kardiologów przy czym żaden nie był wart wydanych przeze mnie pieniędzy oraz nie potrafił wytłumaczyć mi w czym tkwi problem. Również jako jedyny kardiolog zwróciła mi uwagę na drobna wadę serca której nikt inny nie zauważył. Uśmiechnięta, serdeczna i miła!!! Oby więcej takich wspaniałych specjalistów. Pozdrawiam:)

Miły lekarz, dokładnie wytłumaczyła co oznaczają wyniki badania, zaproponowała inne dodatkowe badania, uzasadniła dlaczego takie badanie, podczas badania wprowadziła taką atmosferę, że nie stresowałam się.

Bardzo konkretna, miła, rzeczowo wyjaśniająca przyczyny choroby. Szczerze polecam i dziękuję za wskazanie przyczyny moich dolegliwości!

Bardzo konkretny i rzeczowy Lekarz. Spokojnie podchodząca do pacjenta, rozwiała moje obawy i skierowała na badania mające na celu dodatkowo utwierdzić w mojej diagnozie, bardzo rzeczowo zajęła się moim przypadkiem. Z pewnością i czystym sumieniem mogę każdemu polecić jako świetnego Kardiologa.

więcej na portalu znanylekarz.pl

W Prywatny Kardiolog Łódź Wykonuje się:

Centrum Medyczne La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.

  • Konsultacje Kardiologiczne
  • Badanie EKG
  • Badanie Holter EKG (rónież na 2,3 lub 4 doby)

Zdjęcia CM La Vida

Potrzebujesz konsultacji kardiologicznej? Nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą!

Problemy z układem krążenia należą do tych, których zdecydowanie nie powinniśmy lekceważyć. Niestety w dzisiejszych czasach przytrafiają się one coraz większej ilości osób. Nadciśnienie, miażdżyca, wady serca – chyba każdy z nas zna kogoś, kto zmaga się z tego typu dolegliwościami, lub co gorsza, sam ma z nimi problem. Jeżeli wiesz lub masz podejrzenia, że w tych kwestiach z Twoim zdrowiem nie wszystko jest w porządku, koniecznie powinieneś udać się na wizytę do kardiologa. W Łodzi najlepszych specjalistów znajdziesz u nas – w centrum medycznym La Vida.

Nasza klinika kompleksowo zajmuje się różnego rodzaju schorzeniami kardiologicznymi. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie u każdego pacjenta wykonać wszelkie niezbędne do postawienia diagnozy badania, takie jak EKG, USG serca czy też Holter EKG. Na podstawie otrzymanych wyników nasz lekarz będzie w stanie trafnie zinterpretować Twój stan zdrowia i dobierać najodpowiedniejsze dla Ciebie leczenie. Jeśli więc kardiolog w Łodzi – to tylko u nas!

La Vida – tutaj znajdziesz najlepszych kardiologów w Łodzi. Zapraszamy!

Potrzebny Ci kardiolog? Łódź to spore miasto, w którym znajdziesz wielu lekarzy tej specjalności, jednak swoje zdrowie warto powierzyć w ręce kogoś naprawdę kompetentnego. Dlatego zachęcamy Cię do wizyty w naszej klinice! Lekarze, których u nas spotkasz, to stuprocentowi profesjonaliści o bardzo szerokiej i na bieżąco aktualizowanej wiedzy, a także ogromnym sercu do pacjentów.