Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

USG ginekologiczne, piersi itp. w La Vida Łódź

USG piersi, USG ginekologiczne – oba te badania wykonasz w La Vida!

Choć każdy z nas powinien dbać o swoje zdrowie, w przypadku płci pięknej jest to szczególnie istotne. Panie oprócz ogólnych chorób narażone są jeszcze dodatkowo na różnego rodzaju schorzenia ginekologiczne – takie jak na przykład stany zapalne, nadżerki czy nawet nowotwory. Niestety ich występowanie obecnie wcale nie jest rzadkością – chyba każdy z nas ma w swoim otoczeniu kobietę, która zmagała się z którymś z tych problemów. Dlatego tak istotne jest regularne wykonywanie profilaktycznych badań. Do tych absolutnie podstawowych z pewnością należy ultrasonografia. Dlatego też w naszej ofercie obowiązkowo musiały znaleźć się USG piersi oraz USG ginekologiczne – w Łodzi zdecydowanie jesteśmy jednym z najlepszych miejsc, w które warto udać się, aby je wykonać.

W naszym centrum medycznym dysponujemy najnowszym sprzętem przeznaczonym do wykonywania badań ultrasonograficznych. Ponadto nasi lekarze mają naprawdę szeroką wiedzę i są doskonale przeszkoleni. Oprócz tego zapewniamy pacjentkom również komfort, dyskrecję oraz dobrą atmosferę. Udając się do nas, możesz mieć pewność, że przeprowadzający badanie specjalista wszystko dokładnie Ci wyjaśni i trafnie zinterpretuje wyniki. Krótko mówiąc, jeśli chodzi o USG ginekologiczne lub USG piersi w centrum medyczne La Vida – Łódź to najlepsza możliwa opcja. Mamy nadzieję, że zechcesz dołączyć do grona naszych pacjentek!

Musisz wykonać USG piersi lub USG ginekologiczne? Zgłoś się do centrum medycznego La Vida – Łódź!

Na czym dokładnie polegają i jaki mają cel opisywane tu badania? USG piersi to podstawowe badanie służące profilaktyce raka piersi. Oprócz ich samych obejmuje ono także węzły chłonne oraz doły pachowe. Pozwala wykryć zmiany większe niż 5 mm, a także stwierdzić, czy mają one charakter nowotworowy, czy też są to tylko torbiele. Jak wygląda natomiast USG ginekologiczne centrum medycznym La Vida – Łódź? Jego celem jest określenie, czy wewnętrzne narządy płciowe (macica, jajniki) wyglądają w prawidłowy sposób oraz czy nie pojawiły się na nich jakieś zmiany (torbiele, mięśniaki, endometrioza lub nawet nowotwory).

Zgodnie z zaleceniami lekarzy USG ginekologiczne każda kobieta powyżej 18. roku życia powinna wykonywać co najmniej raz na dwa lata (a po menopauzie co rok), natomiast USG piersi co 5 lat (chyba że w rodzinie były przypadki nowotworów – wówczas częściej). Dlatego, jeżeli w ostatnim czasie nie robiłaś żadnego z tych badań, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej kliniki. USG piersi z pewnością nigdzie nie wykonasz bardziej profesjonalnie i w bardziej komfortowej atmosferze niż u nas. Zapraszamy!