Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00 tel. 791 101 106

lek. Anna Kociszewska-Bald

bald

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Sympatyczna absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie zdobywała na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w WSSz im. M. Kopernika – Centrum Onkologii i Traumatologii – w Łodzi.

Pracuje w Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie.

Posiada duże doświadczenie kliniczne w leczeniu bólu u pacjentów z chorobami przewlekłymi i ostrymi.

Umawianie Wizyt On-Line:

Anna Kociszewska-Bald - ZnanyLekarz.pl

Cennik

Wizyta w Przychodni
230zł
Tens – szkolenie z obsługi
50zł
Wypożyczenie aparatu do Tens 7dni
100zł
Wypożyczenie aparatu do Tens 14dni
180zł
Wypożyczenie aparatu do Tens 21dni
240zł
Suplasyn 1-Shot
400zł
Lidokaina ostrzykiwanie punktów spustowych (do 20ml)
350zł
Lidokaina – wlew dożylny
450zł
Kwalifikacja do leczenia konopiami medycznymi
300zł

* Wizytę należy potwierdzić co najmniej 24 godziny wcześniej. Odwołanie po tym czasie wiąże się z koniecznością przedpłaty przy zapisie na kolejną wizytę

** punkty spustowe 1 strefa 350 zł 2 strefy 380 zł 3 strefy 420 zł

Opinie

Wspaniała pani doktor!!! Szybka diagnoza i dobre leczenie i co najlepsze widać efekty leczenia polecam.
Wspaniała osoba! Pani doktor bardzo mi pomogła z moim bólem kręgosłupa. Potrafiła mnie wysłuchać i nie lekceważyła żadnych słów, dzięki niej życie stało się dla mnie łatwiejsze.
Od kilku lat zmagałam się z bólem kręgosłupa i już myślałam, że będę musiała się do tego przyzwyczaić. Pani doktor pomogła ujarzmić mi tę przykrą dolegliwość.
Fantastyczna Pani doktor, z aktualną wiedzą i rzetelnym podejściem do pacjenta. Leki, które przepisała, niemal zdziałały cud, wreszcie nie boli mnie kręgosłup.
Pracuję fizycznie, cały czas jestem w ruchu, lecz od dosyć krótkiego czasu w ciągu dnia towarzyszy mi ból pleców a wieczorami boli głowa. Okazało się że odpowiedni dobór leków jest mi w stanie pomóc. Dziękuję Pani Doktor za to !
Jestem mega zadowolony z przebiegu wizyty i leczenia które zaoferowała mi Pani doktor. Wszystko co zrobiła pomogła a sam ból nie jest teraz odczuwany. Polecam
Od jakiegos czasu bolał mnie kręgosłup w dolnej czesci. Lekarze co chwilę przepisywali mi inne leki i zabiegi które nie pomagaly. Pani doktor szybko postawiła prawidłową diagnozę oraz przepisała odpowiednie leki. Od kilku tygodni mogę normalnie funkcjonować, a co najważniejsze pracować. Mój kręgosłup przestał mnie boleć.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty -konsultacji anestezjologicznej. Pani doktor posiada ogromną wiedzę , wyjaśnia wszystko i uspokaja. Stara się pomóc. Jako alergik denerwowałam się czy będzie możliwe podanie mi narkozy, jednak nie potrzebnie. Polecam wizytę.
Pani doctor znalazła przyczynę moich bólów i rozpoczęliśmy leczenie czuje dzisiaj znacząca poprawę jestem bardzo zadowolony i polecam
Przemiła pani doktor bardzo mi pomogła uporać się z moim bólem.Już po drugiej wizycie ból zaczął zanikać.Bardzo dziękuję za tak szybkie rezultaty terapii.
Pierwsza wizyta u Pani doktor i odczuwam efekty leczenia. Szybko zdiagnozowana przyczyna odczuwanych bólów, a efekty leczenia niemal natychmiastowe. Gdzie inni lekarze nie potrafili ustalić diagnozy. Super człowiek z ogromną wiedzą i przystępnym podejściem do pacjenta.
Polecam Panią doktor Annę,miła,uprzejma i bardzo pomocna.Takich lekarzy nam brakuje.Badanie przeprowadzone profesjonalnie
Pani doktor to profesjonalistka z obszerną wiedzą. Szybko poradziła sobie z diagnoza mojego bólu i dobrze dobrala leczenie. Po miesiącu objawy ustały. Serdecznie polecam i dziękuję
Pani Doktor bardzo szybko zdiagnozowała przyczynę bólów, które nie dawały mi żyć od kilku tygodni. Zastosowała leczenie, które już w ciągu kilku dni przyniosło efekty. Byłem pod wrażeniem, gdyż dwóch poprzednich lekarzy nie do końca było w stanie pomóc - leczyli zupełnie inną dolegliwość, która wcale nie była przyczyną bólu.
bardzo miła i sympatyczna pani doktor dosyc szybko zdiagnozowała problem u mnie i szybko znalazła rozwiązanie polecam serdecznie
Najlepszy lekarz z jakim się spotkałem. Szybka diagnoza oraz leczenie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam
Świetna lekarka. Bardzo miła i sympatyczna . Pomogła mi się uporać z uporczywym bólem. polecam goraco
Byłem pierwszy raz u Pani Doktor i jestem zadowolony, super człowiek z ogromną wiedzą. Boleści które miałem Pani Doktor szybko zdiagnozowala i rozpoczęliśmy leczenie, dzisiaj jest zdecydowanie lepiej, czuje poprawę. Polecam!
Serdecznie polecam Pania doktor. Bardzo mi pomogla. Szczegółowo zadała i postawila trafną diagnoze. Gdyby nie wizyta u Pani doktor do dzis czulabym sie źle. Bylam u wielu specjalistow jednak takie podejscie i profesjonalizm byl widoczny tylko tu. Polecam
Profesjonalne podejście do pacjenta. Na wszystkie zadane pytania została udzielona odpowiedź. Polecam Panią Doktor!
Byłem u wielu lekarzy ,lecz nie spotkałem doktora z tak dużą i obszerną wiedzą jak Pani Anna. Bardzo szybko mi pomogła w moim problemie. Serdecznie polecam.
Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione zostało w prosty sposób. Bardzo miła atmosfera.
Świetne podejscie do pacjenta. Jak trzeba to wszystko wytlumaczy na spokojnie i bez nerwów. Polecam każdemu :)
Zdecydowanie polecam tą Panią! Podchodzi odywidualnie do każdej wizyty i bez obija ia w bawełnę! Pełen profesjonalizm
Byłem pierwszy raz u Pani Doktor i jestem zadowolony, super człowiek z ogromną wiedzą. Boleści które miałem Pani Doktor szybko zdiagnozowala i rozpoczęliśmy leczenie, dzisiaj jest zdecydowanie lepiej, czuje poprawę. Polecam!
Pani Doktor naprawdę czyni cuda. Diagnoza postawiona idealnie i mój problem bolących pleców wreszcie się skończył. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ wreszcie mogę normalnie funkcjonować.
Po operacji długi czas nie mogłam poradzić sobie z bólem - rozległe urazy jakich doznałam podczas wypadku niestety nie były łatwe do zoperowania. Pani doktor ma jednak na tyle dużą wiedzę i dobre podejście do pacjenta, że w końcu mogę powiedzieć że czuję się o wiele lepiej.
Borykałam się z bardzo silnym bólem mięśni. Skorzystałam z wizyty domowej. Dzięki profesjonalnej Pani lekarz ból dał o sobie zapomnieć. Polecam z całego serca
Super.Polecam ,bardzo miła i dobra w swojej dziedzinie Pani doktor;)Oby jak najwiecej takich lekarzy ;)
Pani Anna zna się na rzeczy, wizyta była przyjemna i profesjonalna. Szybko wykryta choroba i natychmiastowe zlecenie badań. Polecam.

lek. Anna Kociszewska-Bald specjalizuje się w leczeniu bólu:

 • w chorobach reumatologicznych (w tym RZS, ZZSK, i inne choroby reumatyczne, zwyrodnieniowe),
 • po operacjach chirurgicznych, ginekologicznych, ortopedycznych, naczyniowych,
 • w chorobach neurologicznych (neuralgie, rwa kulszowa),
 • w chorobach naczyniowych (w tym bóle po amputacjach, bóle kikuta kończyny),
 • w chorobach onkologicznych (ból spowodowany chorobą nowotworowych, przetrwały ból po operacjach, podczas chemioterapii, radioterapii i po ich zakończeniu),
 • w opiece paliatywnej,
 • kostno-mięśniowego, pourazowego, w złamaniach, zwichnięciach czy poprzeciążeniowego.

Pacjentów korzystających z naszej poradni prosimy o dostarczenie na pierwszą wizytę:

 • kserokopii (w celach załączenia do dokumentacji) oraz oryginału (do wglądu) dokumentacji szpitalnej zawierającej rozpoznanie potwierdzające chorobę nowotworową. Dzięki temu mogą państwo korzystać z wysokiej refundacji leków przepisywanych na receptę.
 • opisów badań obrazowych w tym USG, CT, MRI
 • ostatnich badań laboratoryjnych (morfologia, mocznik, kreatynina, koagulogram)- jeśli dostępne.

Posiadane certyfikaty:

 • Uznawane przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ, specjalistyczne szkolenie z zakresu leczenia bólu i medycyny paliatywnej, uprawniające do pracy w hospicjum domowym.
 • zdany Europejski Egzamin Specjalizacyjny-European Diploma in Anestesiology and Intensive Care EDA part I.
 • Diagnostyka i leczenie bolu-Katedra Anestezjologii i Intensywnej Terapii Collegium Medicum U.J. Kraków.
 • Anestezja i Analgezja Regionalana -Katedra Anestezjologii i Intensywnej Terapii Collegium Medicum U.J. Kraków.
 • „Podstawy anestezji regionalnej z wykorzystaniem ultrasonografii”-pod kierownictwem naukowym Dr n. med P. Nowakowskiego.
 • Szkoła bólu -Polskie Towarzystwo Badania Bólu.
Copyright © 2022 Centrum Medyczne La Vida. All rights reserved. Polityka Prywatności i RODO, Wspołpraca