Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Michał Olczak

Urolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od 2014r. pracuje w II Klinice Urologii w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi.

Od 2013r. pisze prace doktorską na temat.
„Mutacje w pierwotnych komórkach raka stercza u chorych poddanych radykalnej prostatektomii”.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology).

Specjalizuje się leczeniu:

 • Chorób urologicznych,
 • Łagodny rozrost gruczołu krokowego,
 • Rak gruczołu krokowego,
 • Kamica nerkowa,
 • Choroby męskich narządów płciowych,
 • Rak jądra,
 • Nietrzymanie moczu,
 • Torbiele nerek,
 • Impotencja,
 • Niepłodność męska,
 • Zaburzenia wzwodu,
 • Guz pęcherza moczowego,
 • Żylaki powrozka nasiennego,
 • Guzy nerek,

Wykonuje badania USG

 • Układu moczowego,
 • Prostaty

Umawianie Wizyt On-Line:

Michał Olczak - ZnanyLekarz.pl!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = "//platform.docplanner.com/js/widget.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","zl-widget-s");

Lekarze w Urolodzy w Centrum Medycznym La Vida

dr n.med. Marcin Cichocki
Przyjmuje:

Środa 16:30 - 20:00

Piątek 16:30 - 20:00

Cennik

Wizyta
210zł
Wizyta + USG
340zł
USG Urologiczne
200zł
USG jąder
190zł
USG przezodbytnicze (dr Marcin Cichocki)
200zł
Plastyka krótkiego wędzidełka prącia
1500zł

* przyjmujemy pacjentów powyżej 16 roku życia

Opinie

Bardzo jesteśmy zadowoleni. Polecam Pana dr.Olczaka. USG i wizyta została wykonana profesjonalnie i poświęcił nam Pan dr dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć.
Bardzo pomocny lekarz. Rzeczowo podchodzi do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty :) polecam gorąco!
Bardzo konkretny lekarz,wysłuchał,wyjaśnił ,poradził ,ustalił przyczynę.Lekarz godny polecenia ,Jakub.
Polecam pana Michała Olczaka, życzliwie nastawiony do pacjenta oraz duża wiedza ze swojej specjalizacji.
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Lekarz konkretny, miły pełen zaangażowania. Zapisane leki pomogły mi prawie od razu. Polecam szczerze wszystkim
Bardzo polecam Pana Olczaka.Lekarz Godny polecenia.Miły uprzejmy i bardzo dobre podejście do pacjenta
Polecam. Lekarz godny Polecenia, wysłucha, doradzi, bardzo miły, pomocny.Wizyta przebiegła bez zakłóceń.
Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam
Bardzo dobry i pomocny lekarz. Zlecone badania były szybko wykonane. Polecam z każdym problemem w specjalizacji urologicznej.Wizyta przebiegła profesjonalnie.
Lekarz godny polecenia miły uprzejmy a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta oraz ogromna wiedza jaka posiada
O Panu doktorze dowiedziałem się od znajomej i bardzo go zachwalała że miły i dużo pieniędzy nie bierze no i muszę przyznać z uśmiechem, że koleżanka koleżanka miała rację. Polecam :)
Borykalem się z problemami dotyczącymi oddawania moczu, byłem u wielu lekarzy lecz żaden nie był w stanie mi pomóc. Poszedłem do doktora Olczaka i w przeciągu 2 tygodni problem został wyleczony :)
Bardzo dobry i pomocny lekarz. Zlecone badania były szybko wykonane. Dla Pana doktora pacjent to osoba a nie kolejny punkt. Polecam z każdym problemem w specjalizacji urologicznej.
Miałem problemy z cewką moczową, ból bie do opisania, kilku tygodniowe leczenie u innych super lekarzy zdało się na nic, jakies leki i inne cuda za miliony monet a to zwykłe suplementy. U Pana dra zasiegnalem porady, przepisal lek który byl lekiem i po 5 dniach spokoj do dzisiaj. Polecam
Witam,chciałbym pochwalić lekarza Michała Olczaka,bardzo miły człowiek,uprzejmy,kulturalny,wysłucha co człowiekowi dolega i coś zaradzi,oby więcej takich osób w tym zawodzie !
Polecam wszystkim super doktor znakomity ogólnie wszystko zdiagnozował mogę wszystkim go polecić warto z niego skorzystać
Bardzo dobry specjalista. Borykałem się z bolesną dolegliwością układu moczowego, która całkowicie dezorganizowała moje życie. Liczyłem przede wszystkim na szybką i skuteczną pomoc i ją otrzymałem. Dolegliwości ustąpiły błyskawicznie i co najważniejsze już nie wróciły. Polecam Pana Doktora.
Do Pana doktora trafiłam poszukując dobrego urologa i po przeczytaniu wystawionych opinii się nie zawiodłam. Bardzo miły i kulturalny lekarz. Profesjonalne podejście,dokładnie wszystko wytłumaczył i zlecił dalsze badania. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.
Bardzo mily i kulturalny lekarz. Rzeczowo podszedl do problemu oraz odpowiedzial wyczerpujaco na wszystkie pytania. Polecam z czystym sumieniem.
Pan doktor bardzo miły fachowy pomógł mi rozwiązać mój problem wszystko dokładnie wytłumaczył gorąco polecam Pana doktora
Bylem na wizycie u Pana doktora i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, profesjonalne podejście, doskonale potrafi wytłumaczyć jak i pomoc, polecam.
Przyszedłem do Pana doktora z problemem stulejki. Zostałem zapisany na zabieg . Podczas badania ogólnego moczu przed zabiegiem okazało się że mam cukrzycę która była powodem mojeg problemu. Dzieki Panu doktorowi teraz kontroluje swoją chorobę A problemy urologiczne nie wróciły. Polecam.
Serdecznie polecam pana doktora. Fachowo wysłuchał z jakim problemem zdrowotnym do niego przyszedłem. Postawił diagnozę przyczynę dolegliwości i zalecił leczenie, które szybko dało efekty.
Witam! Polecam wszystkim Pana doktora :) Zapewnia fachową pomoc, bardzo kontaktowy i pomocny. Udziela wszelkich wyjaśnień i informacji na czym polega choroba. Podpowiedział ak zmienić podejście do życia i choroby oraz czego unikać. Polecam!
Kilkudniowy pobyt W Łodzi przerodził się w koszmar. Ból w okolicach nerek był nie do wytrzymania. Udało mi się dostać do Pana dr. który po konsultacji, przebadaniu i zrobieni badań wykrył kamienie w nerkach. Na szczęście w moim przypadku obyło się zabiegów po których musiałem zostać na obserwacji. Za kilka tygodni muszę się udać na wizytę kontrolna i zastanawiam się czy nie wybrać się jednak znów do Pana Olczaka. Będę chyba spokojniejszy mimo że stracę trochę czasu na dojazd. Polecam
Szybka, profesjonalna, bez bólu i co najważniejsze trafnie postawiona diagnoza. Pan Michał bardzo sympatyczny i pomocny.
Polecam. Lekarz z powołania o dużej wiedzy. Od razu postawił dobrą diagnozę. Lekarz ma podejście do ludzi.
Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz, doskonale potrafi wytłumaczyć jak i pomoc w problemie, jak najbardziej polecam
Bardzo polecam tego lekarza.Mój problem polegał na kamieniu na nerkach lekarz bardzo mi pomógł, obyło się bez wizyty u Nefrologa .
Polecam! Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do danej sprawy. Lekarz nie jak każdy inny, ponieważ podchodzi indywidualnie do pacjenta

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Odbyte kursy i certyfikaty

 1. Kurs Praktyczny PTU – USG urologiczne 06/2017
 2. XLVI Kongres PTU Katowice 06/2017
 3. XIII Spotkanie Sekcji Adeptów Urologii 09/2016
 4. XLVI Kongres PTU Katowice 06/2016
 5. Kurs Praktyczny PTU – USG urologiczne 11/2015
 6. II Sympozjum Sekcji Urologii Onkologicznej 02/2015
 7. VI Warszawskie Seminarium Neurourologii 12/2014
Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca