Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

dr n.med. Marcin Cichocki

Specjalista Urolog

Od 2010r. pracuje w Klinice Urologii szpitala im.WAM. w Łodzi.
 Posiada duże doświadczenie kliniczne oraz liczne certyfikaty badań USG.
Posiada europejską specjalizację w dziedzinie Urologii – certyfikat FEBU (Fellow of the European Board of Urology)

Specjalizuje się leczeniu:

 • chorób urologicznych,
 • nowotworów układu moczowego,
 • niepłodności,
 • chorób układu moczowego,
 • infekcji dróg moczowych,
 • krwiomoczu,
 • kamicy moczowej,
 • chorób narządów płciowych,
 • stulejki,
 • impotencji,

Wykonuje badania USG

 • Układu moczowego
 • Prostaty
 • Przezodbytnicze 

Umawianie Wizyt On-Line:

dr n.med. Marcin Cichocki - ZnanyLekarz.pl

Lekarze w Urolodzy w Centrum Medycznym La Vida

lek. Michał Olczak
Przyjmuje:

Wtorek 15:20 - 20.00

Cennik

Wizyta
210zł
Wizyta + USG
350zł
USG Urologiczne
200zł
USG jąder
200zł
USG przezodbytnicze (dr Marcin Cichocki)
200zł
Plastyka krótkiego wędzidełka prącia
1500zł

* przyjmujemy pacjentów powyżej 16 roku życia

Opinie

Bardzo rzeczowy i profesjonalny specjalisa. Cała wizyta przebiegła w szybki i bezprooblemowy sposób.
Rzeczowy i konkretny lekarz. Pełny profesjonalizm. Diagnoza postawiona po badaniu. Jestem zadowolony z wizyty. Polecam
Pełna profesja. Lekarz bardzo uważnie słucha pacjenta. Badania i wyniki wykonane w szybkim tempie. Bardzo profesjonalnie.
Pan Doktor niezwykle sympatyczny! Luźna atmosfera, tona żartów, a przy tym naprawdę profesjonalne podejście względem problemu z którym przyszedłem. Szczerze polecam wizyty u tego lekarza, szczególnie osobom, które są wstydliwe bądź skrępowane takimi wizytami!
Lekarz niezwykle rzeczowy i z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu pacjent nie wstydzi się mówić o intymnych dolegliwościach. Szybko postawił diagnozę i stwierdził, że zabieg chirurgiczny nie jest wymagany. Zalecił odpowiednie postępowanie :)
Konkretne i jasne przedstawienie problemu. Szczegółowe opisanie co dolega i jak sobie z tym poradzić. Pełen profesjonalizm. 100 % satysfakcji. Polecam
Lekarz znający się na swojej profesji. Opanowany,skupiony.Opowiada krótko i na temat bez zbędnego zabierania czasu.
Lekarz godny polecenia rzetelny i profesjonalny doskonale wie co robi. Indywidualnie podchodzi do pacjenta nie ma presji czasu, wszystko spokojnie wytłumaczy. Bardzo miły i uśmiechnięty serdecznie polecam.
Bardzo polecam, lekarz godny polecenia naprawdę. Mówi bardzo powoli I spokojnie, z uśmiechem na twarzy. Polecam z całego serca ;)
Bardzo polecam pana doktora. Podczas wizyty dokładnie mnie zbadał, wszystko wytlumaczyl,a następnie szybko postawił diagnozę. Wszystko to odbylo się w przemiłej atmosferze, dzieki czemu wyszłam bardzo zadowolona z gabinetu. Gorąco polecam!
Gorąco polecam Pana dra oby więcej takich lekarzy. Miła atmosfera. Konkretne informacje na temat problemu z jakim przyszedł pacjent. Pan dr w dostępny sposób przedstawił mi mój problem co bardzo mnie uspokoiło a jest to niezwykle istotne.
Byłem u Pana Doktora na wizycie kontrolnej i konsultacji.Jestem bardzo zadowolony z przebiegu badania, oraz Pan Doktor odpowiedział rzetelnie i profesjonalnie na moje pytania. Polecam bardzo. Pozdrawiam
Wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Pan doktor zainteresował się moim problemem z wiązanym z chodzeniem (jestem osoba poruszającą się o kulach). Do wizyty skłoniły mnie problemy z nietrzymaniem moczu oraz zbadanie stanu prostaty.Samo badanie nie było krępujące, odbyło się bardzo profesjonalnie. Pan doktor przepisał leki i skierowanie na niezbędne badania. Kolejną, kontrolną wizytę ustalił za miesiąc.
Nie musiałem czekać długo w kolejce. Wizyta szybka, konkretna ze skierowaniem na badania + leki aby przetrzymać okres do otrzymania wyników. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Bardzo miły lekarz , na najwyższym poziomie , po wizycie wiedziałem wszystko , przekazane w miły sposób polecam .
Bardzo miły i komunikatywny człowiek. Szybka diagnoza, rozładowanie poddenerwowania u pacjenta, badanie przeprowadzone uważnie i wnikliwie. Na każde zadane pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Oby więcej takich lekarzy, którzy nie tylko leczą, ale też potrafią uspokoić pacjenta i sprawić, że to jednak dość wstydliwe i stresujące badanie przebiega w luźnej, niekrępującej atmosferze.
Polecam w 100%. Problemy urologiczne ustąpiły. Komunikacja między lekarzem a pacjentem bardzo dobra.
Miły i sympatyczny człowiek . Jestem zadowolony z wizyty u niego. Wizyta przebiegła sprawnie i szybko i można z nim normalnie porozmawiać.
Polecam w 200% .Informacja mmiędzy pacjentem a lekarzem przejrzysta i wyraźna,to moja pierwsza wizyta.
Serdecznie polecam pana Marcina, jest z niego bardzo dobry lekarz, zna się na wykonywanej pracy. Na pewno następnym razem umówię się na wizytę.
Dzięki Panu doktorowi uniknąłem groźnych powikłań podczas zwyczajnej choroby układu moczowego. Serdecznie polecam tego lekarza!
Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, kulturalny. Po wizycie pacjent mam odczucie skupienia na swoim problemie.
Polecam serdecznie! Cała wizyta przebiega w miłej atmosferze, pacjent ma wszystko jasno i wyraźnie objaśnione. Doktor Marcin Cichocki jest pełnym profesjonalistą w tym co robi.
Serdecznie polecam Pana doktora. Miła atmosfera podczas wizyty. Fachowość. No i co najważniejsze wdrożone leczenie rozwiązało mój problem.
Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i o nic nie musiałam się dopytywać . Szybkie terminy i profesjonalne podejście do pacjenta
Szybkie terminy i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczył o nic nie musiałem dopytywać. Efekty były widczne po paru dniach leczenia
Umówiłem sie na konsultacje w sprawie częstego odwania moczu, w tak młodym wieku wystraszyłem się trochę ze coś jest nie tak, po rozmowie z Panem doktorem i postawieniu szybkiej diagnozy rozpoczęliśmy leczenie, po kilku tygodniach zaobserwowałem bardzo duza różnice, Jestem bardzo zadowolony, Polecam.
Witam! Polecam wszystkim Pana doktora :) Zapewnia fachową pomoc, bardzo kontaktowy i pomocny. Udziela wszelkich wyjaśnień i informacji na czym polega choroba. Podpowiedział jak zmienić podejście do życia i choroby oraz czego unikać. Polecam!
W tym gabinecie pojawiłem się po rekomendacji mojego kolegi. Pomimo iż lekarza nie znałem wcześniej już od pierwszej chwili wizyty wzbudził moje zaufanie. Przeprowadził szeroki wywiad dopytywał o szczegóły. Takie zachowanie nie jest niestety standardem wśród lekarzy wiec tym bardziej polecam tego lekarza.
Dawid W Użytkownik zweryfikowany 16 kwietnia 2019 Od dłuższego czasu doskwierał mi ból i szczypanie w okolicach cewki moczowej. Byłem u dwóch lekarzy (w tym u jednego urologa) i niestety nie pomogło. Dopiero wizyta u doktora Cichockiego pozwoliła na zwalczenie dolegliwości. Usunął nie tylko objawy, ale również przyczynę, dzięki czemu ból zniknął całkowicie.

Dorobek naukowy:

 1. “Photodynamic Diagnosis and Narrow-Band Imaging in the Management of Bladder Cancer: A Review, Photomed. Laser Surg.”, May 2017 – Kutwin P., Konecki T., Cichocki M., Falkowski P., Jabłonowski Z.,
 2. “A giant renal angiomyolipoma (AML) in a patient with septo-optic dysplasia (SOD)”, Eur. J. Med. Res. 19(1); 2014 – Marcin Cichocki, Marek Sosnowski, Zbigniew Jabłonowski,
 3. “Przypadek całkowitej, wieloletniej remisji przerzutowego raka jasnokomórkowego nerki po nefrektomii i terapii interferonem alfa.” – Marcin Cichocki, Tomasz Konecki,
 4. “Zespół uogólnionej reakcji zapalnej wywołanej zakażeniem układu moczowego (urosepsa) w materiale I Kliniki Urologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.” – Marcin Cichocki,
 5. “Angiomyolipoma w zespole Bournevillee’a – Pringle’a.” – Marcin Cichocki, Marta Sochaj,
Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca