Rejestracja poniedziałek – piątek, godzina 9.00-20.00  tel. 791 101 106 3

dr n. med. Barbara Pniewska-Siark

Specjalista Endokrynolog i Pediatrii
Przyjmuje dzieci i dorosłych

Jest specjalistą II stopnia z dziedziny endokrynologii i pediatrii, zajmuję się zaburzeniami endokrynologicznymi dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Od 1990r pracowała w Klinice Endokrynologii Wieku Rozwojowego Instytutu CZMP w Łodzi, która następnie rozszerzyła zakres opieki na pacjentów dorosłych, jako Klinika Endokrynologii i Chorób Metabolicznych.

W 1999 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu endokrynologii.

Jest autorem i współautorem wieku publikacji i rozdziałów w podręcznikach, w szczególności na temat wrodzonej niedoczynności tarczycy i przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci.

Przez szereg lat była kierownikiem programu terapeutycznego “Leczenie przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci” dla województwa łódzkiego.
Przez szereg lat była adiunktem w Katedrze Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego.

Obecnie, choć jest na emeryturze, nadal ma kontakt z Kliniką, nadal bierze udział w wielu szkoleniach, w tym także jako wykładowca.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Cennik*

 Wizyty 140zł  

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Lekarze w Endokrynolodzy w Centrum Medycznym La Vida

LekarzDni i godziny przyjęć*
Imię i NazwiskoPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK 

Przemysław Bilińskiprof. nadzw. dr hab.n.med.
PRZEMYSŁAW BILIŃSKI

 od 16:00
do 19:00
   11

 

Kilka opinii z portalu znanylekarz.pl o dr n.med. Barbara Pniewska-Siark

Godny polecenia lekarz. Jestem z konsultacji u pani doktor bardzo zadowolona. Potrafi wszystko wytłumaczyć w jasny sposób. Dogłębna analiza przypadku – pani doktor o wszystko dokładnie wypytała, zrobiła badanie. Zaleciła również dalsze badania. Widać u niej ogromną chęć pomocy. Takich lekarza bardzo sobie cenię. Jestem zadowolona z wizyty.

Po pierwszej wizycie mam pozytywne zdanie. Wizyta w umówionym czasie, pani doktor zaprosiła mnie do gabinetu i w pierwszej kolejności wypytała o wszystko. Dostałam też skierowanie na dodatkowe badania. Wykonała również badanie. Rzeczowa i konkretna. Wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć. Wizyta bez pośpiechu z dużym zaangażowaniem ze strony pani doktor.

Pani doktor to w mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, powiedziała jakie będą dalsze kroki w zdiagnozowaniu problemu z tarczycą. Konkretna, potrafiąca wszystko wytłumaczyć, poświęciła mi sporo czasu. Wizytę u pani doktor oceniam na plus.

Trafiłam do pani doktor z moją tarczycą. Super lekarz z dobrym podejściem do problemy pacjenta. Widać u niej pełne zaangażowanie i przede wszystkim obycie lekarskie. Jestem zadowolona z wizyt.

Od wielu lat borykam się z problemami tarczycy. U pani doktor w końcu znalazłam wsparcie takie jak oczekuję. Konkretna, potrafi wszystko wytłumaczyć. Da się wyczuć od pani doktor, że jest pewna swego i wie co robi. Takich specjalistów bardzo sobie cenię. Pani doktor ma moje pełne zaufanie.

Z mężem od dawna staramy się o dziecko. Niestety bez skutecznie. Chodząc od jego lekarza do drugiego otrzymałam sugestię, żeby przebadać się pod kątem hormonalnym. I tak właśnie trafiłam do pani doktor. Bardzo miła osoba, mocno angażuje się w swoją pracę. Na pierwszej wizycie zrobiła szczegółowy wywiad. Otrzymałam też listę badań które należy zrobić. Otrzymałam od pani doktor duże wsparcie. Takiego podejścia oczekiwałam i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z pani doktor.

więcej na portalu znanylekarz.pl

Zakres działalności, dr n. med. Barbara Pniewska – Siark
(endokrynologia, endokrynologia dziecięca)

  • choroby tarczycy ( w tym wrodzona niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto),
  • zaburzenia wzrastania (niedobór wzrostu, nadmierny wzrost)
  • przedwczesne i opóźnione dojrzewanie płciowe,
  • hipogonadyzm,
  • zaburzenia miesiączkowania,
  • choroby przysadki,
  • choroby nadnerczy,
  • hiperprolaktynemia,
  • zaburzenia gospodarki wapniowej,
  • osteoporoza

Zdjęcia Centrum Medycznego La Vida

Zapraszamy 🙂