Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Justyna Kopka-Zimnicka

W 2007 r. ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi uzyskując tytuł lekarza. Po rocznym stażu w Szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej i zdanym lekarskim egzaminie państwowym uzyskała pełne prawo do wykonywania zawodu.
W 2009 r. w ramach rezydentury rozpoczęła pracę w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zdobywała i poszerzała swoją wiedzę i umiejętności w każdym z oddziałów tego szpitala, w zakresie psychiatrii.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, zjazdach, konferencjach i warsztatach naukowych, poszerza wiedzę czytając bieżące doniesienia w dziedzinie psychiatrii i medycyny.
Oferuje pomoc każdemu pacjentowi cierpiącemu na choroby i zaburzenia psychiczne, głównie w zakresie: psychogeriatrii (otępienie, choroba Alzheimera), zaburzeń z kręgu psychoz (schizofrenia), zaburzeń afektywnych, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń snu.

Umawianie Wizyt On-Line:

lek. Justyna Kopka-Zimnicka - ZnanyLekarz.pl

Cennik

Konsultacja psychiatryczna online
250zł
Konsultacja psychiatryczna
250zł

Opinie

Rewelacyjna Pani Doktor, faktycznie nie patrzy na zegarek. Myśli i wczuwa się w sytuację. Polecam każdemu.
Pani doktor Justyna Kopka : profesjonalna, empatyczna, ciepła , bardzo cierpliwa, nie spoglądająca na zegarek, zaangażowana w przebieg i skuteczność leczenia. Dzięki niej wróciłam do pracy i rodziny. Nie przesadzę jak napiszę, że uwielbiam Panią. Polecam każdemu pacjentowi.
Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą i sympatyczną. Od samego początku wzbudza zaufanie. Wszystko na spokojnie wyjaśnia, można się do niej zwrócić z każdym pytaniem czy wątpliwością. Zawsze wysłucha, pomoże, doradzi. Żałuję, że nie trafiłam na panią Doktor wcześniej.
Pani doktor to wspaniała osoba ciepła pełna empatii potrafi nawiązać z pacjenta w krótkim czasie relacje zbudowana na pełnym zaufaniu. Profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta otacza pomocą wsparciem oraz ciepłym sercem. Jestem wdzięczna Pani Justynie za ciepło jakim otacza pacjenta za zrozumienie oraz profesjonalna opiekę oraz idealnie dobrane leki. Polecam Panią doktor ponieważ jest osobą dla której dobro pacjenta jest priorytetem.
Wspaniała ciepła pełna empatii osoba. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do pacjenta oraz sercu jakie wkłada w swoją pracę Pani doktor jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie. Pani Justyna po raz drugi uratowała mi życie za co jestem jej bardzo wdzięczna. Potrafi rozmawiać z pacjentem wlać w niego tyle pozytywnej energii aż człowiek zaczyna wierzyć w lepsze jutro. Pani doktor nawiązuje idealny kontakt z pacjentem budując w ten sposób pełne zaufania relacje. Dziękuję pani Justynko za wspaniałą oraz profesjonalna opiekę wspaniałe ciepłe serce i nadzieje która Pani zawsze we mnie rozżarza oraz pielęgnuje żeby nie zgasła. Wspaniała doktor. Polecam!
Bardzo dobry lekarz, Pani doktor wiedziała, jaką zmianę wprowadzić w leczeniu. Byłem bardzo zadowolony. Polecam!
Żałuję że zmarnowałam dwa lata z życia u innego lekarza! Dr Kopka jest cudowna, bardzo profesjonalna i wykwalifikowana, ale też serdeczna i przyjacielska. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, doradza też w innych medycznych tematach. Zdecydowanie polecam!
Najlepsza psychiatra z jaką kiedykolwiek się spotkałam, właściwie można powiedzieć osoba, która wielokrotnie wyprowadzała mnie na "prostą", ratowała życie. Bardzo miła, empatyczna, ciepła lekarka, specjalistka w swojej dziedzinie. Oby więcej takich lekarzy!!!! Pozdrowienia od Ewy z Anglii :-)
Cudowna osoba i lekarz. Szkoda, że tak późno udałam się do Pani doktor. Zaoszczędziłabym sobie mnóstwa stresu. Pozdrawiam
Empatyczna, pozytywnie nastawiona, starająca znaleźć przyczyny. Tłumaczy, co z czego wynika. Super człowiek.
Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca