Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

mgr Anna Myślak

Uroginekolog

Fizjoterapeutka z 13 letnim stażem pracy. Tytuł mgr fizjoterapii zdobyła na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.

„W 2017 roku zostałam po raz pierwszy mamą i to zmieniło moje życie, myślenie i nastawienie do świata. Od kilku lat szkolę się w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej.”

„Jestem certyfikowanym terapeutą uroginekologicznym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. W swojej pracy kładę nacisk na dokładną diagnostykę, właściwie dobraną terapię i zmotywowanie pacjenta.”

Problemy, z którymi można się zwrócić to:

  • problem nietrzymania moczu,
  • obniżenie narządów rodnych,
  • nietrzymanie gazów i stolca,
  • bolesne miesiączki,
  • endometrioza,
  • dyskomfort lub dolegliwości bólowe podczas współżycia,
  • rehabilitacja przed i pooperacyjna,
  • fizjoterapia w okresie okołoporodowym ( przygotowanie do porodu, mobilizacja blizny po cesarskim cięciu i nacięciu krocza, terapia przy rozejściu kresy białej i inne)

Prowadzi terapie zarówno kobiet jak i mężczyzn.

„Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach.”

zapisy wstrzymane do końca roku

Umawianie Wizyt On-Line:

Lekarze Ginekolodzy

lek. Iwona Zawadka
Przyjmuje:

Wtorek 12:00 - 14:00

lek. Magdalena Ziętara
Przyjmuje:

Piątek 16:00 - 20:00

dr n. med. Magdalena Kajdos
Przyjmuje:

Poniedziałek 17:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 13:00

prof. dr hab.n.med Witold Stanisław Malinowski
Przyjmuje:

Piątek 13:00 - 15:00

lek. Marta Czaj
Przyjmuje:

Środa 15:00 - 19:00

lek. Anna Nowak-Glück
Przyjmuje:

Piątek 16:00 - 19:00

Cennik

Pierwsza terapia uroginekologiczna - 60min
140zł
Kolejna terapia uroginekologiczna – 45 min
120zł
Seria 3 wizyt mających na celu przygotowanie do porodu
320zł

Opinie

Przyszedłem do Pani fizjoterapeutki z ogromnym bólem. Po kilkunastu godzinach ból przeszedł. Polecam każdemu.
Świetna fizjoterapeutka. Podczas wizyty panuje bardzo miła atmosfera. Potrafi sprawnie wyleczyć. Szybko można się skontaktować w celu umówienia wizyty polecam
Wizyta odbyła się profesjonalnie, zaproponowane leczenie spełniło moje oczekiwania. Atmosfera w gabinecie działała bardzo pozytywnie i zdecydowanie polecam!
Polecam! Pani Anna ma super podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła nienagannie. Kontakt doskonały. Pani Anna to doskonała Fizjoterapeutka, jej leczenie bardzo mi pomogło, czuję się o wiele lepiej, dostałam wiele cennych wskazówek.
Bardzo przyjemne doświadczenie. Przebieg wizyty był szybki i informatywny. Widać że Pani Anna wie o czym mówi, więc leczenie było bardzo skuteczne. Kontakt był również bardzo dobry. Polecam bardzo!
Pani Anna to świetny lekarz z konkretnym i empatycznym podejściem ;) atmosfera bardzo przyjazna, wszystko skrupulatnie wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i przebiegu leczenia :) ogromna wiedza Pani Anny pomogła mi dojść szybko do zdrowia
Polecam z całego serca. Przemiła Pani. Wszystko zostało wytłumaczone tak jak powinno być :) Napewno wrócę
Pani Ania stwarza bardzo przyjazna atmosferę w czasie wizyty. Posiada dużą wiedzę i zaangażowanie. Szczegółowo wyjaśnia mi mój problem i omówiła postępowanie i leczenie. Szczerze polecam

Wybrane certyfikaty i odbyte kursy

Pakiet 3 Wizyt!

320zł.

Kobiety w ciąży, w ramach pakietu, zapraszamy na serię 3 wizyt mających na celu przygotowanie do porodu. Na pierwszą wizytę można zgłaszać się już od 20 tygodnia ciąży. To idealny czas, aby pierwszy raz odwiedzić fizjoterapeutę uroginekologicznego. Dowiesz się wtedy o aktywności fizycznej w ciąży, o profilaktyce, o zmianach w codziennych nawykach, które powinnaś wdrożyć. Zapoznamy Cię także ze sposobami wzmacniania mięśni dna miednicy i nauczymy właściwego oddechu.

Druga wizyta powinna odbyć się po 34 tygodniu ciąży. Wtedy zagłębiamy się w temat rozluźniania więzadeł i mięśni dna miednicy, żeby przygotować je do porodu. Dostaniesz również instruktaż masażu krocza i jego przygotowania do porodu oraz wskazówki jak postępować po porodzie.

Trzecia wizyta to kontrola poporodowa. Wizyta po porodzie siłami natury może odbyć się od 6 tygodni po porodzie, po cesarskim cięciu zapraszamy już 4 tygodnie po porodzie. Sprawdzimy wtedy stan Twojego dna miednicy, kresy białej, ewentualnie blizny po cięciu cesarskim albo nacięciu krocza (epizjotomii).

 

Cały proces przygotowań nie tylko ułatwi Ci poród, ale pomoże również zapobiec ewentualnym powikłaniom mogącym wystąpić po porodzie, takim jak nietrzymanie moczu czy rozejście kresy białej.

Copyright © 2021 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca