Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Jakub Jończyk

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Pracuje na Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej i Nowotworów Narządu Ruchu WSS im. M. Kopernika.

Staż podyplomowy odbył w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi.

Regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach. Na co dzień pracuje w zespole zajmującym się kompleksowym leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym schorzeń narządu ruchu oraz jego urazów.

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując tytuł lekarza. Jest zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi, gdzie pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Nowotworów Narządu Ruchu.

Umawianie Wizyt On-Line:

Inni lekarze

Dr n. med. Wojciech Gwizdała
Przyjmuje:

Poniedziałek 13:00 - 18:00

Cennik

Wizyta
220zł
Wizyta + USG jednego stawu
300zł
Wizyta + USG dwóch stawów
380zł
Zdjęcie Szwów
100zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta *
100zł

* Przed iniekcją konieczna konsultacja

Opinie

Pan Doktor Jończyk jest świetnym specjalistą. Mistrzowsko nastawił złamaną rękę mamie - Jadwidze Kowalczyk (obecnie ręka jest w gipsie :) na SOR w Pabianicach (19.10.2019). Szczerze polecamy Pana Doktora!
Dr Jończyk, to lekarz rzeczowy, konkretny, a przy tym bardzo sympatyczny. Skutecznie zaradził na moje problemy z kolanem. Polecam.
Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca