Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Joanna Januszkiewicz

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

W 2007 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej specjalizowała się w Wojewódzkim Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.W roku 2016 zdała egzamin europejski- European Diploma in Radiology, a w roku 2017 zakończyła szkolenie specjalizacyjne i uzyskała polski tytuł specjalisty w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu oraz współpracuję z kilkoma centrami medycznymi w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych.

Umawianie Wizyt On-Line:

lek. Joanna Januszkiewicz - ZnanyLekarz.pl

Cennik

USG piersi
200zł
USG ślinianek
190zł
USG węzłów chłonnych
190zł
USG jąder
190zł
USG nerek
190zł
USG układu moczowego
190zł
USG miednicy
190zł
USG tarczycy
200zł
USG jamy brzusznej
190zł

Na każdą wizytę proszę dostarczyć wyniki poprzednich badań, dokumentację medyczną dotyczącą badanego obszaru– wypisy ze szpitala, wyniki badań histopatologicznych itp.

Opinie

Pani Doktor miła i kompetentna . Badanie przeprowadzono bardzo szczegółowo , wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości . Gorąco polecam
Jestem zadowolona z wizyty u Pani dr. Atmosfera w porządku, badanie sprawnie przeprowadzone, wątpliwości rozwiane. Wykonywałam Usg piersi. Polecam.
Pani doktor miła w kontakcie z pacjentem. Wykonując badanie nie spieszyła się, była bardzo szczegółowa i dociekliwa.Polecam.
Badanie USG wykonywane przez panią doktor w mojej ocenie zrobione prawidłowo. Dokładnie pani Joanna wszystko sprawdziła, opisała w zrozumiałych dla mnie słowach i powiedziała co dalej. Cenię sobie takich specjalistów. Miła w kontakcie z pacjentem.
Pani doktor bardzo profesjonalna. Badanie USG przeprowadzone w dobrej dla pacjenta atmosferze. Wszystko dokładnie sprawdzone. Opis badania oczywiście też uzyskałam. Polecam
Byłam na badaniu u pani doktor, bardzo miła i sympatyczna. Dokładnie wszystko sprawdziła i wytłumaczyła dla mnie ludzki językiem co się dzieje. Polecam. Pełen profesjonalizm.
Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wszystko wyjaśnione, omówione. Badanie zrobione profesjonalnie. Polecam
Polecam. Pełen profesjonalizm a przy okazji fantastyczny kontakt z pacjentem. Pani Doktor wnikliwie zbadała i wyjaśniła rozwiewając moje wątpliwości. Ciepła,serdeczna,bliska osoba i fachowiec w swojej dziedzinie.
Polecam, Pani Doktor jest dokładna, kontaktowa i miła, ma doskonały kontakt z pacjentem i naprawdę zna się na tym co robi:)
Badanie USG Jamy Brzusznej wykonane profesjonalnie z pełnym opisem. Pani Joanna bardzo przyjazna, polecam serdecznie Panią Doktor.
Polecam Panią Doktor Januszkiewicz! Starannie i kompetentnie wykonała badanie USG! Oraz z uśmiechem na twarzy odpowiedziała na wszystkie zadane pytania !
Bardzo rzeczowa opieka lekarska, badanie USG wykonane profesjonalnie z pełnym opisem. Pani Joanna bardzo przyjazna, polecam serdecznie!
Bardzo kontaktowa Pani doktor, badanie przeprowadza bardzo skrupulatnie. Moje USG tarczycy, jak do tej pory nie było nigdy tak dokładnie zrobione, co ważne dla mnie, Pani doktor mówiła mi o tym , co widzi. Bardzo polecam
Bardzo polecam. Bardzo sympatyczny lekarz z powołaniem . Od lat należę i nie mam zastrzeżeń. A badania USG jak również inne są wykonywane bardzo profesjonalnie. Pozdrawiam
Badanie- usg jamy brzusznej, przeprowadzone było bardzo dokładnie, na bieżąco byłam informowana o jego przebiegu. Pani doktor jest bardzo miłą i wesołą osobą, oby więcej lekarzy miało tak ciepłe podejście do pacjentów.
Badanie usg jamy brzusznej wykonane bez żadnych zarzutów. Pani doktor bardzo miła, wszystko wytłumaczyła. Polecam jak najbardziej.
Pani doktor wykonała usg brzucha i szybko dokonała analizy badania. Rzetelna i kompetentna Pani doktor. Polecam z całego serca.
Pani Doktor jest bardzo miłą osobą a co najważniejsze ma odpowiednie podejście do pacjenta. Wykonała mi usg wszystko dokładnie tłumacząc tak abym wiedziała jaki jest wynik badania.
Polecam Panią Doktor Januszkiewicz! Starannie i kompetentnie wykonała badanie USG! Oraz z uśmiechem na twarzy odpowiedziała na wszystkie zadane pytania !
Ostatnia wizyta u pani Januszkiewicz przebiegła pomyślnie. Zajęła zaledwie ok. 10 min, co w porównaniu z innymi jest świetnym wynikiem. Nie było żadnych nieporozumień, a pani bardzo otwarta na innych. Polecam (:
Badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i rzeczowo wszystko zostało mi wyjaśnione.Pani doktor przesympatyczna.
Bardzo delikatne podejście do pacjenta a szczególnie dziecka. Lekarz z powołania. Cena adekwatna do usługi. Serdecznie polecam
Świetny specjalista. Wizyta przebiegła dość szybko, ale zarazem dokładnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!
Super lekarz z powołania. Bardzo miła Pani Doktor zwraca uwagę na wszystkie wątpliwości usg zrobione fachowo i dokładnie polecam.
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor bardzo sympatyczna, otwarta. Badanie wykonane bardzo delikatnie i sprawnie. Polecam!

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

** USG piersi najlepiej wykonać między 5 a 10 dniem cyklu ( pierwszy dzień cyklu= pierwszy dzień miesiączki)

*** Przygotowanie do badania USG jamy brzusznej/miednicy:

  • w dniu poprzedzającym badanie unikać pokarmów wzdymających- surowych warzyw i owoców, itp. oraz napojów gazowanych – w dniu badania pozostać min. 6 godzin na czczo – można pić wodę niegazowaną bez ograniczeń – jeśli to możliwe, to przez słomkę ( w celu zminimalizowania ilości połykanego przy okazji powietrza),
  • w dniu badania nie żuć gumy, nie palić papierosów,
  • u Pacjentów z tendencją do wzdęć zaleca się przyjęcie ESPUMISANU lub ESPUTICONU (3×2 tabletki w dniu poprzedzającym badanie oraz w dniu badania 2–4 tabletek rano i w południe ( w przypadku badań w godzinach popołudniowych),
  • środek jest dostępny w aptekach bez recepty.,
  • do badania należy zgłosić się z pełnym pęcherzem– ok. 2 godziny przed badaniem należy wypić ok. 2 szklanek wody niegazowanej ( najlepiej przez słomkę) i od tego czasu nie oddawać moczu,
  • zaleca się przyjęcie leków na nadciśnienie i innych zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego,

Copyright © 2024 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca