Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Przemysław Biliński

Specjalista Endokrynolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych, Zdrowia Publicznego i Medycyny Pracy. 

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

Tytuł profesora uzyskał w Centrum Zdrowia Matki Polski. Doktorat uzyskał w Instytucje Endokrynologii na Akademii Medycznej w Łodzi ul. Sterlinga 1/3

Specjalizuje się w leczeniu:

 • nadczynności tarczycy
 • niedoczynności tarczycy
 • chorobie Hashimoto
 • chorobie Gravesa – Basedowa
 • chorobach przysadki
 • osteoporozy

Umawianie Wizyt On-Line:

Inni Lekarze Endokrynolodzy

dr n. med. Barbara Pniewska-Siark
Przyjmuje:

Czwartek 16:00 - 18:00

dr n. med. Emilia Boczek-Leszczyk
Przyjmuje:

Wtorek 16:30 - 18:30

Cennik

Wizyta - dr n.med. Barbara Pniewska-Siark
200zł
Wizyta - prof. nadzw. dr hab.n.med Przemysław Biliński
250zł
Wizyta - dr n.med. Emilia Boczek
200zł
USG Tarczycy - dr n.med. Emilia Boczek
200zł
Wizyta + USG Tarczycy - dr n.med. Emilia Boczek
340zł

* Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

tak zdiagnozowana jeszcze nigdy nie byłam przez żadnego lekarza endokrynologa cierpliwy przesympatyczny wyjaśnił wszelkie wątpliwości postawił diagnozę i wdrożył leczenie jestem bardzo zadowolnona
Lekarz z powołania! Bardzo miły, cierpliwy,dokładny, szczegółowo wyjaśnił moje wątpliwości. Polecam Pana Profesora
Profesor z powołaniem. Empatyczny, mający ogromną wiedzę i umiejący przekazać ją pacjentowi językiem zrozumiałym. Bardzo miły czgo brakuje wielu lekarzom. Polecam w 100 %. profesora Bilińskiego.
Do Profesora Bilińskiego trafiłem przypadkowo i jestem pełen podziwu jak szybko zdiagnozował i wdrożył leczenie choroby hashimoto. Mogę powiedzieć że miałem szczęście trafić na takiego specjalistę. Dziś jestem już prawie zdrowy. Dziękuję Panie Profesorze. Szczerze polecam.
Byłam u Pana Profesora na wizycie, zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał tarczycę i udzielił odpowiedzi na moje pytania. Na pierwszy rzut oka, widać duże doświadczenie i empatię w stosunku do pacjenta. Serdecznie polecam.
Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, postawienie diagnozy. Wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu dla pacjenta. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi a wszystkie niejasności dokładnie wytłumaczy. Lekarz z powołania i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Polecam Pana Profesora i aby więcej takich lekarzy.
Profesor wysłuchał mnie, bardzo długo rozmawialiśmy o moich dolegliwościach, praktycznie wszystkich, skierował mnie na badania. Następnie ustalił ze mną plan leczenia, ma w sobie empatię i ogromną wiedzę, którą potrafi się dzielić. W przystępny sposób tłumaczy zawiłości choroby i zaproponowane leczenie. Gorąco polecam profesora, a wizytę oceniam na szóstkę.
Świetny specjalista i lekarz z powołania- oprócz ogromnej wiedzy ma wysoki poziom empatii- przy nim nie czułam się jak kolejny przypadek do odhaczenia. Naprawdę opiekuje się swoimi pacjentami i widzi w nich ludzi, którym trzeba pomóc według swojej najlepszej wiedzy i starań.

Konferencje i Warsztaty:

 • – Project Hope UJ w Krakowie
 • – 3 x EFES Postgraduate Clinical Endocrinology Course
 • – Światowy Kongres Endokrynologii w Nicei
 • – Światowy Kongres Endokrynologii w Sydney
 • – Światowy Kongres Osteoporozy w Rotorua
 • – Word Prevention Alliance w Lyon

Zapraszamy 🙂

Copyright © 2023 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca