Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Jakub Artur Bald

Specjalista Psychiatra

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szkolenie specjalizacyjne odbył w klinikach psychiatrycznych Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi (ul. Czechosłowacka 8/10) zdobywając w jego trakcie doświadczenie i umiejętności w wysokospecjalistycznych psychiatrycznych oddziałach szpitalnych o różnym profilu.

Zatrudniony w Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ w Łodzi oraz Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie.

Polecany specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinikach psychiatrycznych, poradniach zdrowia psychicznego oraz leczenia uzależnień.
-Udzielił około 40 tysięcy porad psychiatrycznych kilku tysiącom łodzian.

W obszarze jego zainteresowań, poza psychiatrią, znajduje się również medycyna paliatywna, leczenie bólu i psychoonkologia. Odbył uznawane przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ, specjalistyczne szkolenia z zakresu powyższych dziedzin. Dlatego, mając odpowiednie kompetencje z chęcią podejmuje się również leczenia psychiatrycznego u chorujących na schorzenia somatyczne (także o ciężkim przebiegu, np. nowotwory), zażywających wiele leków czy cierpiącym jednocześnie z powodu wszelkiego rodzaju bólu, jak również leczenia ich bliskich.

Umawianie Wizyt On-Line:

Jakub Artur Bald - ZnanyLekarz.pl

Cennik

Pierwsza wizyta
230zł
Kolejna Wizyta
230zł
Wizyta w Sobotę
260zł

* Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

Opinie

Do Pana Doktora trafiłam z polecania i nie żałuje. Na pierwszej wizycie czułam się niepewnie, ale dzięki Panu Doktorowi ten stan szybko minął. Podczas kolejnych wizyt czuję się co raz bardziej pewnie, i pewniejsza wychodzę z gabinetu… Jest to wspaniały człowiek, a przy tym bardzo rzetelny i dobry specjalista. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej i niekrępującej atmosferze, w której rozwiewane są wszystkie moje wątpliwości. Pan Doktor wykazuje zainteresowanie moim stanem i samopoczuciem, co jest dla mnie bardzo ważne. Będę kontynuować leczenie u Pana Doktora, widzę poprawę i czuję się lepiej.
Wspaniały człowiek, Pan doktor pomógł mi się uporać z depresja, która odbierała mi radość i wolę życia. Stopniowo staję na nogi. Ponad to moja fobia społeczna powoli ustępuje i bardziej korzystam z życia, mniej boję się ludzi. Leki dobrze dobrane.
Bardzo dobry lekarz umie wysłuchać i doradzić widać ze ma wiedzę wie o czym mówi dobrze przeprowadza wywiad polecam
Bardzo dobry lekarz. Wlasciwa osoba, na wlasciwym miejscu. Z zaangazowanie podchodzi do wykonywanego zawodu, sprawia wrazenie osoby godnej zaufania. Polecam.
Bardzo rzeczowa pomoc doktora. Przyjemna atmosfera podczas badania. Na pewno jeszcze wrócę :) polecam gorąco
Po pierwszej wizycie trudno mieć już wyrobione zdanie. Niemniej jednak wywiad przeprowadzony rzeczowo. Pan doktor bardzo miły i spokojny co dawało duży komfort. Będę kontynuować wizyty.
Polecam. Bardzo miły lekarz. Najpierw mnie wysłuchał a następnie rozmawiał ze mną. Cena nie za wysoka. Pomógł mi w 100%
Bardzo kompetentna obsługa pacjenta, szczerze mogę polecić tego specjalistę innym pacjentom, bardzo trafnie postawiona diagnoza.
Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dowiedziałem się wszystkiego o swoich problemach i jak sobie z nimi radzić. Świetny fachowiec, polecam każdemu!
Bardzo profesjonalne usługi w dobrej cenie za wizytę ;)lekarz wszystko wytłumaczył i doradził polecam.
Mimo dużego stresu związanego z pierwszą moją wizytą u psychiatry wizyta przebiegła w miłej atmosferze, dużo się dowiedziałem i otrzymałem oczekiwaną pomoc
Jestem bardzo zadowolony z wyników pracy jaką wykonuje pan doktor, nie chciałbym rozpisywać się o swoim problemie na którym się w trakcie leczenia skupiamy, ale mogę już w tym momencie (3 wizyta) śmiało powiedzieć że bardzo się cieszę że tu przyszedłem, jak najbardziej polecam
Naprawdę bardzo dobry lekarz. Idealnje rozładowuje napięcie podczas wizyty, rozmowa swobodna, ale rzeczowa. Fajnie, że tacy ludzie pracują w służbie zdrowia.
Bardzo sympatyczny pan doktor.Życzliwie podchodzący do problemów pacjenta.Szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.
Dobry lekarz. Dobry człowiek. Na pewno jescze się do Pana doktora wybiorę. Serdecznie polecam. Daje wszystkie gwiazdki.
Doktor bardzo profesjonalny, w gabinecie czułam się bezpiecznie i jestem wdzięczna za jego pomoc, była nieoceniona w tamtym momencie.
Dzięki Panu doktorowi mogę wreszcie żyć normalnie. Po traumatycznych przeżyciach miałem sporo lęków, które Pan doktor pomógł mi wyleczyć. Polecam tego lekarza.
Dzięki Panu doktorowi mogę wreszcie żyć normalnie. Po traumatycznych przeżyciach miałem sporo lęków, które Pan doktor pomógł mi wyleczyć. Polecam tego lekarza.
Bardzo dobry lekarz, a do tego ciepły i asertywny Człowiek. Ma rzadką u lekarzy cechę: umie i chce słuchać. Bardzo dziękują Doktorze.
Szczerze polecam tego człowieka. Specjalista przez duże S. Nie daje ryby tylko wędkę. Zwrócił uwagę na wiele szczegółów o których nawet bym nie pomyślał. Zrobił porządek w głowie oraz w emocjach. Teraz funkcjonuje się o wiele łatwiej.
Był to trzeci lekarz-psychiatra u którego byłem i pierwszy o tak profesjonalnym podejściu do pacjenta. Dobrze dobrane leki (może nie od razu gdyż przepisane przez poprzedniego lekarza były kontynuowane na początku), plus stosunkowo częste wizyty kontrolne celem sprawdzenia efektów leczenia. Zdecydowanie lekarz godny polecenia!
Miałam problemy - utraciłam dobrą pracę, straciłam płynność finansową i w końcu wpadłam w spiralę zadłużenia. Rozmowy w sprawie nowej pracy zakończone fiaskiem - proponowano mi zarobki poniżej moich oczekiwań (mniej niż posiadane zobowiązania). Ciągłe telefony windykatorów, listy, ponaglenia... Myślałam, że oszaleje, miałam dość, pragnęłam skończyć że sobą. Trafiłam do Pana doktora z polecenia koleżanki i nie żałuję. Problemy pozostały, jeszcze jakiś czas będę musiała z nimi żyć, jednak nabrałam dystansu i znów potrafię być tą samą pogodną osobą, jak dawniej. Dziękuję
Pan Doktor szybko zdiagnozował u mojej córki problem.Pomógł i wyjaśnił jak mam z tym problemem postępować.
Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Merytoryczna pomoc w kwestiach związanych z moją postępującą chorobą. Po wizycie uwierzyłem , że będzie lepiej. Polecam wizytę u tego specjalisty.
Pan doktor potrafi szybko i dobrze zdiagnozować problem, oraz wie jak pomóc pacjentowi. ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.
Jestem zadowolona. Objawy ustaliły prawie całkowicie. Lekarz wysłuchał mnie uważnie i wytłumaczył z czego mogły się wziąć moje leki i obawy. Dobral odpowiednie leki i poradził jak stopniowo zmienić swoje nawyki aby żyło się lepiej. Szczerze polecam.
Jestem bardzo zadowolona. Lekarz kompetentny, widać, że pracuje z powołania. Jest bardzo życzliwy i cierpliwy. Bez obaw można się do niego udać z każdym problemem. Polecam
Wczoraj miałam pierwszą,wstępną wizytę dla syna.Wrażenie b.dobre. Pan dr miły,bardzo kontaktowy,widać,że fachowiec.Leczenie jeszcze przed nami,ale jestem pełna optymizmu.
Jestem bardzo zadowolona, lekarz bardzo pomocny i fachowy. Widać, że pracuje z powołania. Bez obaw można się do niego udać z każdym problemem. Jest bardzo życzliwy i cierpliwy.
Doktor Bald to osoba kompetentna, z ogromną wiedzą, potrafiąca wysłuchać pacjenta i nie bagatelizująca problemów. Bardzo długo borykałem się z depresją oraz różnymi fobiami, co skutecznie uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Pan doktor bardzo szybko poradził sobie z problemem, dzięki czemu obecnie mogę żyć normalnie. Serdecznie dziękuję.

Lek. Jakub Artur Bald – Psychiatra Łódź – specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu dorosłych w zakresie

  • zaburzeń lękowych (nerwicowych) i związanych z reakcją na stres,
  • zaburzeń nastroju (depresja, mania…),
  • zaburzeń snu,
  • zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenii),
  • otępień (np. otępienia w chorobie Alzheimera) oraz bliskich i opiekunów osób z tymi schorzeniami,
  • zaburzeń psychicznych u osób ze schorzeniami somatycznymi (także o ciężkim przebiegu, np. chorób nowotworowych), czy zażywających wiele leków,
  • zaburzeń psychicznych (np. depresji, bezsenności) u osób cierpiących jednocześnie z powodu wszelkiego rodzaju bólu,
  • psychoonkologii – także bliskich i opiekunów osób chorujących onkologicznie,
  • uzależnień (diagnostyka, konsultacje, leczenie współistniejących zaburzeń psychicznych).
Copyright © 2022 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca