Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Daniel Majchrzak

W latach 2010 – 2016 studiował na Kierunku Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu.

W ramach indywidualnej praktyki, pełni także dyżury lekarskie na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku oraz dyżury lekarskie na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Wojewódkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu.

Poza działalnością związaną typowo z Ortopedią i Traumatologią, poświęca dużo czasu na samodoskonalenie w zakresie ultrasonografii narządu ruchu i traktuje tę umiejętność jako bardzo pomocne narzędzie w pracy z pacjentem. Jeszcze przed ukończeniem studiów zaczął intensywnie interesować się badaniem ortopedycznym za pomocą aparatu usg. Zafascynowany tą metodą diagnostyki, od 2015 roku odbył szereg kursów podstawowych i doskonalących swoje umiejętności w tym zakresie m.in. w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Obecnie wykonuje miesięcznie kilkadziesiąt badań oraz zbieram niezbędne doświadczenie z myślą o zdobyciu Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii.

Umawianie Wizyt On-Line:

Inni lekarze

Dr n. med. Wojciech Gwizdała
Przyjmuje:

Poniedziałek 13:00 - 18:00

lek. Marcin Czekała
Przyjmuje:

Czwartek 15:00 - 18:00

Cennik

Wizyta
150zł
Wizyta + USG jednego stawu
220zł
Wizyta + USG dwóch stawów
280zł
USG bioderek u niemowląt
130zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta *
50zł

* Przed iniekcją konieczna konsultacja

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Copyright © 2021 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca