Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

Dr n. med. Marcin Milczarek

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie operacyjne zdobywał w Klinice Ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im.WAM w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii Ortopedyczno – Urazowej Szpitala Specjalistycznego im. Żeromskiego w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – broniąc pracy p.t. „Wyniki leczenia operacyjnego palucha koślawego”.

 

Cennik*

 Wizyta150zł Wizyta + USG jednego stawu220zł 
Wizyta + USG Dwóch Stawów320zł PRP (terapia osoczem bogatopłytkowym)1200zł. 1000zł.
Możliwość podania dostawowo kwasów hialuronowych i innych leków.
Przy umawianiu wizyty prosimy o powiadomienie celem przygotowania preparatu.

Lista leków ->kliknij tutaj<.

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
** W cenę podania leku wliczona jest cena wizyty 

“Jeden z najlepszych specjalistów ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
zajmujący się leczeniem chorób i urazów stawu kolanowego i skokowego oraz stopy.”

Opinia o dr n. med. Marcin Milczarek:

“Zawsze z podejrzeniem patrzę na określenia typu “jeden z najlepszych specjalistów”, ale w przypadku tego doktora to jest prawda. Od paru miesięcy poszukiwałem osoby, która potrafi zdiagnozować moje cierpienia. Zrobił to doktor Milczarek na pierwszej wizycie i jego zalecenia rehabilitacyjne przynoszą efekty. Naprawdę jest z jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.”
Krzysztof (opinia z portalu znany lekarz)

Wykonuje:

Marcin Milczarek
Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.
 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna,
  • USG stawu ramiennego,
  • USG stawu skokowego,
  • USG nadgarstka,
  • USG stawu łokciowego,
  • USG obręczy barkowej,
  • USG stawu biodrowego,
  • USG stopy,
 • Zastrzyki dostawowe,
 • Zabiegi mało inwazyjne oraz artroskopie stawu kolanowego i skokowego,

Specjalizuje się w:

 • Terapii biologicznej, w tym zastosowaniu czynników wzrostu (PRP, GPS, osocze bogatopłytkowe, Orthokine)
 • Przeszczepach komórek macierzystych w urazach sportowych i chorobach narządu ruchu.

Uczestnik licznych konferencji ortopedycznych, sympozjów naukowo-szkoleniowych oraz staży krajowych i zagranicznych w renomowanych placówkach medycznych, m.in. w Rzymie, Amsterdamie, Nijmegen, Novym Sadzie, Krakowie, Pradze i Izmirze.

Opinie o dr n. med. Marcin Milczarek

Po dwóch wizytach z synem (sportowiec) mogę potwierdzić wszystkie pozytywne oceny. Diagnoza poprzedzona wnikliwym wywiadem i badaniem, troska o dobre samopoczucie pacjenta (kimkolwiek jest) i zainteresowanie wynikiem leczenia. Pełne bezpieczeństwo. Polecam bardzo.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Fajne ma podejście do dzieci. Nie sieje paniki jak nie potrzeba. Konkretny i rzeczowy. Mega pozytywny człowiek!

Doskonały lekarz, rzeczowy, konkretny, bardzo sympatyczny a do tego o wyokiej kulturze osobistej . Polecam gorąco.

Wnikliwie wykonane badanie, dokładny wywiad. Bardzo dobre podejście do dzieci (córka 11 lat). Polecam. 
katarzyna.ostrowska26

Po wypadku w pracy trafiłem na SOR w Łodzi i to właśnie Dr Marcin Milczarek zajął się mną i prowadził przez całe leczenie. Bardzo miły i pomocny człowiek. Szybko zdiagnozował problem i wydał opinie. Udało mi się wyleczyć kolano dzięki Marcinowi bez operacji i bez zbędnych zabiegów. Co jakiś czas chodziłem na diagnozę i słuchałem porad lekarza. Wszystko wytłumaczy, doradzi, pomoże. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim specjalistą. Tak dobrym specjalistą, ponieważ mało jest na świecie tak życzliwych ludzi. Po roku czasu moje kolano jest sprawne i mogę biegać, trenować i wykonywać w pełni mój zawód. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam 🙂

Potwierdzam. Rok temu skręciłem na meczu kolano i zawieziono mnie do pogotowia, gdzie trafiłem na Doktora. Wyciągnął mi z kolana kilka strzykawek krwi, założył gips. Wszystko zostało mi objaśnione co i dlaczego. Dostałem od niego numer komórki i przez kilka następnych tygopdni zajmował się mną aż do pełnego wyleczenia. Skutek – kolano ma się dobrze, a ja wróciłem do gry z kolegami.

Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Profesjonalnie zajął się moimi haluksami, jestem bardzo zadowlona po zabiegu, znowu mogę chodzić w szpilkach! Polecam tego specjalistę. 
Katarzyna

opinie z portalu znanylekarz.pl 

 

dr n. med. Marcin Milczarek – posiadane certyfikaty:

 • Biologic Therapies Training on Autologous Regenerative Medicine, Rzym, Włochy
 • USG Stawów Biodrowych u Dzieci i Niemowląt, CMKP, Otwock
 • Zastosowanie płytkopochodnych czynników wzrostu (PRP) w ortopedii, CMKP, Otwock
 • ABC medycyny sportowej – wprowadzenie do specjalizacji z medycyny sportowej, MCKP UJ, Kraków
 • Łąkotka- od uszkodzenia do przeszczepu, Żory
 • Advances in Mid-Hind Foot Surgery, Amsterdam, Holandia
 • 9th EFAS Congress, Noordwijk Aan Zee, Holandia
 • USG Narządu Ruchu, Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii, Zamość

Dorobek naukowy:

 1. “Tissue engineering for diaphragmatic replacement with collagen matrices. Prelimenary results.” 26. Konferencja International Fetal Medicine and Surgery Society Conference, Maj 2007. Współautor prezentacji.
 2. “Dynamic seeding of urothelial cells on tubular collagen matrices.” Konferencja Tissue Engineering and Regenerative Medicine International Society 2008. Autor plakatu.
 3. „Artrodeza stawu śródstopno-paliczkowego jako metoda leczenia artroz MTP I.” A.Grochal, M.A.Milczarek et al. Kwartalnik Ortopedyczny 2013; 2013(2):172-1814.
 4. „Ocena prospektywna leczenia operacyjnego palucha koślawego sposobem osteotomii pierwszej kości śródstopia m. Chevron.” M.A.Milczarek et al. Kwartalnik Ortopedyczny 2013; 2013(2):237-2485.
 5. „Hallux valgus a BMI”. Konferencja Stopa – czego jeszcze nie wiemy? Łódź, październik 2015. Członek komitetu organizacyjnego, autor prezentacji i wykładowca.
 6. „Farmakoterapia w chorobie zwyrodnieniowej stawów”. Wykładowca i członek komitetu naukowego I Konferencji Naukowej Instytutu Nauk o Zdrowiu SAN – Postępowanie terapeutyczne w chorobie zwyrodnieniowej stawów – teraźniejszość i przyszłość. Łódź, maj 2016.

ortopeda Łódź

Zapraszamy 🙂

Comments

Powered by Facebook Comments

One thought on “dr n. med. Marcin Milczarek

 • 09/02/18 at 19:30
  Permalink

  Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam pana doktora, trochę się przestraszyłam. Wydawało mi się że jest surowy i nieprzystępny. Pierwsze wrażenie szybko ustąpiło. Lekarz okazał się uprzejmy, sympatyczny i bardzo otwarty na pacjenta.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *