Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Patrycja Stańczyk

Ginekolog i Położnik

Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Lekarz w trakcie specjalizacji z Położnictwa i ginekologii. Młodszy asystent w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi przy ul. Wileńskiej (dawny Szpital im. M. Madurowicza) oraz pełni dyżury w Bloku Porodowym.

Doktorantka w Klinice Perinatologii I Katedry Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi.

Członek:
– Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników,
– Polskiego Towarzystwa Perinatologii,
– Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej,
– Zarządu Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

lek. Patrycja Stańczyk specjalizuje się w:

 • Prowadzeniu ciąży i porodu,
 • Leczeniu zapalenia w obrębie żeńskich narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową,
 • Doborze antykoncepcji hormonalnej,
 • Leczeniu zaburzeń miesiączkowania,
 • Leczeniu nietrzymania moczu,
 • Doborze hormonalnej terapia zastępczej,
 • Ginekologi estetycznej

Umawianie Wizyt On-Line:

Inni lekarze

lek. Katarzyna Sender
Przyjmuje:

Poniedziałek 15:30 - 20:00

lek. Marta Czaj
Przyjmuje:

Środa 15:00 - 19:00

Lek. Shiar Agata Kassassir - Ćwiklak
Przyjmuje:

Czwartek 15:30 - 20:00

lek. Magdalena Kajdos
Przyjmuje:

Poniedziałek 17:00-20:00

Sobota 09:00-12:00

Cennik

Wizyta u ginekologa
140zł
Wizyta u ginekologa w sobotę
150zł
USG ginekologiczne
130zł
Wizyta w ciąży
140zł
USG ciąży do 10 tyg.
150zł
Wizyta + USG ginekologiczne
250zł
Wizyta kontrolna – ocena skutków leczenia (dla stałych pacjentek CM La Vida)
90zł
USG ciąży powyżej 10 tyg.
180zł
USG ciąży do 10 tyg. + wizyta
270zł
USG ciąży powyżej 10 tyg. + wizyta
270zł
USG Piersi
140zł
Wizyta u ginekologa + Cytologia
190zł
Kontrola cyklu
80zł
Założenia Pessara *
160zł

Antykoncepcja

Założenie wkładki domacicznej hormonalnej *
420zł
Założenie klasycznej wkładki domacicznej *
320zł
Założenie podskórnego implantu antykoncepcyjnego *
400zł
Usunięcie wkładki *
180zł
Usunięcie implantu *
200zł

* Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja ginekologiczna od 130zł. Ceny nie obejmują ceny wkładki/ implantu/ pessara.

Opinie

Pani Patrycja bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, będąc przy tym miłą i ciepłą osobą. Czułam się z partnerem (bo weszlismy do gabinetu razem, z czym tez nie bylo najmniejszego problemu) bardzo komfortowo podczas wizyty, a podejście pani doktor sprawiło, że wcześniejszy lekki stres minął. Bardzo polecam :)
Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Przeprowadziła dokładny wywiad. Byłam na kontroli ogólnej. Pani doktor jest delikatna, podczas badania informuje o wszystkim co robi. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.
To była moja pierwsza wizyta u pani doktor Stańczyk i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do pacjentki, już na początku można było zauważyć spokojne i przyjazne usposobienie. Zdecydowanie nie zniechęca do badań kontrolnych, o których powinniśmy pamiętać, wręcz przeciwnie, stara się, aby panowała możliwie komfortowa atmosfera. Dziękuję za rozmowę, odpowiedzi na nurtujące pytania i sprawnie przeprowadzone badanie.
Pani Doktor jest wymarzonym typem lekarza, do którego można trafić pod opiekę podczas ciąży. Jest bardzo fachowa, budzi zaufanie i ma nowoczesne podejście do leczenia pacjenta. Bardzo doceniam Panią Doktor za to, że mój Mąż może uczestniczyć w całej wizycie, dzięki czemu nikt nie czuje się skrępowany i oboje wiemy dokładnie wszystko na temat rozwoju naszego maleństwa, jak również możemy wspólnie zadawać nurtujące nas pytania. Pani Doktor to ten typ lekarza, pod opieką którego przyszła mama nie musi się niczego obawiać. Samo badanie jest przeprowadzone bardzo delikatnie, a badania komercyjne są zlecane z najwyższą skrupulatnością. Pani Doktor - bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę i komfort wizyt - Justyna i Erwin Ryter
Miałam przyjemnośc mieć Panią doktor przy swoim porodzie- i tak, przyjemność- bo dzięki niej moj porod mozna uznać za przyjemny :) Pełen profesjonalizm, decyzyjnosc i jasnosc przekazywanych informacji spawiły ze zaufałam Pani doktor w 100% i cała akcja porodowa była szalenie sprawna. Cały czas mialam poczucie ze jestem w dobrych rekach i załuje ze Pani doktor nie prowadziła również mojej ciązy, ale przy drugiej ciązy zdecydowanie skorzystam z wizyt prywatnych
Niesamowity profesjonalizm. Pani doktor cierpliwa, rzeczowa, niezwykle sympatyczna. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania, nie spieszyła się, nie zerkała na zegarek, upewniała się, że wiem wszystko co potrzebuję. Polecam z całego serca.
Nie wiem czy jest tyle słów aby wystarczająco polecić panią doktor. Od pierwszej wizyty trafna diagnoza. Bardzo szczegółowy wywiad ze mną dosłownie 5 lat wstecz o tym jak zaczęły się moje problemy. Pani doktor wykonała zabieg (przecinanie skory) a teraz prawie nic nie widać. Porządnie zrobione. Fantastyczny ginekolog, duży zapał i świetne podejście do pacjenta. Polecam na 101%
Profesjonalna i miła obsługa, idelane podejście do pacjenta, który odbywa taką wizytę po raz pierwszy. Jasna diagnoza, wszystko wytłumaczone, wizyta minęła w przyjaznej atmosferze, Pani doktor bardzo konkretna. Serdecznie polecam!
Cieszę się że trafiłam na panią doktor, wysłuchała cierpliwie co mam do powiedzenia i na spokojnie wyjaśniła jak będzie przebiegało leczenie. Nie czułam się bardzo skrępowana podczas badania, wizyta przebiegła pomyślnie.
Pani Doktor bardzo sympatyczna i miła. Wypytuje się o stan zdrowia pacjenta oraz udziela konkretnych informacji, także jak się zada pytania. Samo badanie i USG bezbolesne. Polecam
Przemiła kobieta. Towarzyszyła mi od początku ciąży i podnosiła na duchu. Na każdej wizycie dokładnie badała mnie i rozwój mojego maluszka. Troszczyła się bardzo! Dziękuję i serdecznie polecam
Przemiła Pani Doktor, pierwszy raz jakikolwiek lekarz zapytał mnie czy może mnie zbadać. Przeznacza na pacjenta tyle czasu ile trzeba a nie tyle ile ma w planach i nie naciąga na niepotrzebne koszta. Jestem naprawdę zadowolona z takiego lekarza. Super!!
Pełen profesjonalizm, wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor przeprowadziła wywiad, żadnego pośpiechu, był czas na pytania, rozwianie ewentualnych wątpliwości. Polecam, widać, że jest to lekarz z powołania i życzę sobie i innym żeby trafiać tylko do takich osób.
Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze najpierw szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia. Następnie badanie wykonane z wyczuciem i na koniec rozmową. Bardzo dobra Pani doktor godna polecenia. Wizyta w miłej atmosferze brak skrępowania. Można o wszystko zapytać jest czas na rozmowę i wyjaśnienie wszystkiego.
Pani doktor na początku przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad o moim stanie zdrowia. Badanie wykonała bardzo delikatnie. Swoim podejściem do pacjenta sprawia, że wizyta w ogóle nie jest stresujaca. Serdecznie polecam i na pewno pojawię się u Pani dr kolejny raz.
Pani doktor jest bardzo przyjemna, sprawia bardzo dobre pierwsze, jak i kolejne wrażenie. Komunikatywna, co pozwalało mu bez oporów zadawać pytania, na które bez problemu dostałam odpowiedź. Bardzo polecam Panią doktor.
Ciąża była zagrożona, to był dla mnie trudny czas. Pani doktor pomogła mi przejść przez tę sytuację i podtrzymywania zarówno ciążę, jak i mnie na duchu. Dziękujemy
Bardzo miła i ciepła osoba. Pani Patrycja prowadziła moją ciąże, dzięki czemu przez cały czas jej trwania przebiegała prawidłowo. Zleciła mi zrobienie wszystkich niezbędnych badań i była dostępna, gdy coś się działo. Ponadto gabinet w którym przyjmuje Pani doktor jest nowoczesny i przyjazny pacjentce. Polecam wszystkim Panią Patrycję.
Byłam na pierwszej mojej cytologi. Bardzo się tego bałam. Jednak nie było tak źle, jak opisywali. Pani ginekolog bardzo sympatyczna. Bardzo profesjonalny gabinet. Teraz już będę badać się z pewnością regularnie, według zaleceń Pani Stańczyk
Bardzo przyjemna osoba,delikatna a zarazem konkretna .Po 1 wizycie już widać że zna się na tym co robi.Bardzo indywidualne podejscie Pani wysluchala wszystkich pytan i udzielila solidnych odpowiedzi.Po ostatniej wizycie w placówce publicznej była to baaaardzo miła odmiana.
Pani doktor, bardzo profesjonalna.Przeprowadzila ze mną szczegółowy wywiad,tak aby mogła mi najlepiej pomóc.Podejcie do pacjenta super,nareszcie trafiłam na odpowiednią Panią doktor, która dopasowała leki do mnie i teraz jest wreszcie wszystko dobrze.Polecam bardzo tą panią doktor, naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Byłam bardzo zestresowana więc Pani doktor mnie uspokoiła, wszystko tłumaczyła spokojnie i wyraźnie. Jestem bardzo zadowolona i napewno tam wrócę. Bardzo miła Pani jest też w rejestracji. Polecam z czystym sumieniem.
Bardzo sympatyczna i kompetentna ginekolog. Jest dociekliwa i słucha pacjenta. Badanie prowadzi profesjonalnie i delikatnie. Przebieg badania jest komfortowy dla pacjenta. Polecam :)
Jeśli boicie się wybrać na waszą pierwszą wizytę u ginekologa to warto zdecydować się na nią u Pani Patrycji. Stres i dyskomfort spowodowany podejściem lekarza do pacjenta u Pani Doktor nie istnieje. Wyszłam z mojej pierwszej poważnej wizyty bardzo zadowolona i na pewno na jednej się nie skończy.
Bardzo miła Pani doktor .Ma super podejście do pacjenta. Wszytko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania . Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni . Stres który towarzyszy wizycie u ginekologa zniknął . Polecam wszystkim, naprawdę lekarz z powołania.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

 Dorobek naukowy:

 • „ B – Lynch suture application due to hemorrhage during Cesarean section” Ginekologia i Położnictwo Medical Project 3 (37) 2015, Jarzębski T., Stańczyk P., Żalińska A., Kazimierak W., Baczyńska M., Kalinka J.
 • 06 – 07.04.2013 r., Warszawa, II Ogólnopolska Konferencja Studenckich Ginekologicznych Kół Naukowych „Stany nagłe w ginekologii i położnictwie” – „Milky Way – does infants feeding require a revolution to suit XXI century?”
 • 25 – 27.04.2013r., Łódź, Juvenes Pro Medicina 9. Międzynarodowa i 51. Ogólnopolska Konferencja Studenckich Towarzystw Naukowych i Młodych Lekarzy – „Milky Way – does infants feeding require a revolution to suit XXI century?”
 • 25 – 27.04.2013r., Łódź, Juvenes Pro Medicina 9. Międzynarodowa i 51. Ogólnopolska Konferencja Studenckich Towarzystw Naukowych i Młodych Lekarzy – „Description of the Wood’s screw application in a shoulder dystocia complicated delivery”
 • Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego III Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Ginekologicznych Kół Naukowych „Najnowsze trendy w ginekologii, położnictwie, perinatologii i uroginekologii” – Łódź, 29-30 marca 2014r.
Copyright © 2020 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO