Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

lek. Marcin Czekała

Ortopeda
Przyjmuje dorosłych oraz dzieci.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dla Dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jest w trakcie Studiów Doktoranckich. Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządu ruchu: kości, mięśni, stawów.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, uczestnik licznych kursów oraz szkoleń, w tym również szkoleń cadaverowych.

 

Lekarze w Ortopedzi w Centrum Medycznym La Vida

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 
Marcin Czekaładr n.med.
WOJCIECH GWIZDAŁA
od 13:00
do 18:00
    11

Cennik*

Wizyta
(dr Wojciech Gwizdała)
150złWizyta
(lek. Marcin Czekała)
130zł
Wizyta + USG jednego stawu
(dr Wojciech Gwizdała)
250złWizyta + USG jednego stawu
(lek. Marcin Czekała)
200zł
Wizyta + USG Dwóch Stawów
(dr Wojciech Gwizdała)
320złWizyta + USG Dwóch Stawów
(lek. Marcin Czekała)
250zł
  USG bioderek u niemowląt
(lek. Marcin Czekała)
130zł

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

“Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta. Dokładny w swojej pracy, zaangażowany. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział jak będzie wyglądać dalsze leczenie nogi po skręceniu. Z wizyt jestem bardzo zadowolona.

Opinie o lek. Marcin Czekała z portalu znanylekarz.pl

Marcin Czekała
Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.

Była to moja pierwsza wizyta – powodem był ból barku. Pan doktor wykonał badanie USG i okazało się, że jest problem z obojczykiem. Otrzymałem skierowanie na rehabilitację i po kilku tygodniach widać poprawę – ból ustąpił i sprawność ręki również się poprawia. Pana doktora bardzo cenię za jego podejście i wiedzę. Dziękuję za pomoc.

Do Pana doktora trafiłam po złamaniu nogi, którego dostałam podczas treningu w piłkę nożną. Dr Czekałę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Cierpliwie i niezwykłe dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, udzielał cennych rad oraz wskazówek a także skierował na rehabilitację. Dodatkowym atutem jest przytulny, zawsze czysty gabinet. Wizyty odbywają się bez żadnych opóźnień

Przyszedłem do lekarza ze spuchnięta kostką. Na miejscu zostało wykonana badanie USG, na całe szczęście nic poważnego się nie stało. Na plus także to że mimo iż wizyta była prywatna nie byłem namawiany na kolejna wizytę. Mam przyjść jeśli coś będzie się działo, ale nie wcześniej niż za 3 tyg. Polecam. Fajny lekarz i fajny gabinet.

Wizyta w bardzo przyjaznym dla oka gabinecie. Pan doktor szczegółowo przeprowadził wywiad. Dostosował zalecenie do możliwości fizycznych, skierował na zabiegi. Lekarz zadawal bardzo wiele pytań aby jak najdokładniej i jak najwięcej informacji uzyskać o moim stanie. Badanie fizykalne było bardzo dokładne, mimo że przyszłam z jednym problemem zostałam prze ana od stopy po przyslowiowy czubek głowy. Rzetelna diagnoza, miły kontakt

Jestem pod opieką Pana doktora już jakiś czas, i jestem bardzo zadowolona. Właściwie zdiagnozował wypadającą rzepke, wdrożył odpowiednie leczenie, wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Wywiad i badanie przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Pan doktor w moim przypadku zastosował blokadę przeciwbólową. Sprawny w działaniu, obeznany w temacie urazów. Luźna atmosfera podczas wizyty. Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem i na pewno mogę polecić osobę pana doktora.

opinie z portalu znanylekarz.pl

Lek. Marcin Czekała wykonuje:

 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna,
  • USG stawu ramiennego,
  • USG stawu skokowego,
  • USG nadgarstka,
  • USG stawu łokciowego,
  • USG obręczy barkowej,
  • USG stawu biodrowego,
  • USG stopy,
 • USG bioderek u niemowląt

Wybrane Dyplomy Ukończonych Kursów i Szkoleń:

Zdjęcia Centrum Medycznego La Vida

Zapraszamy 🙂