Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Marcin Czekała

Ortopeda

Przyjmuje dorosłych oraz dzieci.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dla Dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jest w trakcie Studiów Doktoranckich. Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządu ruchu: kości, mięśni, stawów.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, uczestnik licznych kursów oraz szkoleń, w tym również szkoleń cadaverowych.

Umawianie Wizyt On-Line:

Marcin Czekała - ZnanyLekarz.pl

Inni lekarze

Dr n. med. Wojciech Gwizdała
Przyjmuje:

Poniedziałek 13:00 - 18:00

Cennik

Wizyta
150zł
Wizyta + USG jednego stawu
220zł
Wizyta + USG dwóch stawów
280zł
USG bioderek u niemowląt
130zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta *
50zł

* Przed iniekcją konieczna konsultacja

Opinie

Przyszedłem do lekarza ze spuchnięta kostką. Na miejscu zostało wykonana badanie USG, na całe szczęście nic poważnego się nie stało. Na plus także to że mimo iż wizyta była prywatna nie byłem namawiany na kolejna wizytę. Mam przyjść jeśli coś będzie się działo, ale nie wcześniej niż za 3 tyg. Polecam. Fajny lekarz i fajny gabinet.
Była to moja pierwsza wizyta - powodem był ból barku. Pan doktor wykonał badanie USG i okazało się, że jest problem z obojczykiem. Otrzymałem skierowanie na rehabilitację i po kilku tygodniach widać poprawę - ból ustąpił i sprawność ręki również się poprawia. Pana doktora bardzo cenię za jego podejście i wiedzę. Dziękuję za pomoc.
Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta. Dokładny w swojej pracy, zaangażowany. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział jak będzie wyglądać dalsze leczenie nogi po skręceniu. Z wizyt jestem bardzo zadowolona.
Do Pana doktora trafiłam po złamaniu nogi, którego dostałam podczas treningu w piłkę nożną. Dr Czekałę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Cierpliwie i niezwykłe dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, udzielał cennych rad oraz wskazówek a także skierował na rehabilitację. Dodatkowym atutem jest przytulny, zawsze czysty gabinet. Wizyty odbywają się bez żadnych opóźnień
Konsultowałem się odnośnie nagłego urazu kolana. Pan doktor szybko i trafnie zdiagnozował problem i zaordynował leczenie. Poradził również jak mogę pomóc sobie we własnym zakresie. Jestem bardzo zadowolony, polecam.
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia,miałam problemy z kolanem>Pan doktor dobrał odpowiednie leczenie,teraz znacznie lepiej się poruszam. Dziekuję Panie Marcinie
jestem ogromnie zadowolony z pracy pana doktora trafiłem do nie go z urazem nogi świetnie podjęte leczenie i szczegółowe wyjaśnienia polecam ogromnie
Wizyta w bardzo przyjaznym dla oka gabinecie. Pan doktor szczegółowo przeprowadził wywiad. Dostosował zalecenie do możliwości fizycznych, skierował na zabiegi. Lekarz zadawal bardzo wiele pytań aby jak najdokładniej i jak najwięcej informacji uzyskać o moim stanie. Badanie fizykalne było bardzo dokładne, mimo że przyszłam z jednym problemem zostałam prze ana od stopy po przyslowiowy czubek głowy. Rzetelna diagnoza, miły kontakt
Z wizyty u pana doktora jestem zadowolony. Konkretnie podchodzi o problemu pacjenta, bez owijania w bawełnę. Zrobił badanie, zapytał o dolegliwości. Poświęcił mi dużo czasu i można powiedzieć, że jestem zadowolony z wizyty.
Trafiłam do Pana Marcina z synem po wypadku na zawodach sportowych, miał poważną kontuzję kolana. Pan doktor wdrożył skuteczne leczenie, dzięki któremu syn szybko stanął na nogi. Polecam p. Czekałę, jest dobrym specjalistą!
Jestem pod opieką Pana doktora już jakiś czas, i jestem bardzo zadowolona. Właściwie zdiagnozował wypadającą rzepke, wdrożył odpowiednie leczenie, wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Wywiad i badanie przeprowadzone na najwyższym poziomie.
Wizyta w bardzo przyjaznym dla oka gabinecie. Pan doktor szczegółowo przeprowadził wywiad. Dostosował zalecenie do możliwości fizycznych, skierował na zabiegi. Lekarz zadawal bardzo wiele pytań aby jak najdokładniej i jak najwięcej informacji uzyskać o moim stanie. Badanie fizykalne było bardzo dokładne, mimo że przyszłam z jednym problemem zostałam prze ana od stopy po przyslowiowy czubek głowy. Rzetelna diagnoza, miły kontakt
Serdecznie polecam Lekarz wykrył u mnie nowotwór kręgosłupa na szczęście w stopniu lekim ortopeda od razu przyjął mnie na odział ortopedyczny i po długim wywiadzie zostałam podana badaniom .Bardzo sympatyczne i specjalistyczne podejście do chorych
Pan doktor w moim przypadku zastosował blokadę przeciwbólową. Sprawny w działaniu, obeznany w temacie urazów. Luźna atmosfera podczas wizyty. Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem i na pewno mogę polecić osobę pana doktora.
Doktor Czekała bardzo miły człowiek. Jest bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta. Przede wszystkim bardzo dokładne i szczegółowe wyjaśnienia co do stanu zdrowia. Przyjazny gabinet co sprzyja pacjentom i od razu poprawia się samopoczucie.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Problem z dłonią był powodem mojej wizyty. Pan doktor najpierw wypytał skąd problem z ręką, wykonał badanie i skierował jeszcze na prześwietlenie. Finalnie okazało się, że mam pękniętą kość – konieczny był gips. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy jednak ogromne podziękowania dla pana doktora za profesjonalne podejście do mojego przypadku. Tego oczekuję właśnie od specjalistów. Aktualnie gips jest już zdjęty, chodzę na rehabilitację ręki i jest coraz lepiej. Dziękuję.
Bardzo miły i konkretny Pan doktor. Zoperował mi -(artroskopie) kolana. Minął miesiąc A ja chodzę bez problemu wreszcie po schodach. Polecam bo to świetny ortopeda.
Pan doktor pojawił się na czas. Widać, że lekarz jest rzeczowy skupia się na każdych szczegółach. Lekarz godny polecenia.Zna się na swoim fachu. Widać, że dba o swoich pacjentów. Nie patrząc na ich portfel. Wizyta przebiegła bardzo miło, lekarz bardzo mi pomógł. Na pewno do niego wrócę.
Kontuzja mięśnia czworogłowego wymagała konsultacji z lekarzem i dlatego trafiłem do pana doktora. Bardzo konkretny i rzeczowy, potrafi wszystko wytłumaczyć. Dokładny w swojej pracy, wszystko musiał dokładnie sprawdzić przed postawieniem diagnozy. Godny polecenia lekarz z ogromną wiedzą. Polecam
Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Życzliwie z cierpliwością tłumaczy na czym polega problem zdrowotny, a także przedstawia warianty możliwości leczenia. Szczerze polecam
Świetny Fachowiec. Operowal mi haluksa Jestem bardzi zadowolona i wdzięczna Panu doktorowi za moją nozke . Empatyczny z wyjątkowym wyczuciem i delikatnością podchodzi do pacjentów. OBY więcej takich lekarzy
Bardzo miły i sympatyczny profesjonalista. Konkretnie podszedł do mojego przypadku kolanowego. Wizyta przebiegła sprawnie i wszystkie informacje otrzymałem w czytelny sposób.
Lekarz - po prostu polecam. I będę korzystała w przyszłości. Terapia PRP, którą na moje kolana zastosował pan doktor bardzo skuteczna. Po miesiącu kolano funkcjonuje normalnie.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Lek. Marcin Czekała wykonuje:

 • USG narządów ruchu,
  • USG kolna,
  • USG stawu ramiennego,
  • USG stawu skokowego,
  • USG nadgarstka,
  • USG stawu łokciowego,
  • USG obręczy barkowej,
  • USG stawu biodrowego,
  • USG stopy,
 • USG bioderek u niemowląt
Copyright © 2021 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca