Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Michał Stasiak

Specjalista Gastroenterolog

W 2008 r. ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W 2015 r. złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. Pod kierownictwem dr n. med. Marka Pazurka ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie gastroenterologii.

W dniu 09.07.2020 r. złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.

Obszar moich zainteresowań w toku pracy zawodowej dotyczy chorób zapalnych trzustki (ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki) oraz raka tego narządu, jak również nieswoistych chorób zapalnych jelit (wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna).

Poza pracą kliniczną zajmuję się również działalnością naukową, publikując w czasopismach naukowych (m.in. w Gastroenterologii Polskiej, Postępach Nauk Medycznych) Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

Umawianie Wizyt On-Line:

lek. Michał Stasiak - ZnanyLekarz.pl

Cennik

Wizyta
240zł

* Tylko osoby pełnoletnie. Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

Trochę gabinetów różnych specjalistów miałem okazję odwiedzić jednak dopiero pan Michał do mojego tematu podszedł z należytym zaangażowaniem. Wizyta trochę trwała u pana doktora jednak o wszystko mnie wypytał, zanotował i zaproponował zmianę lekarstw. Dziś różnica jest, dolegliwości ustępują. Pan doktor trafił z diagnozą przez co ma moje pełne zaufanie. Jeszcze raz chciałem podziękować za zaangażowanie i profesjonalizm pana doktora.
Pan doktor to świetny specjalista miałem poważne problemy z żołądkiem lekarz przeprowadził wywiad szczegóły podjął odpowiednie skuteczne leczę teraz odczuwam ulgę z czystym sumieniem polecam lekarza
W moim przypadku pan doktor postawił trafną diagnozę. Leki działają i to mnie najbardziej cieszy. Po za tym wizyta w bardzo miłej atmosferze, pan doktor konkretny i zaangażowany – o wszystkie dolegliwości dokładnie wypytał. Pełne zadowolenie z usług pana Michała.
Pierwsza wizyta bardzo pozytywne wrażenia jeśli chodzi o podejście lekarza do pacjenta, profesjonalnie przeprowadzony wywiad,konkretne i dość szczegółowe odpowiedzi na pytania pacjenta. Ponadto miły i sympatyczny człowiek. Szczerze polecam
Pan doktor to świetny specjalista – cieszę się, że właśnie do niego trafiłam ze swoim problemem. Zbadał mnie dokładnie, przeprowadził wywiad a także zapisał leki które jak się okazuje w końcu działają. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję za pomoc.
Pan doktor podczas wizyty przeprowadził szczegółowy wywiad, przedstawił możliwe rozwiązania i przyczyny dolegliwości. Mialam poczucie dużego zaangażowania ze strony lekarza w problem, z którym przyszłam. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna. Polecam pana doktora z czystym sumieniem.
Wszystkie pozytywne opinie są w pełni zasłużone! Pana doktora cechuje bardzo wysoki poziom empatii i wrażliwości.To, co było cenne podczas wizyty to nie tylko szeroka wiedza i umiejętne jej przekazywanie, ale również bardzo wysoki poziom kultury. Pan doktor jest w stanie zdobyć zaufanie pacjenta także dzięki temu, że gra w otwarte karty, nie obiecuje natychmiastowej poprawy, ale jednocześnie potrafi w klarowny sposób zaprezentować plan dalszego leczenia i diagnostyki.
Konkretny doktor który w pełni wzbudził moje zaufanie. Wypytał o dolegliwości, zbadał mnie, przepisał leki. Dziś czuję się znacznie lepiej co wskazuje na skuteczność pana doktora. Pełne profesjonalizm. Takich specjalistów to ja cenię.
Bardzo mily Pan Doktor. Przeprowadził szczegółowy wywiad na temat moich dolegliwości i zapisał leki po których wreszcie poczułam ulgę. Pełen profesjonalizm i powołanie lekarskie.
Bardzo dokladny lekarz, wypytywal o wszystko przy czym byl cierpliwy i umial sluchac, dobral mi odpowiednie leki i teraz wiem ze zyje. Juz mi nic nie dolega
Bardzo mily Pan Doktor. Przeprowadził szczegółowy wywiad na temat moich dolegliwości i zapisał leki, po których wreszcie poczułam ulgę. Pełen profesjonalizm polecam bardzo
Pan doktor już na pierwszej wizycie wzbudził u mnie pełne zaufanie. Bardzo miły do swojego pacjenta. O wszystko dokładnie pyta ale też potrafi słuchać i tłumaczyć. Poświęcił mi dużo czasu. Jestem zadowolona z wizyty.
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora wszystko wytłumaczy z dokładnością i przede wszystkim bardzo dobre leczenie pooperacyjne polecam.
Trafna diagnoza dobrane leczenie bardzo mi pomogło i postawiło mnie na nogi.Analiza stanu odżywienia bardzo pomocna.Polecam Pana doktora Michała Stasiaka.
Pan doktor pomógł mi się uporać z helikobacterem szybko mnie postawił na nogi.Przede wszystkim dokładnie wytłumaczył na czym polega leczenie.
Polecam lekarza Pana Michała, bardzo miły,sympatyczny i profesjonalny w tym co robi. Przepisane leki baardzo szybko pomogły wyzdrowieć.
Polecam bardzo pana doktora. Miły, z profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta. Zapisał mi odpowiednie leki, które szybko pomogły.
Bardzo sympatyczny Pan doktor. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zadawał konkretne pytania. Zapisał lek który pomógł. Polecam tego lekarza
Bardzo konkretnych rzeczowy lerkarz, podczas wywiadu zdrowotnego wysłuchał i zadawał pytania, przepisał leki, które odrazu sprawiły ze poczułam ulgę, lekarza z powołania
Nareszcie trafiłem w dobre ręce fachowy wywiad zmiana leku i jest lepiej teraz czekam na badanie gast.
Witam. Do Pana dr trafiłem z polecenia znajomej. Chciałem zmienić lekarza ponieważ uważałem ze jestem nie zbyt dobrze prowadzony przez dotychczasowego dr. Pan dr przeprowadził szczegolowy wywiad dotyczacy mojej choroby i dokonał zmiany leków. Dosłownie po kilku dniach nastąpiła znaczaca poprawa która utrzymuje się do dnia dzisiejszego. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Jest to lekarz z powołania ????

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca