Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

dr n. med. Magdalena Kajdos

Specjalista Ginekolog i Położnik

Zajmuje się także ginekologią dziecięcą od 6-mc życia.

Lekarz ginekolog z doświadczeniem klinicznym.

Pracuje w szpitalu ICZMP w Łodzi w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej oraz w poradni przyszpitalnej, gdzie przyjmuje dzieci oraz dorosłych. Zajmuje się również prowadzeniem ciąży.

Wykonuje badania USG, oraz kolposkopię.

Magdalena Kajdos specjalizuje się w:

 • Leczeniu nowotworów narządów rodnych,
 • Prowadzeniu ciąży i porodu,
 • Leczeniu zapalenia w obrębie żeńskich narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową,
 • Doborze antykoncepcji hormonalnej,
 • Leczeniu zaburzeń miesiączkowania,
 • Leczeniu nietrzymania moczu,
 • Doborze hormonalnej terapia zastępczej,

Umawianie Wizyt On-Line:

dr n. med. Magdalena Kajdos - ZnanyLekarz.pl

Lekarze Ginekolodzy Centrum Medycznym La Vida

lek. Marta Czaj
Przyjmuje:

Środa 15:00 - 19:00

dr n.med. Anna Nowak-Glück
Przyjmuje:

Piątek 15:00 - 19:00

Cennik

Kłykciny kończyste - wymrażanie ciekłym azotem **
250zł
Wizyta u ginekologa
220zł
Wizyta u ginekologa w sobotę
250zł
USG ginekologiczne*
210zł
Wizyta w ciąży
220zł
USG ciąży do 10 tyg.
210zł
Wizyta + USG ginekologiczne
350zł
USG ciąży powyżej 10 tyg.
270zł
USG ciąży do 10 tyg. + wizyta
350zł
USG ciąży powyżej 10 tyg. + wizyta
380zł
Wizyta u ginekologa + Cytologia
280zł
Wymrażanie nadżerek (lek. Marta Czaj)
450zł
Założenia Pessara *
220zł

** 250 zł do 5 zmian, powyżej 5 zmian cena ustalana z lekarzem. Zabieg wykonuje lek. Marta Czaj

* Jeśli to pierwsze spotkanie w naszej poradni badanie USG jedynie w pakiecie z wizytą. Nie wykonujemy samego badania USG

Antykoncepcja

Założenie wkładki domacicznej hormonalnej *
450zł
Założenie klasycznej wkładki domacicznej *
450zł
Założenie podskórnego implantu antykoncepcyjnego *
500zł
Usunięcie wkładki *
260zł
Usunięcie implantu *
400zł

* Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja ginekologiczna od 200zł. Ceny nie obejmują ceny wkładki/ implantu/ pessara.

Opinie

Pani doktor bardzo miła, delikatna i rzetelna. Wizyta przebiegła bez pośpiechu, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Gorąco polecam!
Pani ginekolog bardzo konkretna – doskonały fachowiec. Prowadzi dość obszerny wywiad, wizyty w przyjaznej atmosferze. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Badanie również przeprowadzone profesjonalnie.
Pracę i wizytę oceniam najwyższej jak się da. To była moja kolejna wizyta i ponownie miałam okazję przekonać się o profesjonalnym podejściu pani doktor. Sympatyczna, miła osoba. Pyta o wszystko dokładnie, tłumaczy w prosty sposób jeżeli tego sytuacja wymaga, delikatna.
Naprawdę z czystym sercem polecam! Pani Doktor jest przemiłą osobą, cała wizyta w bezstresowej atmosferze, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. To była moja pierwsza wizyta, na pewno nie ostatnia :)
Doświadczony lekarz, dokładnie prowadzi wywiad z pacjentem. Bardzo miła i sympatyczna. W mojej ocenie tak właśnie powinna wyglądać wizyta u ginekologa. Badanie przeprowadzone bez zastrzeżeń.
Bardzo pozytywnie oceniam wizyty u pani ginekolog – delikatna, profesjonalna na każdym kroku. Miła w kontakcie bezpośrednim, wszystko dokładnie tłumaczy. Skrupulatna jeżeli chodzi o badanie. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pani doktor.
W mojej ocenie doskonały specjalista. Potrafi słuchać swojego pacjenta, rozwiewa wszystkie wątpliwości, dokładnie wszystko tłumaczy. Podczas wizyty miałam też wrażenie, że ma dla mnie nieograniczony czas i chce przede wszystkim być pomocna – dla mnie super ginekolog i przede wszystkim życzliwy człowiek.
Pani doktor prowadziła moją ciążę. Zawsze wszystko dokładnie badała, sprawdzała. Prowadziła też dogłębny wywiad. Ani razu nie miałam zwątpienia w jej metody pracy. Dziś już mogę powiedzieć, że ciąża prowadzona prawidłowo i z czystym sumieniem polecam przyszłym mamą.
Byłam pierwszy raz ale już wiem, że nie ostatni. Bardzo pozytywna osoba z którą po ludzku można porozmawiać. Dokładnie pyta o wszystko i tłumaczy. Takiego podejścia od ginekologa wymagam.
Pani doktor jest uważna, rzeczowa, kompetentna, a przy tym życzliwa. Zareagowała bardzo konkretnie, udzieliła wyczerpujących informacji. Jeśli stresujesz się w ciąży, polecam.
U Pani Magdy byłam już nie raz. Od początku wzbudziła zaufanie. Bardzo miła i sympatyczna w kontakcie z pacjentem. Wszystko dokładnie tłumaczy, prowadzi dokładny wywiad. Ma czas dla swojego pacjenta. Takiego podejścia oczekuję od specjalisty.
Z całego serca polecam wszystkim kobietkom Panią Kajdos. Jest pierwszym ginekologiem, który tak delikatnie i bezstresowo mnie przebadał. Kompetentna, sympatyczna lekarka z powołaniem. Oby każdy taki był. Na pewno wrócę do Pani za miesiąc :)
Od samego wejścia Pani Doktor sprawiła że moja córka która ma 2 lata zaczęła się uśmiechać I nie miała oporów do przeprowadzenia badania. Badanie było zrobione sprawnie i zarazem dokładnie, co dla takich maluszków jest bardzo ważne. Diagnoza i leczenie szczegółowo opowiedziane . Bardzo polecamy .
Byłam dzisiaj u Pani Magdaleny i z pewnością nie była to ostatnia wizyta. Przecudowna,spokojna kobieta. Badanie jak i wywiad przeprowadzony bez krępujących momentów, a atmosfera luzna i przyjazna. Właśnie tego potrzebujemy od ginekologa wyrozumiałości,spokoju i uśmiechu. Polecam z całego serca!!
Pani Doktor bardzo pozytywna i życzliwa osoba. Odznacza się dużym spokojem, dzięki czemu wizyta nie była stresująca. Wysłuchała, rzetelnie doradziła. Lekarz z powołania.
Bardzo profesjonalne podejście. Na wizycie byłam z 10letnią córką, p. Doktor cały czas starała się przezwyciężyć strach u mojej córki, bardzo ciepła osoba. Mimo, że wizyta była późno - wcześniej nie mogłyśmy przyjechać, lekarz na nas poczekała i w trakcie wizyty była bardzo cierpliwa, wysłuchała do końca. W pełni polecam tego lekarza.
Spotkałam Dr Kajdos przy komplikacji pierwszej ciąży w CZMP. Uratowała ją, doniosłam. Kolejną ciążę prowadziła juz Pani Kajdos. Polecam z czystym sercem.
To moja kolejna wizyta u dr. Kajdos z czystym sumieniem Polecam. Pani Magdalena to osoba kompetentna oraz sympatyczna, ktora przede wszystkim zna się na swojej pracy i dba o swoich pacjentow.
Pani Doktor jak zwykle bardzo miła i profesjonalna. Odpowiada na wszystkie pytania, spokojnie rozwiewa wątpliwości.
Pierwsza wizyta dla mnie 10/10. Jestem bardzo wstydliwa, a Pani Doktor na tyle życzliwa, że wstyd został oddelegowany, a ja bez patrzenia na zegarek mogłam powiedzieć o wszystkich moich "dolegliwościach". Jestem pewna, że mam już swojego ginekologa - od dziś. :)
Zaluje ze dopiero dzis trafilam na Pania Magdalene. Mila usmiechnieta a przedewszystkim zainteresowana pacjentem. Polecam wszystkim
Takiego ginekologa potrzebuję! Rzeczowa i miła rozmowa o moim problemie,który okazał się błachy. Jestem pod wrażeniem życzliwości i spokoju pani doktor. Gorąco polecam...☺
Badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Pani doktor ma bardzo przyjazne usposobienie, dzięki czemu wizyta nie była stresująca. Gabinet jest dobrze wyposażony oraz czysty. Serdecznie polecam!
Wizyta przebiegła wzorcowo, Pani doktor sprawdziła czy mam aktualne wszystkie badania, skierowała mnie na te, które powinnam wykonać, przypomniała oczywiście o samobadaniu piersi. Pełen profesjonalizm, jestem zadowolona.
Bardzo dobry lekarz, miłe, profesjonalne ,podejście do pacjentek. Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła i poinstruowała co dalej. Polecam

Dorobek naukowy:

 • Kajdos M., Janas Ł., Kolasa-Zwierzchowska D., Wilczyński JR., Stetkiewicz T. “Mikrovesicles at the potential biomarker of neoplastic diseases and their role in development and progression on neoplasm”
 • Żyla M., Nowińska-Serwach A., Nowak M., Stetkiewicz T., Wilamowska A., Szpakowski A., Litwińska E., aum M., Kajdos M., Rycel M., Wilczyński M., Wilczyński JR. “The use of panniculectomy in morbidly obese patients undergoimg gynecological surgery” Neuroendocrinology Letters Vol 25, No 2, 2014 1, 050
 • Kajdos M., Janas Ł., Zimna K., Szpakowski M., Wilczyński JR, Kolasa – Zwierzchowska D., Stetkiewicz T., Nowak M., “Analiza zmian chorobowych przydatków u dziewczynek leczonych operacyjne”, Pediatria Polska 2017 Avalible online 23 March 2017

Wybrane Dyplomy Ukończonych Kursów i Szkoleń:

 • Warsztaty, Klinika Ginekologii Operacyjnej ICZMP w Łodzi – Nowoczesne techniki laparaskopowe w ginekologii operacyjnej (16-17.05.2012)
 • Kurs, Mazurska Szkoła USG i Ginekologii – Podstawy Kolposkopii (Wierzba, 24-26.05.2012)
 • Kurs, Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii – Diagnostyka USG w Ginekologii i Położnictwie (Zamość, 08.09-12.09.2010) Certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii (E.F.C.) (15.09.2016)


ginekolog dziecięcy łódź

Nie wszyscy wiedzą, ale poradnia ginekologii ma szeroko otwarte drzwi nie tylko do nastolatek i dojrzałych pań. W Centrum Medycznym La Vida przyjmuje bowiem ginekolog dziecięcy łódź. Jego rolą jest udzielanie porad, konsultacji specjalistycznych i badań.

Jaką funkcję pełni ginekolog dziecięcy?

Lekarz tej specjalizacji to osoba zajmująca się badaniem młodych dziewcząt, dziewczynek, ale też niemowląt. Sama ginekologia dziecięca to dziedzina, która ma za zadanie eliminować wszelkiego typu problemy mające związek z organami płciowymi dziecka. Należy mieć świadomość tego, że od najmłodszych lat organizm dziewczynki zaczyna się szykować do przyszłej roli, czyli bycia matką. Stąd też rozwój płciowy dziewczynki należy kontrolować już od najwcześniejszych lat życia.

Stąd też zauważając określone niepokojące sygnały, warto zdecydować się, aby dziecku przyjrzał się specjalista. Do tego rodzaju sytuacji należą:

 • zaburzenia dojrzewania,
 • wykryte problemy na tle hormonalnym,
 • konieczność wprowadzenia terapii hormonalnej,
 • przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego związanego z układem płciowym.

Inauguracyjna wizyta u ginekologa dziecięcego

ginekolog dziecięcy łódź

Pierwsza wizyta u ginekologa w bardzo wielu przypadkach z racji tego, że dotyka intymnych kwestii, to jest szalenie stresująca. Zatem rolą lekarza i osoby towarzyszącej jest to, aby razem przezwyciężyć stres i wstyd. Często też źródłem wielu niejasności i obaw jest brak usystematyzowanej wiedzy. Do tego jeszcze dochodzi szereg niepotwierdzonych informacji, co tylko zwiększa obawy i strach. Na szczęście okazują się one po wizycie całkowicie bezpodstawne. Dochodzi też kwestia tego, że w czasie pierwszej wizyty ginekolog dziecięcy łódź powinien sporo czasu poświecić na rozmowę. Dzięki temu dojdzie do oswojenia się młodej pacjentki z regularnymi wizytami, a także ich roli w zdrowym stylu życia.

Nasi lekarze ginekolodzy w Centrum Medycznym La Vida doskonale wiedzą, że stanie się tak, jeśli już od wczesnych lat pacjentka będzie miała prawo do intymności i prywatności. Do tego istotne jest też to, aby profesjonalnym podejściu szło w parze z wyrozumiałością i delikatnością.

Kiedy jest optymalny czas na pierwszą wizyta u ginekologa?

Nie należy z tym się jakoś specjalnie spieszyć, a powody wizyty powinny być jasne. Stąd też, jeśli występują jakiegoś rodzaju zaburzenia w miesiączkowaniu u nastolatek, to już jest odpowiedni moment. Tak samo, kiedy nastolatka ma ukończone 16 lat i nie miesiączkuje lub są one nieregularne, to też warto nie zwlekać z wizytą.

W przypadku wystąpienia cyklu i jego normalnego przebiegu nie ma konieczności pośpiechu z wizytą. Tak naprawdę ginekolog dziecięcy łódź powinien zbadać dziewczynę, jeśli ta zaczęła współżycie seksualne.

Rola ginekologa dziecięcego nie jest łatwa, bo jego praca wiąże się z dużym stresem małych pacjentek i wstydem. Co więcej, dotyczy to również ich rodziców, co powoduje, że należy się odpowiednio przygotować do wizyty. Na szczęście pracujący w naszej przychodni specjaliści ułatwią Państwu to zadanie. Wiedzą oni bowiem doskonale, że badanie musi mieć odpowiedni nastrój i trzeba zapewnić dziecku optymalne warunki. Każdorazowo konsultacja ginekologa dziecięcego ma miejsce z udziałem opiekuna dziecka.

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca