Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Magdalena Ziętara

Ginekolog

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Laureatka licznych nagród na ogólnopolskich konferencjach oraz autorka artykułów opublikowanych w renomowanych czasopismach naukowych. Obecnie rozwój naukowy poświęca tematyce porodu przedwczesnego oraz diagnostyce prenatalnej.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. 

lek. Magdalena Ziętara specjalizuje się w:

  • Prowadzeniu ciąży i porodu,
  • Leczeniu zapaleń w obrębie żeńskich narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową,
  • Doborze antykoncepcji hormonalnej,
  • Doborze hormonalnej terapii zastępczej
  • Leczeniu zaburzeń miesiączkowania
  • Diagnostyce nieprawidłowych krwawień macicznych
  • Ocenie ultrasonograficznej ciąży
  • Ocenie ultrasonograficznej narządu rodnego

Umawianie Wizyt On-Line:

Magdalena Ziętara - ZnanyLekarz.pl

Lekarze Ginekolodzy Centrum Medycznym La Vida

prof. dr hab.n.med Witold Stanisław Malinowski
Przyjmuje:

Piątek 13:00 - 15:00

dr n. med. Magdalena Kajdos
Przyjmuje:

Poniedziałek 17:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 13:00

lek. Marta Czaj
Przyjmuje:

Środa 15:00 - 19:00

lek. Iwona Zawadka
Przyjmuje:

Wtorek 12:00 - 14:00

mgr Anna Myślak
Przyjmuje:

Środa

lek. Anna Nowak-Glück
Przyjmuje:

Piątek 16:00 - 19:00

Cennik

Wizyta u ginekologa
160zł
Wizyta u ginekologa w sobotę
170zł
USG ginekologiczne
150zł
Wizyta w ciąży
160zł
USG ciąży do 10 tyg.
180zł
Wizyta + USG ginekologiczne
280zł
USG ciąży powyżej 10 tyg.
210zł
USG ciąży do 10 tyg. + wizyta
310zł
USG ciąży powyżej 10 tyg. + wizyta
340zł
Wizyta u ginekologa + Cytologia
210zł
Wymrażanie nadżerek (lek. Marta Czaj)
400zł
Kontrola cyklu
100zł
Założenia Pessara *
200zł

Antykoncepcja

Założenie wkładki domacicznej hormonalnej *
490zł
Założenie klasycznej wkładki domacicznej *
390zł
Założenie podskórnego implantu antykoncepcyjnego *
460zł
Usunięcie wkładki *
230zł
Usunięcie implantu *
320zł

* Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja ginekologiczna od 160zł. Ceny nie obejmują ceny wkładki/ implantu/ pessara.

Opinie

Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor. To była moja pierwsza wizyta i na pewno będę wracać. Polecam
Pani doktor obdarzyła mnie i żonę niesamowitą opieką na Oddziale. Okazała się bardzo empatyczna, rzeczowa. Oby więcej takich lekarzy!
Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Rzeczowa, skrupulatna i odpowiedzialna. Wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, a do tego była bardzo sympatyczna. Delikatnie przeprowadzone badanie tylko utwierdziło mnie że dobrze wybrał lekarza. Serdecznie polecam usługi Pani doktor .
Polecam Panią dr. Profesjonalne podejście do każdego klienta. Służy radą, nie zostawi cię bez wyjaśnienia i omówienia krok po kroku jak będzie wyglądał dalszy etap leczenia. Bardzo mi pomogła i zawsze znalazła czas dla mnie. Pani doktor godna polecenia .
Do Pani Magdy trafiłam z polecenia znajomej. Mialam problem zzanikiem miesiączki. Stracilam juz jakiekolwiek szanse na wyleczenie. Pani doktor uratowała mi życie. Dobrała terapie idealnie pod moje problemy, dzięki niej wyszlam z swoich problemów zdrowotnych i mogę myslec o dzieciach w przyszłości. Polecam z całym sercem. Człowiek o złotym sercu i ogromnej wiedzy.
Polecam Panią doktor Magdalenę . Świetny specjalista w swoim fachu, konkretna, odpowiada na każde pytanie. Bardzo sympatyczna, badania zrobione błyskawicznie .Tylko takich lekarzy chciało by się spotykać :)
Pani doktor jest bardzo przyjemną osobą, a co ważniejsze nie zbywa pacjentek. Odpowiada na zadawane pytania rzetelnie i cierpliwie. Wizyta u Pani doktor nie jest udręką, a pacjentka wychodzi spokojna i uzbrojona w wiedzę. Połączenie profesjonalizmu z kobiecą delikatnością powodują, że wybór tego lekarza jest strzałem w dziesiątkę. Polecam.
Pani doktor jest przesympatycznym człowiekiem i profesjonalistą. Na wszystkie nurtujące mnie pytania dostałam szczegółowe odpowiedzi . Polecam
Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, zostały wykonane wszystkie niezbędne badania, dodatkowo duży punkt za punktualność, profesjonalizm i miła atmosferę w trakcie badania :)
To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor , przemiła kobieta i konkretna w końcu się dowiedziałam co mi dolega . Szczerze polecam
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie i kompleksowo wyjaśnione. Pani doktor posiada dużą wiedzę i jest zaangażowana w swoją pracę, mimo obecnej sytuacji. Polecam, warto się badać :)
Empatyczne podejście i bardzo konkretne wytłumaczenie. Polecam tą Panią dla każdej młodej kobiety, która rozpoczyna stosowanie antykoncepcji.
Miałam przyjemność być pacjentką Pani doktor i jestem zachwycona jej profesjonalizmem. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Przemiła atmosfera, uzyskałam odpowiedź na wszelkie pytania i wątpliwości, które mnie dręczyły. Pani Magda indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, dlatego czułam się swobodnie. Polecam serdecznie Panią Magdalenę.
Mimo, iż jestem stosunkowo młodą osobą, przed panią Ziętarą byłam już u trzech lekarzy, jednak żaden z nich nie miał takiego podejścia. Każdy moje bardzo bolesne miesiączkowanie lekceważył. Pani doktor jednak podeszła z zaangażowaniem i zrozumieniem. Nie czułam presji czasu, jak u innych, mogłam wszystko spokojnie wyjaśnić. Ponadto, można czuć się swobodnie i bez stresu. Polecam!
Bardzo miła i dokładna Pani doktor. Podczas wizyty wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Atmosfera podczas wizyta była świetna, nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Oby więcej takich lekarzy !
Obawiałam się wizyty, spotkania z ginekologiem były dla mnie wstydliwą sprawą. Pani Magda sprawiła, że poczułam się swobodnie i przestałam się stresować. Wykazała się profesjonalizmem, jednocześnie zachowując dużo empatii. Na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u pani doktor Magdy.
Wizyta u Pani Magdaleny odbywa się w przyjaznej atmosferze. Trafna diagnoza i szybkie leczenie. Zawsze przed wizytami u ginekologa byłam bardzo zestresowana, odkąd leczę się u Pani Magdaleny nie czuję żadnego stresu przed wizytą. Wszystko jest zawsze wytłumaczone bardzo dokładnie. Serdecznie polecam do korzystania z pomocy pani Magdaleny.
Sympatyczna i pełna uśmiechu Pani Doktor. Od wejścia czuć przyjazną atmosferę. Plusem jest to, że nie trzeba czekać godzinami w kolejce, wizyty odbywają się punktualnie. Pani Magda jest bardzo delikatna - o co ciężko u większości lekarzy ginekologów. Z dokładnością opisuje całe badanie i absolutnie nie trzeba na siłę się o nic dopytywać, wszystko jest jasne i klarowne.
Bardzo zaangażowana Pani Doktor w sprawy pacjentki. Chce pomóc w sposób empatyczny i profesjonalny. Można śmiało zadawać pytania. Widać ogromna chęć pomocy. Pacjentka może czuć się komfortowo.
Byłam trochę zestresowana przed wizytą, ale okazało się, że niepotrzebnie! Pani Magdalena swoim fachowym podejściem rozwiała wszystkie wątpliwości. Była bardzo miła i cierpliwa. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania.
Wizyty u ginekologa należą do bardzo stresujących, Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, dzięki czemu wizyta przebiega w przyjemne atmosferze, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić
Pani doktor bardzo przyjazna.Profesjonalistka.Na konsultacji czułam się bardzo komfortowo.Pani doktor ma doskonały kontakt z pacjentką.Idealnie poprowadzone leczenie.Polecam gorąco
Bardzo sie obawialam, ze pierwsza wizyta u ginekologa będzie stresująca ale przy wejściu do gabinetu wszystkie obawy zniknęły. Wizyta przeprowadzona w milej atmosferze. pani doktor wszystko wyjaśniła co i jak jestem bardzo zadowolona.
Zawsze wizyta u ginekologa budziła u mnie niepokój dopóki nie trafiłam na panią Magdalenę! Sprawna wizyta, zero bólu. W końcu ginekolog który potrafił dobrać antykoncepcję odpowiednia dla mojego organizmu. Polecam.
Byłam u wielu gineologów, ale dopiero wizyta u Pani Magdaleny okazała się przełomowa. Pani doktor jest przemiłą osobą i ma bardzo fachowe podejście do pacjenta. Otrzymałam odpowiedź na każde pytanie oraz odpowiednie leczennie. Bardzo dziękuję za pomoc.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Copyright © 2021 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca