Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Daniel Majchrzak

W latach 2010 – 2016 studiował na Kierunku Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu.

W ramach indywidualnej praktyki, pełni także dyżury lekarskie na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku oraz dyżury lekarskie na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Wojewódkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu.

Poza działalnością związaną typowo z Ortopedią i Traumatologią, poświęca dużo czasu na samodoskonalenie w zakresie ultrasonografii narządu ruchu i traktuje tę umiejętność jako bardzo pomocne narzędzie w pracy z pacjentem. Jeszcze przed ukończeniem studiów zaczął intensywnie interesować się badaniem ortopedycznym za pomocą aparatu usg. Zafascynowany tą metodą diagnostyki, od 2015 roku odbył szereg kursów podstawowych i doskonalących swoje umiejętności w tym zakresie m.in. w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Obecnie wykonuje miesięcznie kilkadziesiąt badań oraz zbieram niezbędne doświadczenie z myślą o zdobyciu Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii.

Umawianie Wizyt On-Line:

Daniel Majchrzak - ZnanyLekarz.pl

Inni lekarze

Dr n. med. Wojciech Gwizdała
Przyjmuje:

Poniedziałek 13:00 - 18:00

Cennik

Wizyta
190zł
Wizyta + USG jednego stawu
270zł
Wizyta + USG dwóch stawów
320zł
Zdjęcie Szwów
50zł
Iniekcja leku zakupionego przez pacjenta *
50zł

* Przed iniekcją konieczna konsultacja

Opinie

Wczoraj trafiłem na SOR ze skręconym stawem skokowym. Z racji swoich doświadczeń pełen bylem obaw wizyty na izbie przyjec. A tu spotkało mnie ogromne zaskoczenie. Wielka wiedza i kompetencja Pana doktora pozostawiła po wizycie niezatarte dobre wrażenie. Oby więcej takich specjalistów. Wielkie dzieki
Tworzy przyjazną atmosferę, cały czas informuje o swoich spostrzeżeniach co do diagnozy i różnych metodach leczenia. Komunikatywny. W sposób zrozumiały (obrazowy) opisuje przyczyny zgłaszanych trudności.
Kompetenty i sympatyczny lekarz, wizyta w miłej atmosferze, bardzo dokładnie wykonane badanie ramienia i USG.
Dzisiaj trafiłam z córką na SOR w Płocku, akurat dyżur miał Pan doktor. Wspaniały lekarz z niespotykanym już teraz podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie zbadał , wytłumaczył. Polecam z czystym sumieniem i dziękuję bardzo.
Z całego serca polecam lekarza perfekcyjnie mnie wyleczył i ładny gabinet. Wizita była szybka i wartościowa.
Wizyta u P. dr D.Majchrzaka była dobrym wyborem. P. Doktor jest rzeczowy, dokładny i cierpliwy. Skrupulatnie przeprowadził wywiad zdrowotny, zbadał i wykonał zabieg. Jakkolwiek zabiegi ortopedyczne nie nalezą do przyjemnych, to jednak spokój i opanowanie Doktora a także bieżące informowanie o kolejnych czynnościach pozwoliło przetrwać zabieg w miarę przyzwoitym samopoczuciu. Wysoka kultura osobista i umiejętność stworzenia przyjaznej relacji pacjent-lekarz, powoduje, że z całym przekonaniem polecam P. Doktora Daniela Majchrzaka.
Bardzo miły Pan Doktor. Odpowiedni dobór leczenia i leków. Wizyta przebiegła przyjemnie. Bardzo ładny gabinet.
Pan doktor jest bardzo miły, potrafi rzetelnie postawić diagnozę i przekazać ważne informacje w sposób zrozumiały. Posiada bardzo dużą wiedzę. Polecam serdecznie.
Lekarz z powołania. Badał dokładnie, cierpliwie wyjaśniał, tłumaczył i odpowiadał na wszystkie pytania. Bardzo miły i empatyczny. Oby było więcej takich lekarzy.
Lekarz z powołania. Empatia, zrozumienie, szczegółowe przekazywanie informacji. Przede wszystkim trafna diagnoza. Mimo swojej fachowości, lekarz jest bardzo przyjazny, miły. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Jest bardzo cierpliwy.
Dawno nie spotkałam lekarza, który zrobił na mnie tak dobre wrażenie. Bardzo empatyczny, Cierpliwy, szczegółowo wyjaśnia wszystkie aspekty leczenia, nie spogląda na zegarek. Pan Daniel mimo młodego wieku sprawia wrażenie osoby, która dobrze zna się na swojej pracy. Dodatkowo to miły i dowcipny człowiek. Same plusy.
Bardzo polecam tego lekarza. Ogromna wiedza w tak młodym wieku. Dopytuje o szczegóły żeby jak najlepiej określić przyczynę bólu i jak najskuteczniej ją wyleczyć. Widać zaangażowanie ze strony lekarza.
Polecam tego Pana Doktora. Wszystko dokładnie wyjaśnił, dopytywał, chciał się dokładnie dowiedzieć o rodzaj problemu. Dodatkowo był bardzo miły, czułam się na wizycie naprawdę komfortowo.
Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo pomógł mi w sytuacji w której się znalazłam. Z całego serca polecam
Polecam doktora Majchrzaka, kompetentny, odpowiadający na każde pytanie, nie ma czegoś takiego jak zbywanie pacjenta byleby szybciej wyszedł z gabinetu. Pan doktor pomógł mi uporać się z ciągłym bólem kolana, zaproponował odpowiednie leczenie które okazało się na prawdę skuteczne w porównaniu do leczenia innych specjalistów w dziedzinie ortopedii. Polecam serdecznie.
Bardzo profesjonalna obsługa pacjenta. Kontuzja została szybko wyleczona. Doktor Majchrzak jest najlepszym specjalistą w okolicy.

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Copyright © 2022 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca