Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Iwona Zawadka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Aktualnie jest lekarzem rezydentem w Klinice Perinatologii i
Ginekologii ICZMP w Łodzi. Pracuje również na Oddziale Położniczo
– Ginekologicznym w Pabianickim Centrum Medycznym pełniąc tam
dyżury medyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w
licznych kursach i konferencjach.

  Wykonuje:

  • Konsultacje ginekologiczne i położnicze
  • USG ginekologiczne
  • USG ciąży (potwierdzenie wczesnej ciąży, podstawowe USG płodu, doppler płodu)
  • Konsultacje ws antykoncepcji
  • Pobieranie materiału do badań ginekologicznych tj. cytologia, wymazy
  • Leczone choroby:
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej, choroby ginekologiczne, infekcje pochwy, zaburzenia miesiączkowania, endometrioza, nietrzymanie moczu,
  • Zaburzenia statyki narządów płciowych, endoskopowe leczenie patologii ginekologicznych (torbiele, mieśniaki, polipy)

Umawianie Wizyt On-Line:

Inni lekarze

prof. dr hab.n.med Witold Stanisław Malinowski
Przyjmuje:

Piątek 13:00 - 15:00

dr n. med. Magdalena Kajdos
Przyjmuje:

Poniedziałek 17:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 13:00

lek. Marta Czaj
Przyjmuje:

Środa 15:00 - 19:00

lek. Magdalena Ziętara
Przyjmuje:

Piątek 16:00 - 20:00

mgr Anna Myślak
Przyjmuje:

Środa

lek. Anna Nowak-Glück
Przyjmuje:

Piątek 16:00 - 19:00

Cennik

Wizyta u ginekologa
160zł
Wizyta u ginekologa w sobotę
170zł
USG ginekologiczne
150zł
Wizyta w ciąży
160zł
USG ciąży do 10 tyg.
180zł
Wizyta + USG ginekologiczne
280zł
USG ciąży powyżej 10 tyg.
210zł
USG ciąży do 10 tyg. + wizyta
310zł
USG ciąży powyżej 10 tyg. + wizyta
340zł
Wizyta u ginekologa + Cytologia
210zł
Wymrażanie nadżerek (lek. Marta Czaj)
400zł
Kontrola cyklu
100zł
Założenia Pessara *
200zł

Opinie

U Pani Doktor była moja mama, starsza pani, którą trudno było namówić na badanie ginekologiczne . Pani Doktor stworzyła bardzo niekrepujacą atmosferę, badanie przeprowadziła niezwykle delikatnie i profesjonalnie . Wszystko dokładnie wyjaśniła . Mama miała wykonane usg i pobraną cytologię, wszystko podczas jednej wizyty .W imieniu mojej mamy i swoim polecam Panią Doktor z całego serca.
Polecam ! Bardzo sympatyczna Pani doktor, wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze !
Byłam u pani doktor tydzień temu. I ona i ja wiemy, jak skrępowana wchodziłam bo była to moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa ale kompletnie tego nie odczułam! Pani Zawadce udało się zrobić nie tylko wywiad ale i wykonać mi wszystkie podstawowe badania ("na wypadek gdyby nie pojawiła się pani przez najbliższe 5 lat" ;)) a szlam do jej gabinetu przekonana, że nie pokonam bariery wstydu przed kompletnie obca osobą. Atmosfera była bardzo przyjazna, tak że niemal zapomniałam, gdzie jestem. Pani zrobiła na mnie wrażenie szalenie ciepłej, kompetentnej i natychmiast udało jej się wzbudzić moje zaufanie. Choć do kliniki mam daleko, na pewno wrócę. Dodam jeszcze ogromnego plusa za to, że choć wizyta była zaplanowana na 20 minut, poświęcono mi dokładnie tyle czasu, ile potrzebowałam i nie policzono mi za to więcej. Każdy kij ma dwa końce więc i ja musiałam zaczekać przed wejściem dłużej niż było to planowane ale warto było!
Polecam panią Doktor.Wizyta na wysokim poziomie .Podczas badania pani Doktor dokładnie wszystko potrafiła wytłumaczyć .Lekarz godny polecenia .
Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Podeszła do sprawy z bardzo dużym zaangażowaniem i przepisała odpowiednie leki. Widać że ma bardzo duże doświadczenie w swoim fachu.
to była moja pierwsza wizyta. trochę się martwiłam, ale jak weszłam do gabinetu Pani Doktor-strach zniknął. to prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnia, odnosi się ze zrozumieniem. ma bardzo duże i dobre serce i to jest fakt! Dziękuję!polecam!!
Warte uwagi podejście do pacjenta, Pani Iwona dobrała mi najlepszą antykoncepcję, żadnych skutków ubocznych. Zbadała mnie pod każdym kątem, co niesamowicie mnie zaintrygowało. Oby więcej tak profesjonalnych lekarzy.
Wspaniała Pani Doktor! Pierwszy raz nie czułam się zbagatelizowana, Pani Iwona cierpliwe wysłuchała moich problemów, do których podeszła niezwykle profesjonalnie. Wizyta przebiegała bez poczucia pośpiechu, w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam Panią Doktor!
Pani Doktor ma fantastyczne podejście do pacjenta. Dotychczas byłam już u kilku ginekologów , nigdzie jednak nie czułam się tak zaopiekowana jak u Pani Iwony. Pani Doktor poświęciła mi tyle czasu, by rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie. Polecam każdemu!
Miłe podejście do pacjenta, wszystko zostało mi dobrze wyjaśnione, oraz zostały przypisane odpowiednie leki, polecam serdecznie
Pani Doktor szczgolowo wyjasnila wszelkie metody i z cierpliwoscia odpowiada na zadawane pytania. Otwarte podejscie do pacjenta. Milo wspominam wizyte. Dziekuje i pozdrawiam
Pani doktor z ogromnym sercem wysłuchała moich kobiecych problemów. Badanie odbyło się szybko i bezboleśnie. Cieszę się, że w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza, którego mogę obdarzyć swoim zaufaniem.
Również chciałabym polecic Panią Doktor, byla to moja pierwsza wizyta u ginekologia, nie żałuje, że zdecydowałam się na wizytę u dr Zawadki. Jako kobieta, serdecznie polecam. Uśmisch, rozmowa i porada na 5
Bardzo profesjonalna i miła Pani lekarz.Indywidualne podejście i ogromna wiedza.Polecam,jak najbardziej panią Iwonę.
Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Dokładnie wysłuchała i zbadała .Wszystko szczegółowo wyjaśniła.Polecam.
Pani doktor konkretna, rzeczowa, przyjemna w komunikacji . Odpowiadała na wszystkie pytania i nie skracała do minimum mojej wizyty. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowalam, dokładnie przeprowadziła wywiad i badanie . To była moja pierwsza wizyta i wiem ,że z panią doktor zostanę na dłużej .
Jestem zadowolona z wizyty. Była pierwsza i pewnie nie ostatnia. Pani doktor wysłuchała, dała wskazówki, tłumaczyła wszystko dokładnie. Polecam
Pani Doktor bardzo sympatyczna, przeprowadziła dokładny wywiad, doradziła w wielu kwestiach, delikatnie zbadała oraz wdrożyła leczenie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Bardzo polecam!
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr.Zawadki. Problem z którym się zgłosiłam został szczegółowo wyjaśniony , Pani Doktor omówiła ze mna dalsze postępowanie . Badanie przeprowadzone zostało dokładnie i najważniejsze tez ze bardzo delikatnie . Z całego serca polecam !
Polecam jak najbardziej. Jest bardzo miłą osobą i naprawdę świetną specjalistką, wyróżnia ją delikatność, troskliwość oraz skrupulatność.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Copyright © 2021 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca