Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

dr n.med. Marcin Cichocki

Specjalista Urolog.

Od 2010r. pracuje w Klinice Urologii szpitala im.WAM. w Łodzi.
 Posiada duże doświadczenie kliniczne oraz liczne certyfikaty badań USG.
Posiada europejską specjalizację w dziedzinie Urologii – certyfikat FEBU (Fellow of the European Board of Urology)

Specjalizuje się leczeniu:

 • chorób urologicznych,
  Marcin Cichocki
  Centrum Medyczna La Vida dysponuje wysokiej klasy urządzeniem do USG Voluson S6 z 2016r.
 • nowotworów układu moczowego,
 • niepłodności,
 • chorób układu moczowego,
 • infekcji dróg moczowych,
 • krwiomoczu,
 • kamicy moczowej,
 • chorób narządów płciowych,
 • stulejki,
 • impotencji,

Wykonuje badania USG

 • Układu moczowego
 • Prostaty
 • Przezodbytnicze 

Lekarze Urolodzy w Centrum Medycznym La Vida

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 
Michał Olczaklek.
MICHAŁ OLCZAK
 od 15:30
do 20:00
    11

Cennik*

 Wizyta140zł.USG urologiczne130zł. 
 USG jąder
(dr n.med. Marcin Cichocki)
120zł   USG Przezodbytnicze
(dr n.med. Marcin Cichocki)
130zł 
 Wizyta + USG 250zł. Plastyka krótkiego wędzidełka prącia700zł

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Opinie o lek. Marcin Cichocki

Lekarz bardzo kontaktowy , wyjaśnił więcej niż szpital. Jestem zadowolony z wizyty i poleciłbym tego lekarza kolejnym pacjentom.

Bardzo konkretny,rzeczowy,profesjonalny oraz empatyczny.Polecam tego lekarza.Nie ma lepszego!Poza tym podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta.

Świetny lekarz, Profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem- co można odczuć już w 1szej minucie wizyty. Jego szerokie podejście do problemu zrobiło na mnie wielkie wrażenie- traktuje organizm jak szereg połączonych układów-nie skupiając się jedynie na urologicznym, dr analizuje co mogło wpłynąć na obecny stan organizmu

Jako laik nie czuję się kompetentny, żeby oceniać umiejętności czy wiedzę doktora. Niemniej na wizytę zgłosiłem się chory, teraz jestem zdrowy. Czego więcej chcieć?
To, co mogę z całą pewnością stwierdzić, to że nigdy do tej pory nie spotkałem lekarza, który wykazałby się taką troską i zainteresowaniem w stosunku do pacjenta. A trzeba zaznaczyć, że mój przypadek, choć pozornie prosty, był na tyle przewlekły i uciążliwy, że nawet sam do siebie zacząłem tracić cierpliwość.

Wizyta przebiegała na wysokim poziomie merytorycznym z wypisaniem leków po postawianiu diagnozy, która zgadza się z opinią innego niezależnego lekarza.

Więcej opinii na profilu w portalu znanylekarz.pl

Dorobek naukowy:

 1. “Photodynamic Diagnosis and Narrow-Band Imaging in the Management of Bladder Cancer: A Review, Photomed. Laser Surg.”, May 2017 – Kutwin P., Konecki T., Cichocki M., Falkowski P., Jabłonowski Z., 
 2. “A giant renal angiomyolipoma (AML) in a patient with septo-optic dysplasia (SOD)”, Eur. J. Med. Res. 19(1); 2014 – Marcin Cichocki, Marek Sosnowski, Zbigniew Jabłonowski, 
 3. “Przypadek całkowitej, wieloletniej remisji przerzutowego raka jasnokomórkowego nerki po nefrektomii i terapii interferonem alfa.” – Marcin Cichocki, Tomasz Konecki, 
 4. “Zespół uogólnionej reakcji zapalnej wywołanej zakażeniem układu moczowego (urosepsa) w materiale I Kliniki Urologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.” – Marcin Cichocki, 
 5. “Angiomyolipoma w zespole Bournevillee’a – Pringle’a.” – Marcin Cichocki, Marta Sochaj, 

Zdjęcia Centrum Medycznego La Vida

3 thoughts on “dr n.med. Marcin Cichocki

 • 10/03/18 at 20:34
  Permalink

  Specjalista najwyższych lotów. Nie wymuskany doktorek w garniturze, ale fachowiec, który wie jak pacjent patrzy na swoją chorobę i w jaki sposób dodać mu otuchy. Bardzo wyjątkowy człowiek w całym środowisku lekarskim w naszym mieście.

 • 08/02/18 at 12:05
  Permalink

  Wspaniały lekarz , godny polecenia profesjonalista . Bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach . Zmienił mi leki na przewlekłą infekcję układu moczowego . Rok temu miałem upadek i obfity krwotok do nerek . Pan Doktor udzielił mi skutecznej pomocy w szpitalu i uratował mi życie i podsumował w czasie obchodu ” było ciężko ale się udało ” . Skromny , pełen empatii lekarz .
  Dziękuję Panie Doktorze .

 • 04/01/18 at 19:02
  Permalink

  Budzący zaufanie wizerunek lekarz to wg mnie najlepsza rekomendacja. Jeśli dodatkowo jego diagnozy okazują się trafne, możemy mówić o prawdziwym szczęściu. Ja go miałam, że trafiłem do gabinetu doktora Marcina Cichocki.

Comments are closed.