Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

lek. Michał Stasiak

Specjalista Gastroenterolog

W 2008 r. ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Rezydenturę z zakresu chorób wewnętrznych odbywałem pod kierownictwem p. prof. Anity Gąsiorowskiej w Oddziale Gastroenterologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu.

W 2015 r. złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W czerwcu 2015 r. rozpocząłem pracę w Oddziale Klinicznym Gastroenterologii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi na stanowisku starszego asystenta.

Obszar moich zainteresowań w toku pracy zawodowej dotyczy chorób zapalnych trzustki (ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki) oraz raka tego narządu, jak również nieswoistych zapaleń jelit (wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna).

Poza pracą kliniczną zajmuję się również działalnością naukową, publikując w czasopismach naukowych (m.in. w Gastroenterologii Polskiej, Postępach Nauk Medycznych).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

W 2016 r. rozpocząłem studia doktoranckie w Klinice Przewodu Pokarmowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Cennik*

 Wizyty 150zł  

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 


 

Kilka opinii z portalu znanylekarz.pl o lek. Michale Stasiak

Witam. Do Pana dr trafiłem z polecenia znajomej. Chciałem zmienić lekarza ponieważ uważałem ze jestem nie zbyt dobrze prowadzony przez dotychczasowego dr. Pan dr przeprowadził szczegolowy wywiad dotyczacy mojej choroby i dokonał zmiany leków. Dosłownie po kilku dniach nastąpiła znaczaca poprawa która utrzymuje się do dnia dzisiejszego. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Jest to lekarz z powołania !!!

U pana doktora znalazłem pomoc takiej jak oczekiwałem. Trafna diagnoza, zmienione leki działają. W końcu ktoś jasno przedstawił mi moją sytuację w zakresie dolegliwości i poszedł do problemu z należytą starannością. Pan doktor konkretny, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Na moje pytania odnośnie stanu zdrowia odpowiadał w sposób jasny i zrozumiały dla mnie.

Pana doktora mogę polecić. Przeprowadził szczegółowy wywiad, bardzo zaangażowany – widać chęć pomocy pacjentowi. Bez pośpiechu o wszystko dokładnie wypytał, powiedział w skrócie o moich dolegliwościach i zaproponował zmianę leków. Widać różnicę po wizycie i to mnie najbardziej cieszy.

Bardzo konkretnych rzeczowy lerkarz, podczas wywiadu zdrowotnego wysłuchał i zadawał pytania, przepisał leki, które odrazu sprawiły ze poczułam ulgę, lekarza z powołania

więcej na portalu znanylekarz.pl

Wybrane Dyplomy Ukończonych Kursów i Szkoleń:

 

Zdjęcia Centrum Medycznego La Vida

Zapraszamy 🙂