Fizjoterapeutka z 13 letnim stażem pracy. Tytuł mgr fizjoterapii zdobyła na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.
“W 2017 roku zostałam po raz pierwszy mamą i to zmieniło moje życie, myślenie i nastawienie do świata. Od kilku lat szkolę się w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej.”
“Jestem certyfikowanym terapeutą uroginekologicznym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. W swojej pracy kładę nacisk na dokładną diagnostykę, właściwie dobraną terapię i zmotywowanie pacjenta.”
Problemy, z którymi można się zwrócić to:
Prowadzi terapie zarówno kobiet jak i mężczyzn.
“Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach.”
Kobiety w ciąży, w ramach pakietu, zapraszamy na serię 3 wizyt mających na celu przygotowanie do porodu. Na pierwszą wizytę można zgłaszać się już od 20 tygodnia ciąży. To idealny czas, aby pierwszy raz odwiedzić fizjoterapeutę uroginekologicznego. Dowiesz się wtedy o aktywności fizycznej w ciąży, o profilaktyce, o zmianach w codziennych nawykach, które powinnaś wdrożyć. Zapoznamy Cię także ze sposobami wzmacniania mięśni dna miednicy i nauczymy właściwego oddechu.
Druga wizyta powinna odbyć się po 34 tygodniu ciąży. Wtedy zagłębiamy się w temat rozluźniania więzadeł i mięśni dna miednicy, żeby przygotować je do porodu. Dostaniesz również instruktaż masażu krocza i jego przygotowania do porodu oraz wskazówki jak postępować po porodzie.
Trzecia wizyta to kontrola poporodowa. Wizyta po porodzie siłami natury może odbyć się od 6 tygodni po porodzie, po cesarskim cięciu zapraszamy już 4 tygodnie po porodzie. Sprawdzimy wtedy stan Twojego dna miednicy, kresy białej, ewentualnie blizny po cięciu cesarskim albo nacięciu krocza (epizjotomii).
Cały proces przygotowań nie tylko ułatwi Ci poród, ale pomoże również zapobiec ewentualnym powikłaniom mogącym wystąpić po porodzie, takim jak nietrzymanie moczu czy rozejście kresy białej.