Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Marta Czaj

Ginekolog

 • Lekarz ginekolog z doświadczeniem klinicznym.
 • Zajmuje się również prowadzeniem ciąży.
 • Doświadczona ultrasonografistka, uczestniczyła w wielu kursach USG ginekologicznego i USG ciąży.

Specjalizuje się w wykonywaniu tak zwanego USG genetycznego ciąży, wykonuje zabiegi wymrażania nadżerek, dodatkowo do wizyty wykonuje również USG piersi.

Posiada certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (nr certyfkatu: 129/2015.)

Umawianie Wizyt On-Line:

lek. Marta Czaj - ZnanyLekarz.pl

Lekarze Ginekolodzy w Centrum Medycznym La Vida

dr n. med. Magdalena Kajdos
Przyjmuje:

Poniedziałek 17:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 13:00

dr n.med. Anna Nowak-Glück
Przyjmuje:

Piątek 15:00 - 19:00

Cennik

Kłykciny kończyste - wymrażanie ciekłym azotem **
250zł
Wizyta u ginekologa
220zł
Wizyta u ginekologa w sobotę
250zł
USG ginekologiczne*
210zł
Wizyta w ciąży
220zł
USG ciąży do 10 tyg.
210zł
Wizyta + USG ginekologiczne
350zł
USG ciąży powyżej 10 tyg.
270zł
USG ciąży do 10 tyg. + wizyta
350zł
USG ciąży powyżej 10 tyg. + wizyta
380zł
USG genetyczne płodu II trymestr
350zł
USG genetyczne płodu III trymestr
350zł
Wizyta u ginekologa + Cytologia
280zł
Wymrażanie nadżerek (lek. Marta Czaj)
450zł
Założenia Pessara *
220zł

** 250 zł do 5 zmian, powyżej 5 zmian cena ustalana z lekarzem. Zabieg wykonuje lek. Marta Czaj

* Jeśli to pierwsze spotkanie w naszej poradni badanie USG jedynie w pakiecie z wizytą. Nie wykonujemy samego badania USG

Antykoncepcja

Założenie wkładki domacicznej hormonalnej *
450zł
Założenie klasycznej wkładki domacicznej *
450zł
Założenie podskórnego implantu antykoncepcyjnego *
500zł
Usunięcie wkładki *
260zł
Usunięcie implantu *
400zł

* Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja ginekologiczna od 200zł. Ceny nie obejmują ceny wkładki/ implantu/ pessara.

Opinie

Pani Doktor w 100% profesjonalnie podchodzi do pacjenta, jest komunikatywna, cierpliwie odpowiada na pytania. Podczas wizyty panuje miła i kulturalna atmosfera.
Polecam. Merytoryczna , fachowa pomoc. Do tego Pani doktor jest miłą osobą. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie.
Dobrego ginekologa szukałam bardzo długo. Wiele razy się zawiodłam, więc dobre podejście do pacjenta dużo dla mnie znaczy. Panią Martę poleciła mi koleżanka. Prowadziła ona moją ciążę dwa lata temu i jest moim ginekologiem do tej pory. Jest miłą i ciepłą osobą wykonującą wszystkie niezbędne badania. Jest też rzeczowa i dba o swoich pacjentów.
Bardzo polecam Panią Doktor. Wizyta przebiegła sprawnie, bez stresu. Pani Doktor bardzo pomocna i profesjonalna, wysłuchała i doradziła. To na pewno nie moja ostatnia wizyta w tym gabinecie.
Bardzo polecam Panią Doktor, jeśli chodzi o pierwszą wizytę. Cierpliwie i uprzejmie wytłumaczy wszystko na temat antykoncepcji. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę.
Bardzo polecam Panią doktor. Byłam kilkakrotnie na kontrolach i nigdy się nie zawiodłam. Godna polecenia
Pani doktor bardzo miła i solidna wszystko wytłumaczyła krok po kroku co mam zrobić z moim problemem bardzo polecam
Bardzo dobre podejście do pacjenta i problemu. Pani doktor szybko zdjagnozowala mój problem i ukierunkowana mnie na odpowiednie leczenie.
Pani doktor bardzo miła i solidna. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania oraz daje poczucie bezpieczeństwa i widać zaangażowanie w tym co robi.
Byłam na wizycie kontrolnej, pani doktor dokładnie sprawdziła, czy mam aktualne wszystkie badania, zleciła wykonanie tych, które już są nieaktualne, przypomniała o samokontroli piersi. Lekarz była przyjemna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania.
Witam. Bardzo miła i sympatyczna pani Doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśniła, doradziła i uspokoiła. I dobrała odpowiednie leki. Jestem zadowolona polecam.
Pani Doktor była bardzo miła, bardzo wyczerpująco odpowiadała na pytania, podczas badania była delikatna. Dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam.
Bardzo polecam Panią doktor. Szybko postawiła diagnozę i odpowiednie leczenie. Czuję się lepiej i na pewno będę dalej kontynuować leczenie u Pani doktor.
Punktualność delikatność rzetelność i niskie ceny. Pani doktor miła uprzejmą. Napewno wrócę :) dobra doktor
Pani Doktor jako jedyna z wszystkich ginekologów, u których byłam postawiła dobra diagnozę i odpowiednio dobrała leki, co skutecznie pomogło uporać się z moimi przypadłościami. Posiada ogromną wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy. Rzetelna, konkretna i bardzo pomocna, pełen profesjonalizm. Polecam!
Do Pani doktor zdecydowałam się umówić na podstawie ocen pacjentów na ZnanyLekarz.pl. I muszę przyznać, że wszystkie pozytywne oceny są w 100% zgodne z rzeczywistością. Atmosfera u Pani doktor fenomenalna, nie czuć żadnego skrępowania w opisywaniu swoich dolegliwości. Nie jest to jednostronny monolog lecz rozmowa. Badanie wykonane bardzo delikatnie i trafnie postawiona diagnoza.
Bardzo miła Pani Doktor dokładnie wszystko tłumaczy , badanie bezboleśnie przeprowadzone . Szybko zdiagnozowany problem . Polecam z czystym sumieniem.
Pani Doktor jest niezwykle uprzejma i empatyczna. Potrafi słuchać i wyciągać wnioski. Wszelkie objawy traktuje poważnie. Bardzo polecam
pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Jak najbardziej godna polecenia. Bardzo miłe nastawienie w stosunku do nowych pacjentów
Pani Doktor jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę rzetelnie. Chciałabym aby każdy lekarz taki był. Zebrała wszystkie istotne informacje, odpowiedziała na wszystkie moje pytania z uśmiechem na twarzy. Nie pospieszała. Czułam się na tej wizycie mile widziana.
No i właśnie takiego lekarza szukałam,którego interesują potrzeby i problem pacjenta,takiego który doradzi i skieruje na konkretne badania a potem ewentualny zabieg W pełni i z czystym sumieniem Polecam.
polecam pania doktór byłam u niej kilka razy i bardzo sympatyczna lekarka . jestem zadowolona. Prowadziła moją ciążę do końca i dzidziuś urodził się zdrowy i silny . Jestem dumna mama i to wszystko dzięki pani doktor która tak dobrze podczas ciąży mi radzila
Pani doktor bardzo skrupulatnie przeprowadziła wywiad ze mną, a potem zabrała się do badania. Doceniam jej zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu. Moje problemy dotyczyły menopauzy i zostały zredukowane już po pierwszej wizycie. Na pewno będę kontynuować wizyty u tej pani doktor.
Pani doktor bardzo rzeczowa,miła, dba o czystość swojego stanowiska pracy, przed czynnością uprzedza co będzie robić. Badania całkowicie bezbolesne. Polecam dla osób na pierwszą wizytę.
Najlepszy ginekolog, do którego udało mi się trafić! Zdecydowanie polecam.Bardzo sympatyczna lekarka.
Pierwszy raz wyszłam z gabinetu ginekologicznego w pełni zadowolona z wizyty. Pani doktor jest bardzo miłą osobą, kompetentną i delikatną podczas badania. Z uwagą słucha pacjenta i dokładnie wszystko tłumaczy. Po pierwszej wizycie jestem przekonana, że zostanę stałą pacjentką Pani doktor.
Pani doktor wszystko zrozumiale tłumaczy. Jest bardzo delikatna. Atmosfera w czasie wizyty bardzo miła.
Bardzo kompetentna, miła i delikatna osoba. Podchodzi z ogromnym wyczuciem do pacjenta, nie wprowadza atmosfery skrępowania i przede wszystkim zna się na tym co robi.
Bardzo polecam panią doktor.Zna się na tym co robi.Poszłam do niej ze wstydliwym problemem i bardzo konkretnie zajęła się moją chorobą i przepisała leki które odrazu pomogły.
Polecam Panią Doktor. Pierwszy raz byłam u kobiety ginekolog. I jestem szczerze zadowolona. Profesjonalne podejście. Szczegółowy wywiad. Osoba bardzo miła i kompetentna. Polecam
Do Pani Doktor Marty Czaj trafiłam z polecenia przyjaciółki, która była bardzo zadowolona z wizyty. To bardzo kompetentna, miła i sympatyczna pani doktor. Pierwsza wizyta poparta była szczegółowym i rzetelnym wywiadem. Atmosfera podczas wizyty spokojna i niekrępująca. Wszystkie badania, o które poprosiłam (cytologia, USG ginekologiczne, USG piersi) zostały przeprowadzone. Polecam wszystkim Panią Doktor Czaj. Przyjaciółka miała rację. :)

lek. Marta Czaj – posiadane certyfikaty

 • XXXII Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego 3-5 września 2015
 • VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej 24-26 maja 2015
 • „Fetal malformations” 6-7 września 2013
 • „Praktyczna ultrasonografia w ginekologii i położnictwie” 24-25 maja 2013
 • „Aktualne możliwości terapii wewnątrzmacicznej płodu” 20 kwietnia 2013
 • „Diagnostyka ultasonograficzna wad rozwojowych płodu” 7 lutego 2013
 • „Nieinwazyjna metoda leczenia mięśniaków macicy” 14 grudnia 2012
 • „Endoskopia w diagnostyce i leczeniu niepłodności” 19-20 kwietnia 2012
 • „Zaawansowane techniki operacyjne w ginekologii zaburzenia statyki narządów moczowo-płciowych u kobiet” 25-26 czerwca 2010
 • „Clinical Application of Doppler In Prenatal Medicine” ISUOG14-15 maja 2010
 • „Fetoskopia w terapii płodu” 19-20 lutego 2010

Dorobek Naukowy

 • Marta Czaj, K.Szaflik:Terapia wewnątrzmaciczna płodu z wodogłowiem, W: Przypadki kliniczne w perinatologii, red. Wielgoś M., Kamiński P., Warszawa : Medical Education Sp.z o.o., 2012 s.179-185
 • K.Szaflik, P.Nowak, A.Bielak, M.Czaj, J.Wojtera, W.Krzeszowski, K.Sobczuk, I.Maroszyńska, M.Respondek-Liberska, K.Janiak: Leczenie zespołu przetoczenia między płodami /TTTS/ – porównanie dwóch terapeutycznych metod -amnioredukcji i laseroterapii, Ginekologia Polska, 2013, nr 1, 84, s. 24-31, pkt.15 IF – 0,411
 • K. Szaflik, M.Czaj, L.Polis, J.Wojtera, W.Szmański, W.Krzeszowski, B.Polis, M.Litwińska, W. Mikołajczyk, K.Janiak, I. Maroszyńska, E.Gulczyńska: Terapia płodu – ocena zastosowania shuntu komorowo-owodniowego w leczeniu wodogłowia. Ginekol Pol 2014; 85(12):916-922
 • Czynny udział w Seminarium Sekcji Terapii Płodu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego “Fetoskopia w terapii płodu” (“Wodogłowie” Czaj.M.)
 • Czynny udział w VII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej (“Uropatia zaporowa – analiza wyników terapii wewnątrzmacicznej.” Wojtera J., Sobczuk K., Draga E., Litwińska M., Czaj M., Krzeszowski W., Piaseczna-Piotrowska A., Jaskólska E., Gulczyńska E., Szaflik K.), 24-26 maja 2015.
Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca